czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Dlaczego kolega z drużyny Travisa Kelce’a odmawia poproszenia Taylor Swift o zdjęcie, gdy się spotykają?

Kolega Travisa Kelce’a z drużyny Kansas City Chiefs, Rashee Rice, nie opublikuje w najbliższym czasie zdjęcia obok Taylor Swift.

Podczas występu w podcaście Fubo Sports „Airing It Out”, debiutujący szeroki odbiornik wyjaśnił, że uznałby za dziwne poproszenie gwiazdy popu, 34, o zdjęcie, biorąc pod uwagę jego przyjaźń z tight endem, również 34.

„Widziałem ją”, powiedział zapytany, czy spotkał Swift, „ale nie podszedłem do niej w stylu: „Czy mogę zrobić zdjęcie?” ani nic w tym stylu.”

„Wiesz, ci faceci, tacy jak Trav i Pat[rick Mahomes], zapraszają nas, ponieważ wiedzą, że jesteśmy jedynymi facetami, którzy widzą ich każdego dnia i wiedzą i widzą, kim naprawdę są, a nie tylko „Bracie, jesteś supergwiazdą futbolu!” kontynuował. „To tylko Pat i tylko Trav.”

23-latek powiedział dalej, że „nie podszedłby do dziewczyny innego kolesia” i nie poprosił o zdjęcie, więc zachował tę samą energię, jeśli chodzi o Swift.

Rashee Rice ujawnił powód, dla którego nie poprosił Taylor Swift o zdjęcie w związku z jej romansem z jego kolegą z drużyny Travisem Kelce. USA TODAY Sports via Reuters Con
Debiutant wyjaśnił, że dziwnie byłoby mu prosić dziewczynę innego mężczyzny o wspólne zdjęcie.
Mówi jednak, że jeśli spotka się ze zdobywcą Grammy, gdy jego dziewczyna również tam będzie, to może sytuacja się zmieni.

W rzeczywistości jedynym przypadkiem, w którym mógłby poprosić zdobywcę Grammy o zdjęcie, byłaby sytuacja, w której jego dziewczyna również by tam była i zrobiliby sobie zdjęcie we czwórkę.

„Może gdyby była tam moja dziewczyna, powiedziałbym: „Czy możemy zrobić sobie wspólne zdjęcie z dziewczynami?” lub coś w tym stylu” – wyznał Rice.

Pomimo tego, że nie zna piosenkarza „Cruel Summer” na poziomie osobistym, absolwent SMU zauważył, że jest „szczęśliwy z powodu Trava” w związku z burzliwym romansem pary.

Rice powiedział, że jest bardzo „szczęśliwy” dla pary. Getty Images

Rice pochwalił również Swift za jej niezachwiane „wsparcie” dla Chiefs, odkąd zaczęła spotykać się z Kelce na początku tego lata.

„Przyciągnęła też do drużyny znacznie więcej fanów” – powiedział.

Po opublikowaniu klipu z wywiadu na TikTok, Swifties zalali sekcję komentarzy pochwałami dla „pełnego szacunku” i „słodkiego” gracza NFL.

23-latek pochwalił również piosenkarza „Anti-Hero” za przyciągnięcie większej liczby fanów do bazy fanów Chiefs. AP

„To takie zdrowe i przemyślane środowisko [dla] niej, w którym jest szczerze” – skomentował jeden z fanów. „Uwielbiam to dla niej i Trava i bardzo szanuję Rice’a.”

Czytaj również:  Caroline Stanbury krytykuje relację Kyle'a Richardsa o tym, jak się spotkali

„Po raz pierwszy jest otoczona przez tak wielu ludzi, którzy niczego od niej nie chcą, ponieważ nie są w tym samym biznesie co ona”, odpowiedział inny.

„Taka odpowiedź z klasą, uwielbiam to dla niej, wreszcie trochę normalności” – dodała trzecia osoba, z którą zgodziła się czwarta: „To była taka pełna szacunku odpowiedź 🥹.”

Zakochani spotykają się od lata, a Swift spędza dużo czasu w Kansas City. andrewspruill/Instagram

Podczas gdy Rice nie spotkał się jeszcze oficjalnie z supergwiazdą, Swift uczestniczyła w kilku imprezach drużyny w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Po swoim pierwszym meczu w Kansas City, Mo., we wrześniu, Swift dołączyła do Kelce’a i jego kolegów z drużyny na afterparty w barze Prime Social na dachu w centrum miasta.

Sportowiec podobno „wykupił restaurację” na noc, aby drużyna mogła cieszyć się prywatnością.

Gwiazda pop poznała w tym czasie wielu kolegów Kelce’a z drużyny. Getty Images

Zakochani spotkali się również z kilkoma bliskimi przyjaciółmi i kolegami z drużyny Kelce’a w barze o tematyce bożonarodzeniowej przy dwóch różnych okazjach w tym miesiącu.

Swift stała się szczególnie blisko z małą grupą innych WAGs Chiefs, w szczególności z Brittany Mahomes.


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Swift spędzała dużo czasu z gwiazdą NFL w ostatnich tygodniach po zakończeniu trasy koncertowej 2023 Eras Tour.

Podobno para planuje również spędzić razem Boże Narodzenie i Sylwestra. chariah/Instagram

Rekordowa trasa koncertowa zostanie wznowiona dopiero w lutym, a para planuje spędzić święta razem w Kansas City.

Informator powiedział nam wcześniej w tym tygodniu, że Swift będzie na meczach domowych Kelce zarówno w Boże Narodzenie, jak i Sylwestra.

Nie jest jednak jasne, czy w przerwach między meczami będzie spędzać czas ze swoim ukochanym, czy też poleci do domu do Nowego Jorku lub nawet do Tennessee, by być ze swoimi rodzicami, Andreą i Scottem Swiftami.

Latest Posts

Nie przegap