niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda 'Euphoria’ Jacob Elordi poprowadzi miniserial o II wojnie światowej dla Sony’s Curio Pictures

Gwiazda Euphorii Jacob Elordi zmierza do domu, aby zrealizować swój kolejny projekt telewizyjny.

Australijski aktor podpisał kontrakt na gwiazdę w The Narrow Road to the Deep North, limitowanym serialu osadzonym podczas II wojny światowej, który będzie kręcony w jego rodzinnym kraju. Dramat z Sony Pictures Television’s Curio Pictures jest oparty na nagrodzonej Bookerem powieści Richarda Flanagana.

Elordi zagra Dorrigo Evansa, australijskiego chirurga wojskowego, którego przelotny romans z Amy, młodą żoną jego wuja, podtrzymuje i prześladuje go przez jego najmroczniejsze dni jako niechętnego przywódcy ludzi przetrzymywanych w obozie tajsko-birmańskim podczas II wojny światowej. Serial od scenarzysty Shauna Granta i reżysera Justina Kurzela (True History of the Kelly Gang) jest opisywany jako „intymne studium postaci, przedstawienie obu stron wojny, śledztwo w sprawie małżeństwa i portret niezapomnianego romansu.”

„To ekscytujące, że Jacob Elordi dołączył do nas przy tym projekcie” – powiedział Jo Porter, dyrektor zarządzający Curio Pictures. „Postać Dorrigo Evansa wymaga aktora wielowarstwowego, który może wnieść do roli siłę, wrażliwość i charyzmę – cechy, które Jacob ma w zanadrzu. Wraz z twórczymi potęgami Justina Kurzela i Shauna Granta, nie mogłoby być bardziej ekscytującego zespołu, który wprowadzi tę ważną powieść w życie.”

Kurzel dodał: „To wspaniałe dla Shauna i dla mnie, że możemy współpracować z tak utalentowanym aktorem jak Jacob. The Narrow Road to the Deep North potrzebuje silnej czołówki i czuję, że ten młody aktor i ta niezwykła książka spotkali się we właściwym czasie.”

Curio Pictures, które rozpoczęło działalność w lutym, ma siedzibę w Australii i skupia się na projektach telewizyjnych i filmowych dla platform premium zarówno w Australii, jak i na arenie międzynarodowej. Porter i dyrektor kreatywny Rachel Gardner będą producentem wykonawczym The Narrow Road to the Deep North z Kurzel, Grantem i Flanaganem.

Czytaj również:  Lisa Marie Presley upamiętniona podczas Graceland Memorial Service

Oprócz Euphorii HBO, Elordi ma na swoim koncie Deep Water Hulu, nadchodzący Saltburn pisarza-reżysera Emeralda Fennell’a oraz Kissing Booth Netflixa. Ma również zagrać Elvisa Presleya w Priscilla, biografii Sofii Coppoli o żonie Króla Rock 'n’ Rolla, Priscilli Presley. Elordi jest reprezentowany przez Gersh, Nicky Gluyas Management, Viewpoint i Goodman Genow.

Latest Posts

Nie przegap