niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Florence Pugh dzieli się wycieczką po planie „Thunderbolts” i zapowiada kombinezon bojowy Yeleny

Florence Pugh powróciła na plan filmowy Marvela. Aktorka podzieliła się zakulisową wycieczką po planie w Atlancie, gdzie obecnie kręci nadchodzący Thunderbolts w środę.

„Hej chłopaki, jak się macie? Wiem, że trochę odpuściłem, ale to częściowo dlatego, że zostałem zabrany do Atlanty, aby nakręcić film, o którym tak naprawdę nie powinienem mówić” – powiedział Pugh w filmie opublikowanym na Instagramie. „Ale mogę pokazać ci pewne rzeczy, ukradkiem, pod warunkiem, że nikomu nie powiesz… Mogę pokazać ci zajawkę z planu”

Pugh gra zabójczynię Yelenę Belovą w Marvel Cinematic Universe. Jej postać pojawiła się po raz pierwszy w Black Widow z 2021 roku, a później w serialu Disney+ Hawkeye .

W swoim filmie Pugh pojawia się w kostiumie, podnosząc kamerę, aby pokazać kostium Yeleny, a następnie przesuwając się, aby odsłonić kilka struktur budowanych dla Thunderbolts. Rozmawia również z reżyserem Jake’iem Schreierem.

„Nie sądzę nawet, że powinieneś to robić”, Schreier mówi Pughowi, gdy przesuwa się na monitor odtwarzania i pokazuje Yelenę w postawie bojowej.

Wideo Pugha zawierało również rzut oka na krzesło członka załogi, a fani o orlich oczach są teraz również ciekawi, dlaczego tytuł Thunderbolts jest drukowany z gwiazdką.

Komiksy Thunderbolts Marvela opowiadają splątaną historię grupy złoczyńców, choć szczegóły fabuły adaptacji filmowej pozostają skąpe. Wcześniejsze doniesienia mówiły o nowych rolach dla Stevena Yeuna i Ayo Edebiri, oprócz powracających gwiazd Marvela – Sebastiana Stana, Hannah John-Kamen, Wyatta Russella, Julii Louis-Dreyfus, Davida Harboura i Olgi Kurylenko, ale zarówno Yeun, jak i Edebiri opuścili projekt na początku tego roku. Top Gun: Maverick Lewisa Pullmana i Drive Away Dolls Geraldine Viswanathan.

Produkcja filmu została opóźniona przez strajki scenarzystów i aktorów zeszłego lata i obecnie ma zostać wydana 25 lipca 2025 roku.

Czytaj również:  Laureat Złotego Niedźwiedzia Mohammad Rasoulof tymczasowo zwolniony z więzienia w Iranie

Latest Posts

Nie przegap