poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Halle Bailey, Summer Walker, Coco Jones uhonorowane podczas Pre-Grammy High Tea Party

Ulubienice R&B Halle Bailey, Summer Walker i Coco Jones świętowały swoje nominacje do nagrody Grammy w wystawny sposób – na przyjęciu w luksusowej rezydencji w West Hollywood.

Podczas gdy gracze z branży muzycznej stali przy basenie, gdzie występowali pływacy synchroniczni i grali skrzypkowie, piosenkarki zostały uhonorowane w piątek przez Femme It Forward, kierowaną przez kobiety firmę muzyczno-rozrywkową założoną przez Heather Lowery w 2019 roku we współpracy z Live Nation Entertainment.

Bailey, która ma dobrą passę dzięki niedawnym rolom w Małej Syrence i The Color Purple, zdobyła w tym roku swoją pierwszą solową nominację do nagrody Grammy – najlepsza piosenka R&B za „Angel” Wcześniej była nominowana do pięciu nagród Grammy za pracę ze swoją siostrą jako Chloe x Halle.

Niedzielne rozdanie nagród Grammy to także ważny moment dla Walker. Wcześniej była nominowana do nagrody za album roku za występ na płycie Kendricka Lamara Mr. Morale & the Big Steppers, ale po latach wydawania udanych piosenek i albumów, w tym roku zdobyła nominację za własną twórczość. Rywalizuje o tytuł najlepszego albumu R&B z Clear 2: Soft Life EP .

Jones jest pięciokrotnie nominowana do nagrody, w tym w kategorii najlepsza nowa artystka. Przebój nr 1 aktorki-piosenkarki „ICU” jest nominowany w kategorii najlepsza piosenka R&B i najlepsze wykonanie R&B; jej debiutancki projekt What I Didn’t Tell You (Deluxe) jest nominowany w kategorii najlepszy album R&B; a „Simple”, jej współpraca z Babyface, jest nominowana w kategorii najlepsze tradycyjne wykonanie R&B.

Wśród uczestników piątkowej imprezy znaleźli się raper Rapsody, wykonawca R&B BJ the Chicago Kid oraz piosenkarka i gwiazda Real Housewives of Potomac Candiace Dillard Bassett.

Gala Grammy 2024 będzie transmitowana na żywo przez CBS z Crypto.com Arena w Los Angeles w niedzielę.

Czytaj również:  The Hollywood Reporter's Holiday Wine Guide for Every Type of Vino Lover

Latest Posts

Nie przegap