środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda 'Powrotu do przyszłości’ wystawia na aukcję osobistą kolekcję VHS z bezczelnym filmikiem

Gwiazda „Powrotu do przyszłości” Thomas Wilson stworzył film, aby pomóc w aukcji VHS osiągnąć 88 mil na godzinę.

W filmie udostępnionym przez The Hollywood Reporter, Wilson przedstawia swoją nieskazitelną, zapakowaną w folię kolekcję VHS trylogii Powrót do przyszłościwysłaną mu przez studio MCA. Zawiera ona również kopię VHS filmu dokumentalnego Secrets of the Back to the Future Trilogy, którego gospodarzem był Kirk Cameron. „Uczucie było obezwładniające, gdy rozerwałem to i oglądałem tego Kirka Camerona”, stwierdził Wilson, który w trylogii grał Biffa (w różnych wcieleniach).

Aukcja zawiera również pojedyncze, zapakowane w folię kopie filmów Powrót do przyszłości, w tym osobiste notatki od zmarłego szefa MCA Toma Pollocka, z którym Wilson przysięga, że był blisko. Dlaczego więc dyrektor naczelny miałby podpisywać notatki przez „T”, a potem przez kreskę?

Aukcja pojawia się w momencie, gdy zbieranie VHS stało się bardziej mainstreamowe podczas pandemii, z Heritage oferującym swoją pierwszą w historii aukcję VHS i Home Entertainment Signature. Część z nich jest napędzana przez nostalgię i moment w czasie, kiedy filmy po raz pierwszy były w stanie być w rękach człowieka.

„To dopiero początek czasów, kiedy mogłeś oglądać film tyle razy, ile chciałeś” – mówi Wilson. „Dostałbyś ten VHS, włożyłbyś go do swojego magnetowidu i oglądałbyś go w kółko i w kółko … i słyszałem od wielu tysięcy ludzi na całym świecie, którzy robili dokładnie to samo. Kiedy przychodzili twoi przyjaciele, a tata wkładał to do magnetowidu … kiedy byłeś (w domu) chory ze szkoły, a tam był Powrót do przyszłości, jak stary przyjaciel – to była niesamowita rzecz.”

Poza ofertą Wilsona, niektóre z najbardziej pożądanych tytułów obejmują Ghostbusters (obecnie siedząc na 6,562 dolarów.50), Szczęki, Gremliny, Goonies (egzemplarz Beta kosztuje już 5000 dolarów), Gwiezdne wojny, Piątek trzynastego i Jeźdźcy zaginionej arki.

Aukcja trwa do 9 czerwca.

Czytaj również:  Kathleen Griffith podpisuje kontrakt z CAA (Exclusive)

Latest Posts

Nie przegap