wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Donna Kelce drażni się z planami podróży syna Travisa po Super Bowl, gdy Taylor Swift wznawia trasę Eras Tour

Donna Kelce uchyla rąbka tajemnicy na temat pozasezonowych planów swojego syna Travisa Kelce.

„Wielu z nas robi wiele różnych rzeczy … Mam wrażenie, że będzie trochę podróży i prawdopodobnie jakieś podcasty lub co masz w Filadelfii”, powiedziała People, odnosząc się do podcastu Travisa „New Heights”, który współprowadzi ze swoim bratem, Jasonem Kelce.

Donna, 71 lat, powiedziała, że również będzie podróżować, ale zauważa, że „wszystko jest w pewnym sensie wstrzymane”, dopóki nie poznają wyniku Super Bowl 2024, który odbędzie się w Las Vegas w niedzielę.

34-letni Travis i jego koledzy z drużyny Kansas City Chiefs zmierzą się z San Francisco 49ers.

„Wielu z nas robi wiele różnych rzeczy … Mam przeczucie, że będzie trochę podróżowania i prawdopodobnie jakieś podcasty lub co masz w Filadelfii”, powiedziała People, odnosząc się do podcastu Travisa „New Heights”, który współprowadzi ze swoim bratem, Jasonem Kelce.

„Myślę, że w tym roku będzie fajnie” – dodała mama dwójki dzieci, której 36-letni syn Jason również gra w NFL.

„Nie mogę się doczekać spędzenia z nimi czasu poza sezonem, ale oni też są bardzo zajęci.”

„Muszą sami uciec, żeby się zrelaksować.”

Gwiazda Kansas City Chiefs i jego koledzy z drużyny przygotowują się do starcia z San Francisco 49ers w niedzielnym Super Bowl. Getty Images

Podczas gdy dokładne plany Travisa na lato nie są znane, podobno dołączy on do swojej dziewczyny na międzynarodowym etapie jej trasy koncertowej Eras Tour.

W grudniu, US Sun donosiło, że tight end zarezerwował pokoje w luksusowych hotelach we Francji i Włoszech oraz dokonał rezerwacji w najlepszych restauracjach w tych krajach dla siebie i Swift, która również ma 34 lata.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Zarezerwował kilka bardzo ładnych apartamentów hotelowych i stoliki w świetnych restauracjach, aby zabrać ją w dni wolne” – powiedział Travisowi osoba z bliskiego otoczenia.

Travis podobno planuje podróż za ocean, by obejrzeć występ swojej dziewczyny, Taylor Swift, podczas jej trasy koncertowej Eras Tour. Getty Images for TAS Rights Management

„Chce zabrać ją na romantyczną wycieczkę, aby mogła się zrelaksować i odkryć razem ładne miasta i romantyczne miejsca w Europie.”

Dwukrotny mistrz Super Bowl zarezerwował podobno apartament w ekskluzywnym hotelu Four Seasons George V w Paryżu, który może kosztować ponad 6000 dolarów za noc, a także w Hotel Principe Di Savoia w Mediolanie i Hotel de Russie w Rzymie.

Czytaj również:  'Pump Rules' recap: Ariana broni Raquel przed 'wredną' obsadą przed Scandovalem

Oba te hotele mogą kosztować gości 12 000 dolarów za noc.

Sportowiec i zdobywczyni Grammy ujawnili swój romans we wrześniu. chariah/Instagram

„Zarezerwował również stoliki i szybkie jednodniowe wycieczki na wycieczki kulinarne i winiarskie, ponieważ chce zabrać ją na wiejską stronę Włoch i spędzić z nią czas w najpiękniejszych winnicach i pięknych wiejskich miejscach” – dodało źródło.

Jak dotąd Travis – który upublicznił Swift we wrześniu – był w stanie złapać tylko koncert piosenkarki „Bad Blood” w Argentynie ze względu na jego gorączkową karierę piłkarską.

Dodatkowo, jego kumpel i kolega z drużyny Patrick Mahomes i jego żona, Brittany Mahomes, podobno dołączą do niego, aby złapać jeden z koncertów za granicą.

Latest Posts

Nie przegap