poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Emma Stone wykrzykuje córkę Louise w przemówieniu na Oscarach 2024: „Kocham cię bardziej niż całe niebo

Emma Stone ze wzruszeniem wspomniała o swojej i męża Dave’a McCary’ego malutkiej córce, Louise, podczas swojego przemówienia na 96. dorocznej gali rozdania Oscarów w niedzielę wieczorem.

„Naprawdę chcę podziękować mojej rodzinie – mojej mamie, mojemu bratu Spencerowi, mojemu tacie, mojemu mężowi Dave’owi. Bardzo was kocham. A co najważniejsze, mojej córce, która za trzy dni skończy trzy lata i która zmieniła nasze życie w technikolor” – powiedziała przez łzy 35-letnia Stone.

Dodała: „Kocham cię bardziej niż całe niebo, moja dziewczynko, więc bardzo ci dziękuję”

Emma Stone podziękowała swojej 2-letniej córce Louise podczas odbierania Oscara dla najlepszej aktorki w niedzielny wieczór. REUTERS
Stone powiedziała, że jej córka zmieniła jej świat w „technicolor” Getty Images

Stone odbierała nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w wyreżyserowanym przez Yorgosa Lanthimosa filmie „Poor Things” Pokonała nominowane Lily Gladstone, Annette Bening, Carey Mulligan i Sandrę Hüller.

Aktorka „Cruelli” poprosiła również tłum, aby nie patrzył na jej sukienkę, którą w pewnym momencie rozdarła podczas ceremonii z udziałem gwiazd.

„O nie, moja sukienka jest zepsuta. Myślę, że stało się to podczas „I’m Just Ken””, powiedziała, odnosząc się do występu na żywo Ryana Goslinga z jego piosenką z „Barbie” wcześniej tego wieczoru.

Hollywoodzka gwiazda miała na sobie oszałamiającą miętowo-zieloną suknię bez ramiączek z gorsetem w peplum od Louis Vuitton w połączeniu z błyszczącym 30-karatowym żółtym diamentowym naszyjnikiem choker.

„Kocham cię bardziej niż całe niebo, moja dziewczynko, więc bardzo ci dziękuję” – powiedziała Stone o swoim dziecku. Getty Images
Podziękowała również swojemu mężowi, Dave’owi McCary’emu, a także rodzicom i bratu. Getty Images
Stone zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w filmie „Poor Things” REUTERS
Zachwyciła w miętowo-zielonej sukni Louis Vuitton. ABC via Getty Images
Miała na sobie również wspaniały naszyjnik z żółtymi diamentami. ABC via Getty Images

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Jest to druga wygrana Stone w Oscarze, ponieważ zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w filmie muzycznym „La La Land” z 2016 roku

Stone i 38-letni McCary po cichu powitali swoją córkę w marcu 2021 roku, zachowując prywatność na temat swojej ciąży.

Imię Louise zostało ujawnione na jej akcie urodzenia w maju tego samego roku. Drugie imię dziecka, Jean, jest również drugim imieniem Stone i jej matki, Kristy Jean Stone.

Czytaj również:  Katy Perry, Lionel Richie i inni wystąpią na koncercie koronacyjnym króla Karola III
Stone i jej mąż powitali Louise w marcu 2021 roku. MEGA
Ona i były reżyser segmentu „SNL” potajemnie pobrali się w 2020 roku. MEGA

Gwiazda „Easy A” znana jest z trzymania swojego życia osobistego z dala od centrum uwagi. Wyszła za mąż za McCary’ego na tajnym ślubie we wrześniu 2020 roku po odłożeniu ich zaślubin na sześć miesięcy w związku z pandemią koronawirusa.

W 2019 roku były reżyser segmentu w „Saturday Night Live” oświadczył się Stone z pierścionkiem zaręczynowym z perłą w swoim biurze „SNL”, gdzie po raz pierwszy spotkali się, gdy prowadziła program w 2016 roku.

Para po raz pierwszy wywołała plotki o randkach w październiku 2017 roku.

Latest Posts

Nie przegap