poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Felicity Huffman „wciąż rozpatruje” skandal związany z przyjęciem do college’u i mówi, że znalezienie pracy po więzieniu było „trudne”

Felicity Huffman „nadal przetwarza” życie po skandalu związanym z przyjęciem do college’u i 11 dniach spędzonych w więzieniu za swój udział.

„To, jak się czuję, jest w pewnym sensie obciążonym pytaniem”, powiedziała 61-letnia aktorka Guardianowi w opublikowanym we wtorek wywiadzie, w którym zastanawiała się nad tą próbą.

„Tak długo, jak moje dzieci mają się dobrze i mój mąż ma się dobrze, czuję się dobrze.”

Zauważyła również, że nie pracowała zbyt wiele po zwolnieniu z więzienia w październiku 2019 r.

„Niedawno zrobiłam pilota dla ABC, który nie został przyjęty. To było trudne” – wyszczególniła Huffman.

„Tak jakby twoje stare życie umarło, a ty umarłeś razem z nim.”

Felicity Huffman powiedziała we wtorek Guardianowi, że chociaż wciąż „rozpatruje” skandal związany z nielegalnymi przyjęciami na studia, powiedziała, że „ma się dobrze”, o ile jej rodzina ma się dobrze. Getty Images
Powiedziała również, że znalezienie pracy było trudne po skandalu. AFP via Getty Images
„Tak jakby twoje stare życie umarło, a ty umarłaś razem z nim” – dodała Huffman. AFP via Getty Images

„Mam szczęście, że mam rodzinę, miłość i środki, więc miałam gdzie wylądować” – dodała.

Nieudany pilot był spinoffem „Good Doctor” zatytułowanym „The Good Lawyer”, według Deadline.

Huffman zagrała także w pilocie komedii ABC, w której wcieliła się we właścicielkę drużyny baseballowej z niższej ligi, ale i ten serial nie został przyjęty.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Absolwentka „Desperate Housewives” została skazana na dwa tygodnie więzienia po tym, jak przyznała się do winy za zapłacenie komuś 15 000 dolarów za zabranie jej córki, Sophii Grace Macy’s SAT w 2019 roku.

Huffman dzieli dwie córki ze swoim mężem, Williamem H. Macy. FilmMagic
W 2019 roku została przyłapana na tym, że zapłaciła komuś 15 000 dolarów, aby wziął za nią SAT ich najstarszej córki, Sophii. FilmMagic

Została formalnie oskarżona o spisek w celu popełnienia oszustwa pocztowego i oszustwa pocztowego związanego z uczciwymi usługami. Aktorka odbywała karę w Federalnym Zakładzie Karnym w Dublinie w Kalifornii.

Ponadto nakazano jej zapłacenie grzywny w wysokości 30 000 dolarów, wykonanie 250 godzin prac społecznych i odbycie rocznego zwolnienia pod nadzorem.

Dzieli Sophię Grace, obecnie 23-letnią, i Georgię Grace Macy, 21-letnią, ze swoim mężem, gwiazdą „Shameless” Williamem H. Macy, 73-letnim.

Czytaj również:  Avril Lavigne i Tyga potwierdzają związek pocałunkiem
Odsiedziała 11 dni w kalifornijskim więzieniu po przyznaniu się do oszustwa. Getty Images
Zapłaciła również grzywnę w wysokości 30 000 dolarów i wykonała 250 godzin prac społecznych. Getty Images

Sophia w końcu sama przystąpiła do egzaminu SAT i została przyjęta na Carnegie Mellon University w Pittsburghu, Pa.

Huffman przerwała milczenie na temat burzliwego okresu w życiu jej rodziny w grudniu ubiegłego roku.

„Ludzie zakładają, że weszłam w to szukając sposobu na oszukanie systemu i zawieranie przysłowiowych przestępczych transakcji w zaułkach, ale tak nie było” – powiedziała ABC7 Eyewitness News.

Następnie wyjaśniła, że ślepo podążała za Williamem „Rickiem” Singerem, trenerem przygotowującym do college’u, który stał za całym planem.

W grudniu 2023 roku Huffman powiedziała, że czuła, że musi oszukiwać, aby zapewnić przyszłość swojej córce. ABC
„Czułam się, jakbym była złą matką, gdybym tego nie zrobiła”, powiedziała ABC7 Eyewitness News. ABC

„Polecał programy i korepetytorów, był ekspertem. Po roku zaczął mówić: „Twoja córka nie dostanie się na żadną z uczelni, na które chce się dostać”, więc mu uwierzyłam”

„Kiedy powoli zaczął przedstawiać przestępczy plan, wydawało się, że … to była moja jedyna opcja, aby zapewnić mojej córce przyszłość, i wiem, że z perspektywy czasu jest 20/20, ale czułam, że byłabym złą matką, gdybym tego nie zrobiła. Więc to zrobiłam.”

Laureatka Emmy dodała: „Czułam, że muszę dać mojej córce szansę na przyszłość … co oznaczało, że musiałam złamać prawo.”

Lori Loughlin również spędziła czas w więzieniu za przekupywanie swoich córek, by dostały się na studia. FilmMagic

Oczywiście nie była jedyną celebrytką, która spędziła czas za kratkami za skandal; Lori Loughlin została niesławnie skazana na dwa miesiące za kratkami za sfałszowanie zaangażowania swoich córek w drużynę wioślarską w szkole średniej, aby uzyskać stypendia sportowe na University of Southern California.

Oprócz kary więzienia, zgodziła się zapłacić 150 000 dolarów grzywny i wykonać 100 godzin prac społecznych po przyznaniu się do winy.

Jej mąż, projektant mody Mossimo Giannulli, odsiedział pięć miesięcy w więzieniu, zapłacił 250 000 dolarów grzywny i wykonał 250 godzin prac społecznych.

Latest Posts

Nie przegap