środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „Kawalera” Joey Graziadei ujawnia, że diagnoza zespołu Gilberta spowodowała jego „żółte oczy”

Gwiazda programu The Bachelor Joey Graziadei otwarcie mówi o zdiagnozowanym u niego zespole Gilberta wśród obaw fanów o jego „żółte oczy”.

Graziadei, który obecnie prowadzi 28 sezon hitowego serialu randkowego ABC, podzielił się w czwartek na Instagramie, że zdiagnozowano u niego ten stan w szkole średniej. Zespół Gilberta (zheel-BAYR) jest powszechną i zazwyczaj nieszkodliwą chorobą wątroby, w której wątroba nie przetwarza prawidłowo bilirubiny, powodując, że skóra i białka oczu mają żółty odcień z powodu nieco wyższego poziomu bilirubiny we krwi, zgodnie z Mayo Clinic.

„Chciałem bardzo szybko wskoczyć tutaj i porozmawiać o czymś, o czym widzę wiele komentarzy, czyli o żółtych oczach Joeya” – powiedział w klipie. „Aby nadać temu pewien kontekst, muszę cofnąć się do czasów, gdy byłem w liceum. Byłem chory przez około półtora tygodnia, a moja mama pomyślała, że dobrym pomysłem będzie pójście do lekarza.”

Graziadei wyjaśnił, że badanie krwi wykazało znacznie wysoki poziom bilirubiny, co oznaczało, że mogą istnieć potencjalne problemy z jego wątrobą. Po konsultacji z wieloma specjalistami medycznymi i przejściu badań ultrasonograficznych, „okazało się, że nie ma nic złego, jak zapalenie wątroby, ale zdiagnozowano u mnie coś, co nazywa się zespołem Gilberta”

Gwiazda „Kawalera” również uspokoiła swoich fanów, dodając: „Powiedziano mi, że jestem zdrowy.”

„To coś, co wpływa na białka moich oczu, sprawia, że mają one poziom żółtaczki, dlatego wyglądają na nieco bardziej żółte” – kontynuował. „To coś, na co chcę zwrócić większą uwagę w tym roku. Chcę zadbać o swoje zdrowie i upewnić się, że wszystko ze mną w porządku. Ale chciałem przynajmniej dać trochę tła i poinformować, że według mojej wiedzy jestem zdrowy.”

Graziadei zauważył również, że jego celem w tym roku jest większe skupienie się na swoim zdrowiu, w tym na utrzymaniu nawodnienia i zarządzaniu poziomem stresu, który może się pogorszyć „w programie telewizyjnym”

Czytaj również:  Drake Bell wspomina Briana Pecka "napastującego go seksualnie", "manipulację psychiczną" w serialu dokumentalnym Dana Schneidera

„Doceniam wszystkich, którzy się o mnie troszczą i zastanawiają, czy wszystko ze mną w porządku, ale według mojej wiedzy wszystko jest w porządku i nadal będę się temu przyglądał” – podsumował. „Więc bardzo dziękuję.”

Latest Posts

Nie przegap