poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Dlaczego znaki zodiaku Kylie Jenner i Travisa Scotta są połączone w chaosie

Nietzche, urodzony w Librze romantyk, napisał: „W miłości zawsze jest jakieś szaleństwo. Ale w szaleństwie jest też zawsze jakaś metoda”

Żadna para nie udowadnia szaleństwa, nieprawdopodobnych metod lub tajemnicy współczesnej miłości całkiem jak Kylie Jenner i Travis Scott. Gwiazda rzeczywistości i fałszywy miliarder jest on-again, off-again kochankiem kontrowersyjnego amerykańskiego rapera od czasu spotkania w 2017 roku na Coachella.

Pomimo ich związku rollercoaster, para przetrwała burzę astro i są teraz dumnymi rodzicami Stormi Webster i dziecka wcześniej znanego jako Wolf.

W służbie gwiazd i interesu publicznego porównujemy wykresy urodzeniowe tych dwojga, aby uzyskać wgląd w przyciąganie, tarcie, chemię i chaos między nimi.

Urodzona 10 sierpnia 1997 roku Kylie jest władczym Lwem, ma potężny Księżyc w Skorpionie i Koziorożca z ascendentem. Travis Scott urodził się jako Jacques Webster, Jr. w Houston, w Teksasie, 30 kwietnia 1992 r. Jest bogiem byków spod znaku Słońca Taurus z piekielnym Księżycem Baran.

Kylie Jenner and Travis Scott pose together in profile.
Kylie Jenner i Travis Scott mają mocne szczęki i kwadratowe znaki słoneczne.
FilmMagic

Ballada o lwie i byku

Według wszelkich informacji para po raz pierwszy połączyła się w jałowym krajobrazie designerskich narkotyków, szydełkowych crop topów i brokatu na twarzy, który był Coachella 2017. Wyczuwalna była wibracja, fala została podniesiona, a ich druga randka zasadniczo stała się Kylie dołączającą do Travisa na drodze w celu wsparcia jego albumu „Birds in the Trap Sing McKnight.” Jak Jenner powiedziała GQ, „Naprawdę wskoczyłam do autobusu. A potem odjechaliśmy w stronę zachodzącego słońca. Przejechałam z nim całą trasę” Ten rodzaj energii Bonnie i Clyde’a, jazda albo śmierć od samego początku, jest symbolem zakochanego Lwa i trzymającego się razem Taurusa. Prawdziwy wyraz stałych energii astrologicznych łączących się i trzymających się mocno na pasie szybkiego ruchu do miłości. Co za czasy, dzieciaki. Tempo, w jakim ich związek nabiera tempa, zostało jeszcze bardziej wzmocnione przez narodziny córki Stormi, która przyszła na świat zaledwie dziesięć miesięcy po tym, jak para zaczęła się spotykać.

Stormi Webster poses at a table with birthday cake.
Kylie i Travis powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Aquariusa, któremu dali na imię Stormi, dziesięć miesięcy po tym, jak zaczęli się spotykać.

Lew i Taurus są w różnym stopniu prawdziwymi romantykami, takimi, którzy znajdują magię w rzeczach przyziemnych. Jak wspomina Kylie: „Byliśmy w Cleveland, godzinami chodziliśmy po ulicy. Chodziliśmy na spacery i nikt nam nie przeszkadzał” Cleveland, y’all. Słyszeliście to tu pierwsi, romans może panować wszędzie.

Dodajmy do tego, że ta para wygląda razem naprawdę, naprawdę dobrze. Niezależnie od tego, czy są gustownie nagie, ubrane w dół, czy w dziewiątkę, czy mają na sobie ubrania siebie nawzajem, czy siebie nawzajem na swoich ubraniach, oszałamiają. Fakt, że często można ich spotkać w bieliźnie jest świadectwem dekadenckiej natury ich znaków słonecznych i świadczy o komforcie, jaki odnajdują w sobie nawzajem i dzięki sobie. Nie nosi się dresów z kimś, kogo się nienawidzi.

Przed randką z Travisem, Kylie była w głośnym romansie z Tygą, słońcem w Skorpionie / księżycem w Feo, który ma wspólne dzieci z Blac Chyna, niepologicznym Taurusem i sporną byłą płomienicą przyrodniego brata Kylie, Roba Kardashiana. Travis był wcześniej związany z Rihanną i Daschą Polanco.

Czytaj również:  Córka Lisy Marie Presley - Riley Keough potajemnie powiła pierwsze dziecko

Kylie=czysta siła gwiazd

Kylie Jenner poses in a black evening gown.
Kylie ma kochające światło reflektorów Słońce Lwa i skryty Księżyc Skorpiona.
Instagram/kyliejenner

Wierna swojemu słońcu w Leo i księżycowi w Skorpionie Kylie, jej wypieszczona prezencja kryje w sobie poważne gotyckie st, weźmy pod uwagę sesję zdjęciową dla jej kolaboracji z Freddym Krugerem i fakt, że ulubionym kolorem naszej dziewczyny jest czarny, a ona sama jest domatorką, która preferuje matowe usta. Skorpion to synonim władzy, a Kylie ma ją w garści i w dolarach, jako rzekomo najbogatsza członkini bardzo bogatego klanu. Mówiąc o swoim imperium, Kylie wyjaśniła GQ: „Powodem, dla którego zajęłam się makijażem, jest chęć poprawienia sobie samopoczucia”

Doprawdy, nie ma bardziej trafnego zastosowania (kalambur zamierzony) Słońca Lwa/Księżyca Skorpiona niż bycie potentatem w dziedzinie makijażu, a wkrótce potem wykonywanie sąsiedniego zawodu – lekarza pogrzebowego lub ewentualnie fotografa wojennego. Te dwa znaki spiskują, by przemieniać i przekształcać, a my widzimy je w pracy w sposobie, w jaki Kylie się bogaci oraz w sposobie, w jaki pielęgnuje i ukrywa swój publiczny wizerunek.

Taurusowe wibracje Travisa Scotta to lux chill

Travis Scott in white pants and a red jacekt leans against a wall.
Travis Scott jest potężnym słońcem w typie Taurusa z wojowniczym księżycem w typie Barana.

Profil Travisa z 2019 roku rozpoczyna się następującym zdaniem: „”Pozwól, że wezmę tego blanta” Travis Scott wychyla głowę z tylnego siedzenia swojego srebrnego Bentleya” Blunty, Bentleye i ktoś inny stacjonujący za kierownicą twojego nieprzyzwoicie drogiego samochodu, podczas gdy ty wysuwasz żądania z poduszki na tylnym siedzeniu? To, przyjaciele, jest energia Taurusa w formie destylowanej.

Taurus rządzi drugim domem wartości i kosztowności, a ludzie spod znaku Byka znani są z tego, że lubią drobiazgi w życiu i rzeczy w ogóle. Widzimy to w hojności Travisa, który po urodzeniu córeczki Stormi obdarował Kylie Ferrari jako „prezent” w wysokości 1,4 miliona dolarów. Taurus rządzi gardłem, a jego mieszkańcy mają zdrowy, graniczący z agresywnym apetyt na seks, przekąski i luksusowe przedmioty. W prawdziwym stylu Taurusa, Travis nie potrafił wymienić wszystkich czterech psów Kylie, ale potrafił poprawnie zidentyfikować jej znaki szczególne i dokładne zamówienie pizzy, a także pochwalił jej umiejętności robienia masła orzechowego i galaretki. Jedzenie i akty – znak rozpoznawczy przedstawicieli rasy Taurus.

Księżyc w ogniu

Travis Scott performs onstage during the third annual Astroworld Festival at NRG Park on November 05, 2021 in Houston, Texas.
Księżyce Barana są gorące, na zdjęciu Travis Scott zdejmuje zewnętrzną warstwę, aby zrobić miejsce dla swojej.
Getty Images

Księżyc Travisa w Baranie sugeruje, że urodził się z wagą wojownika, który widział wiele, wycierpiał jeszcze więcej i przeżył wszystko. Wygląda na to, że Travis czuje ogień swojego znaku księżyca, ponieważ jego pseudonim/artystyczny pseudonim to La Flame. Osoby z takim położeniem przychodzą na świat z przekonaniem, że będą musiały walczyć i dlatego pokój lub jego sugestie są im obce. Energia ta sprawia, że osoby o tej energii są zmotywowane, pełne zapału i z trudem poddają się czułości lub robią sobie przerwę. Księżyc ten ma tendencję do izolacjonizmu, jest kamieniem milowym samotnego wilka/wojownika, który Travis opisał swojemu koledze poecie Nasowi: „Czuję się jak dziecko, które było samo ze sobą, samo w swoim umyśle przez cały czas. Zawsze miałem taką głęboką, unoszącą się świadomość. „Tworzenie rodziny i reagowanie na potrzeby i proste wibracje swoich dzieci jest dla osób z tym położeniem Księżyca niczym lekarstwo, balsam i więzy, którymi Travis wydaje się być wzmocniony.

Czytaj również:  Travis Kelce łaskawie przyjmuje bransoletki przyjaźni od fanów Taylor Swift podczas Grand Prix Miami 2024

Kwadratura znaku Słońca

Travis Scott, Stormi Webster and Kylie Jenner pose for a ohoto against a purple background.
Znaki stałe są podstawą rodziny Jenner/Scott, w której wszyscy czterej członkowie dzielą tę modalność.
Getty Images for MRC

Zarówno Lew jak i Taurus są znakami stałymi, co oznacza, że ich mieszkańcy są w równej mierze nieugięci i uparci. Słońce Kylie w Leo kwadraturuje ze Słońcem Travisa w Taurusie, co jest aspektem, który sprzyja zarówno wspólnej płaszczyźnie, jak i poważnym tarciom. Jak Kylie wyjawiła Scottowi podczas wywiadu dla Playboy Magazine’s Pleasure Issue: „Myślimy podobnie, mamy te same cele i pasje w życiu. Oprócz tego, że mamy dobrą chemię, świetnie się razem bawimy. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Przez wszystkie wzloty i upadki, które są udziałem każdego związku, razem się przez nie rozwijamy i wciąż stajemy się silniejsi.”

Podczas gdy istnieje wielka synergia między dwoma znakami, które dzielą tę samą modalność, istnieje również wielki potencjał zgrzytu i niezgody. Jak zauważa astrolog Bil Tierney w swojej książce „All Around the Zodiac: Exploring Astrology’s Twelve Signs” „Stałe znaki kwadratury mają opory przed zmianą siebie, aby dostosować się do siebie nawzajem. Nie lubią poddawać się żądaniom, dlatego też może dochodzić do walk o władzę i impasów. Presja może narastać. Jednak olbrzymie zasoby zgromadzone w tych znakach wymagają celowego uwolnienia, więc życie przynosi silne, bezkompromisowe warunki, które sprawiają, że ta stała grupa w końcu ugina się i poddaje sobie nawzajem.”


Astrologia 101: Twój przewodnik po gwiazdach

  • 12 znaków zodiaku
  • Co to są domy astrologiczne?
  • Oto, co reprezentują poszczególne planety
  • Słońce, Księżyc i znaki górskie: Poznaj swoją Wielką Trójkę

Kylie i Travis z pewnością padli ofiarą walki o władzę, rozdzielając się w 2019 roku wśród różnic i plotek o niewierności. Wracając do kwadratowych znaków, które zostały połączone przez wymuszone, bezkompromisowe okoliczności, tragedia jego festiwalu Astroworld w 2021 roku, w którym zginęło jedenastu uczestników, była druzgocąca dla Travisa. Po festiwalu i krytycznym wydźwięku, który po nim nastąpił, zwrócił się do Kylie jako źródła emocjonalnego wsparcia. Taureanie, tacy jak Travis, notorycznie reagują powoli, woląc zagłębić się we własną przysłowiową ziemię, zanim przygotują celową i produktywną odpowiedź lub przeprosiny. Chociaż ten opór przed zabraniem głosu początkowo przysporzył Travisowi krytyki, wydaje się, że długoterminowa refleksja służyła bardziej znaczącej reakcji, głównie jego inicjatywie Project HEAL, która ma na celu uczynienie wydarzeń publicznych bezpieczniejszymi.

Kylie Jenner shares personal footage of giving birth to son Wolf
Kylie i Travis z dzieckiem Stormi powitali swojego najnowszego członka.
Kylie Jenner/Youtube

Możemy również postrzegać wspomniane wyżej, wiążące „silne, bezkompromisowe warunki”, które połączyły i utrzymały ich razem, jako ciąże i narodziny ich dwojga dzieci z Wodnika. Ich dzieci stają się środkiem, dzięki któremu Lew i Byk są w stanie, w końcu, ugiąć się i poddać sobie nawzajem. Uwielbiamy to oglądać i mimo że para jest bardzo poufna w kwestii swoich dzieci, podzieliła się filmami kompilacyjnymi wydanymi po ich narodzinach. Nagrania zatytułowane „To Our Daughter” i „To Our Son” ukazują czułe chwile między rodzicami i ich dalszymi rodzinami, dając światu wgląd w ich najbardziej intymne chwile.

Czytaj również:  Ben Affleck mówi nienagannie po hiszpańsku podczas promocji "Air"

W teledysku do „To Our Daughter” najbliżsi Kylie potwierdzają, że urodziła się ona, by być mamą, wyobrażając sobie siebie w tej roli od czasów nastoletnich, co sugeruje, że ta zadziorna Leo nie była nieprzygotowaną młodą matką, ale urzeczywistnionym lwem wkraczającym w od dawna pożądaną rolę.

Styl rodzicielski i języki miłości

Kylie jenner poses in a bikini with her daughter Stormi.
Kylie Jenner wykazuje cechy charakterystyczne dla leońskiego macierzyństwa, w tym między innymi koordynowanie strojów kąpielowych.

Jeśli chodzi o przynoszenie życia i wychowywanie dzieci, styl macierzyński Lwiej Mamy jest zadziorny, zabawny i nastawiony na zapewnienie swoim dzieciom tego, czego im samym brakowało. Jest tu wibracja lwiej mamy, która wskazuje, że Kylie postrzega Stormi jako przedłużenie samej siebie i okazję do odrodzenia swojego wewnętrznego dziecka. Wynika z tego, że tak lewa mama jak Kylie opisałaby Stormi jako najlepiej ubraną osobę, jaką zna.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Twój znak zodiaku wpływa na Twoje rodzicielstwo, kliknij tutaj. Ze swojej strony Travis wydaje się szanować silne rodzicielstwo Kylie, publikując dwa zdjęcia jej i Stormi na Instagramie w Dniu Matki 2021 roku z podpisem „Ze wszystkich wyjątkowych rzeczy w życiu Tych dużych i małych Miłość, gniew i czułość mamy jest najbardziej wyjątkowa z nich wszystkich.”

Jeśli chodzi o wyrażanie swojej miłości do siebie nawzajem, Kylie i Travis są podobnie celowi. Pomimo rozstań i poprawek, pozostając niezamężnymi, oboje, pogodzeni dzięki wspólnej reprodukcji, rutynowo mówią do siebie „wifey” i „hubby”, wskazując, że ich związek, choć nie jest prawnie wiążący, cieszy się dużym szacunkiem obojga.

Kylie Jenner poses on a beach with Travis Scott at sunset.
Kylie i Travis cieszą się sobą i drobiazgami w życiu.
Kylie Jenner Instagram

Zarówno Lew, jak i Taurus mają w sobie coś z dekadencji. Taurus rządzi drugim domem wartości i własności, a Leo rządzi piątym domem wewnętrznego dziecka, co jest receptą na pobłażanie i nadmiar, jeśli kiedykolwiek istniało. Widzimy miłość do tego, co piękne, zabawne i pozbawione fantazji w decyzji Kylie o wynajęciu całego parku rozrywki Six-Flags na cześć urodzin Travisa w 2018 roku.

Zarówno Lew, jak i Taurus reprezentowane są przez ciepłokrwiste zwierzęta, a zatem ta para ceni sobie wygody i przyjemności ziemskie. Dodaj do tego obecność ognia w znaku słońca Kylie i księżyca Travisa, a masz przepis na miłość i długą grę.

Intymność, intensywność i oddanie sobie nawzajem, swojemu potomstwu oraz pogoń za dobrymi czasami i radosnymi szmatami to czynniki astrologiczne wiążące ten związek. Fakt, że oboje wydają się opierać na dawaniu prezentów jako głównym języku miłości, jest również pomocny, ponieważ dają i otrzymują w równym, hojnym stylu. Trzymajcie się dalej, trzymajcie się dalej, z waszą własną marką szalonej, robiącej dzieci, kradnącej sceny, pocącej się miłości.

Astrolog Reda Wigle bada i w sposób niepoważny relacjonuje konfiguracje planet i ich wpływ na każdy znak zodiaku. Jej horoskopy łączą w sobie historię, poezję, popkulturę i osobiste doświadczenia. Jest również znakomitą pisarką, która stworzyła profile różnych artystów i wykonawców, a także obszernie opisała swoje doświadczenia z podróży. Wśród wielu intrygujących tematów, które poruszyła, jest etykieta cmentarna, jej zamiłowanie do barów, kubańskie Airbnbs, „babski przewodnik” po klubach ze striptizem i „najdziwniejsze” potrawy dostępne za granicą.

Latest Posts

Nie przegap