sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda 'Black-ish’ Marsai Martin zdradza swoje must-haves na lato pełne zabawy

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co kupują wasze ulubione gwiazdy, kiedy przeglądają swoje ulubione butiki lub robią zakupy online późno w nocy? Witamy na Six Picks, gdzie pytamy gwiazdy o ich styl i urodę – abyś mogła robić zakupy, jakbyś też była sławna.

W wieku zaledwie 17 lat Marsai Martin jest już potentatką Hollywood. Nie tylko zdobyła kilka nagród za rolę Diane Johnson w „Black-ish” – który zawinął swój ośmiosezonowy bieg w kwietniu – ale także zagrała w i wyprodukowała 2019 „Little”, stając się najmłodszą osobą, która kiedykolwiek wyprodukowała film studyjny.

Kiedy nie jest na planie, Martin czyni swoje życie społeczne priorytetem; niedawno połączyła się z Eventbrite, aby uruchomić The Social Connection Project, wieloletnią inicjatywę, aby pomóc Gen Z-ers złagodzić izolację społeczną przyniesioną przez pandemię. Młoda gwiazda stworzyła kolekcję wydarzeń, aby rozpocząć inicjatywę – nazwaną Marsai Martin’s Picks for a Social Summer – zachęcając swoich rówieśników w całym kraju do ponownego połączenia się ze sobą, zarówno wirtualnie, jak i osobiście.

A co ona sama zabierze ze sobą na swoje letnie zajęcia? Poniżej Martin dzieli się rzeczami, które przysięga na ciepłe dni w podróży.

1

The Tea Spot Everest Tea Tumbler

marsai-martin-six-picks-04

Tea Spot

„Jestem miłośniczką herbaty – nie kawy. Ten kubek jest idealny do zaparzania i delektowania się nim w podróży, więc nie muszę czekać w domu, aż mój poranny pick-me-up będzie gotowy.”

$35

Kup teraz

2

Cynthia Rowley Kwiatowe wrotki

marsai-martin-six-picks-03

Dolls Kill

„Mam obsesję na punkcie jazdy na rolkach i nawet wyprodukowałam o tym cały program! Szczególnie latem, jazda na rolkach jest wspaniałym sposobem na wyjście na zewnątrz i poznanie świata. Społeczność wrotkarska jest naprawdę niesamowita i myślę, że każdy powinien spróbować, więc włączyłem warsztaty 'learn to skate’ do mojej kolekcji dla Eventbrite [which takes place Saturday, July 92, in San Francisco].”

Czytaj również:  Morgan Evans zarzuca Kelsea Ballerini, że nie dzieli się "rzeczywistością" ich rozstania

$96

Kup teraz

3

Nike Heritage Fanny Pack

marsai-martin-six-picks-02

Nike

„Chcę mieć wolne ręce, gdy wychodzę z przyjaciółmi, a ta torba jest kluczowa. Jest idealna na festiwale muzyczne i koncerty, a nawet na bieg po rynku rolniczym.”

$25

Kup teraz

4

Głośnik Bluetooth Doss

marsai-martin-six-picks-05

Amazon

„Przenośny głośnik jest kluczowy dla lata – nigdy nie wiesz, gdzie zacznie się impreza! Mam obsesję na punkcie tworzenia playlist do wszystkiego i zawsze chcę nadać ton każdemu hangoutowi.”

$30

Kup teraz

5

Mari by Marsai Press-On Nails

marsai-martin-six-picks-06

Mari by Marsai

„Założyłam moją markę paznokci prasowanych, Mari, specjalnie dla szybkiej aplikacji – ponieważ większość z nas nie ma czasu do stracenia! Nasz styl 'Cookout Invite’ zdobędziesz wszystkie komplementy (i wszystkie zaproszenia!) tego lata.”

$28

Kup teraz

6

We’re Not Really Strangers: Friendship Edition

marsai-martin-six-picks-01

We’re Not Strangers

„Gra to-go oznacza, że możesz zawierać znajomości gdziekolwiek i kiedykolwiek. Moja rodzina i ja uwielbiamy dobrą grę grupową, więc dlaczego by nie przynieść starterów konwersacyjnych w podróży?”

$20

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap