7 lipca 2022 | 18:08

Gwiazda EDM Diplo nie zrobił przerwy na lunch podczas DJ-owania imprezy w Hamptons w ten weekend, nieustannie obierając i poppingując klementynki w ustach podczas swojego setu.

DJ grał na imprezie z okazji czwartego lipca w Sag Harbor w rezydencji CJ Boogati’s MTRX, prowadzonej przez Annę Rothschild przed takimi gośćmi jak Layzie Bone Thugs-N-Harmony, kiedy szpieg zauważył, że przekąszał cytrusy podczas kręcenia.

Diplo eating clementines.
Diplo nie mógł przestać jeść klementynek podczas swojego setu DJ-skiego w Hamptons.
Page Six

„Miał miskę klementynek lub mandarynek, malutkich pomarańczy, po jednej stronie swojego sprzętu”, wyjaśnia szpieg, który mówi, że wydawało się, że istnieje pewien system. „Obierał je podczas gry, a potem przychodził facet i sprzątał skórkę z każdej klementynki”.

Dodając do tego owoce-cynamony, „Diplo brałby jedną z miski i ustawiał ją po drugiej stronie sprzętu poza innymi. To był następny, który zjadłby. Musiał mieć ich chyba z sześć.”

Diplo DJing.
DJ był na imprezie w MTRX Mansion w Sag Harbor.
Page Six

Źródło mówi nam, że Diplo jest takim fanem produkcji, która jest zawarta w jego riderze.

Przedstawiciel DJ-a i producenta płyt nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Diplo był wszędzie w Hamptons podczas długiego wakacyjnego weekendu. Zagrał również w rezydencji Casa Del Sol w Amagansett i zatrzymał się w Surf Lodge w Montauk, gdzie wystąpił duet DJ-ów The Chainsmokers.

Diplo and Layzie Bone.
Przerwał jedzenie, by spotkać się z gośćmi takimi jak Layzie Bone Thugs-N-Harmony.
WireImage

Autorka piosenki „Lean On,” ostatnio współpracowała z firmą Leisuretown, zajmującą się produkcją napojów z konopi indyjskich, aby wprowadzić na rynek napoje nasycone THC. Smaki obejmują Cherry Vanilla, Ginger Berry i Yuzu Lim, ale niestety nie Orange.