niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Dlaczego Sarah Jessica Parker pozwala swoim córkom jeść tyle cukru, ile chcą?

Jeśli chodzi o jedzenie, Sarah Jessica Parker nie chce, aby jej córki poszły w jej ślady.

Aktorka celowo zachęca bliźniaczki Tabithę i Marion do utrzymywania „lepszych relacji” z jedzeniem niż ona sama w okresie dorastania, powiedziała w poniedziałek słuchaczom podcastu „Ruthie’s Table 4”.

„Kiedy miałam dziewczynki, nie chciałam, aby miały antagonistyczną relację z jedzeniem i postrzegały je jako wroga”, wyjaśniła 59-letnia absolwentka „Seksu w wielkim mieście”, zauważając, że jej własny dom z dzieciństwa nie pozwalał na „cukier … ani czekoladę, ani ciasteczka”

Sarah Jessica Parker dba o „zdrowe” relacje z jedzeniem w swoim domu. Getty Images
Chce, aby jej córki miały „lepsze” doświadczenia niż ona sama dorastając. GC Images
Aktorka nie dostawała w dzieciństwie „cukru… czekolady ani ciasteczek”. The Howard Stern Show/Youtube

Z powodu tego ograniczenia Parker i jej rodzeństwo kupili „mnóstwo ciast i ciasteczek” po wyprowadzce.

„Nie chciałam tego dla nich”, powiedziała gwiazda „And Just Like That” o swoich 14-latkach. „W naszym domu mamy ciasteczka, mamy ciasto, mamy wszystko. W rezultacie mamy lepsze relacje.

„Moje córki będą miały takie figury, jakie mają i miejmy nadzieję, że będą zdrowe” – kontynuowała. „Są sportowcami, lubią jedzenie i mają różne podniebienia. Mam nadzieję, że uda im się zachować przywiązanie do tego doświadczenia i radość ze smaku.”

Bliźnięta jej i Matthew Brodericka nie będą uważać jedzenia za swojego „wroga” Hoda Davaine/Dave Benett/Getty Images
Para powitała Marion i Tabithę w 2009 roku, a niemowlęta dołączyły do starszego brata Jamesa. Sarah Jessica Parker /Instagram

Zdobywczyni Złotego Globu, która jest również matką 21-letniego syna Jamesa z mężem Matthew Broderickiem, podzieliła się rzadkim wglądem w ich życie domowe w innym miejscu odcinka.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Matthew gotuje. Oboje gotujemy każdego dnia” – powiedział Parker. „Codziennie jemy rodzinną kolację. I zawsze jemy kolację w każdą niedzielę wieczorem. Tak po prostu robimy.”

Ona i Broderick, 62, są małżeństwem od maja 1997 roku i założyli rodzinę pięć lat później, kiedy Parker urodziła ich syna.

Para związała się węzłem małżeńskim w 1997 roku. Getty Images
Każdego wieczoru „jedzą kolację jako rodzina”. GC Images

Para powitała swoje córeczki przez surogatkę w czerwcu 2009 roku.

Czytaj również:  George Santos zarabia tak dużo na Cameo, że podnosi rachunek za całą restaurację w Nowym Jorku, spędzając czas z Rep. Lauren Boebert

Podczas gdy James, Tabitha i Marion wychowywali się głównie poza światłem reflektorów, wszyscy dołączyli do swoich rodziców w rzadkich występach na czerwonym dywanie na przestrzeni lat.

Parker od czasu do czasu publikuje również zdjęcia swojej pięcioosobowej rodziny za pośrednictwem Instagrama, a zdobywczyni nagrody Emmy ostatnio udostępniła selfie w łóżku z okazji Święta Dziękczynienia.

Latest Posts

Nie przegap