20 kwietnia 2023 r. |22:18

Desiigner wstrzymuje swoją karierę podczas uzyskiwania pomocy dla swojego zdrowia psychicznego po tym, jak rzekomo obnażył się podczas niedawnego lotu międzynarodowego.

Raper twierdzi, że miał złą reakcję chemiczną na nowy lek, co doprowadziło go do zachowania podczas lotu powrotnego do domu z Tajlandii i Tokio.

„Przez ostatnie kilka miesięcy nie byłem ok i zmagałem się z pogodzeniem się z tym, co się dzieje” – napisał w czwartek na swoim Instagram Story. „Podczas pobytu za granicą na koncercie, na którym występowałem, musiałem zostać przyjęty do szpitala, nie myślałem jasno”.

Kontynuował: „Dali mi leki i musiałem wskoczyć na samolot do domu. Wstydzę się swoich czynów, które miały miejsce w tym samolocie. Wylądowałem z powrotem w Stanach, i przyznaję się do siebie w ośrodku, który mi pomoże.”

Rapper Desiigner's Instagram story
Wykonawca „Prady” będzie odwoływał wszystkie swoje nadchodzące zaangażowania, pracując nad swoim zdrowiem psychicznym.
Instagram/lifeofdesiigner

25-latek mówi, że odwoła wszystkie swoje nadchodzące występy i zobowiązania, podczas gdy otrzyma pomoc, której potrzebuje.

„Zdrowie psychiczne jest prawdziwe chłopaki, proszę módlcie się za mnie”, zakończył. „Jeśli [sic] nie czujesz się sobą, proszę, uzyskaj pomoc”.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Insiderzy powiedzieli TMZ, że pomimo rzekomego obnażania się przed stewardessą, raper – którego prawdziwe nazwisko to Sidney Selby – nie będzie miał żadnych zarzutów karnych.

Przedstawiciel Desiignera nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Rapper Desiigner
Ogłoszenie pojawia się po tym, jak raper wpadł w kłopoty za rzekome obnażenie się przed stewardessą podczas międzynarodowego lotu.
Getty Images

To już drugi raz, kiedy raper uniknął odsiadki.

W 2016 roku raper został aresztowany w Nowym Jorku za wykroczenia związane z narkotykami i groźbami, jednak zostały one umorzone zaledwie trzy miesiące później.

Czytaj również:  Scott Disick dostaje życzenia urodzinowe od Kardashianów po ślubie Kourtney

W tym czasie policja twierdziła, że wykonawca „Pandy” wymachiwał również pistoletem podczas sporu z gniewem drogowym, ale nigdy nie został oskarżony o cokolwiek związanego z bronią.