środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

’Halloween Ends’: Jamie Lee Curtis powraca do ostatecznej walki w pierwszym trailerze

Saga o Michaelu Myersie z filmów Halloween szykuje się do ostatniej bitwy.

Nadchodzący horror Universal Pictures Halloween Ends, który trafi do kin 14 października, wypuścił we wtorek swój pierwszy zwiastun. Materiał zapowiada ostateczną konfrontację między Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) a maniakalnym Myersem, po której pozostanie tylko jedno z nich.

Wyreżyserowany przez Davida Gordona Greena film zawiera również gwiazdy: Andi Matichak, Will Patton, Kyle Richards, Omar Dorsey, Nick Castle i James Jude Courtney. Halloween Ends rozgrywa się cztery lata po zeszłorocznym Halloween Kills i przedstawia Laurie mieszkającą z wnuczką Allyson (Matichak) i pracującą nad swoim pamiętnikiem, gdy morderstwo rozpoczyna nowe pasmo terroru.

„Come get me, motherfucker,” Curtis mówi wyzywająco w spocie.

Universal Pictures, Miramax i Blumhouse stoją za filmem, we współpracy z Rough House Pictures. Malek Akkad, Jason Blum i Bill Block są producentami.

Halloween Ends to kontynuacja Halloween Kills, wydana w październiku 2021 roku, po tym jak franczyza została ponownie uruchomiona dzięki 2018’s Halloween. Historyczna franczyza rozpoczęła się od klasyka z 1978 roku Halloween, od reżysera Johna Carpentera.

Green przedrzeźniał nadchodzący film w październikowym wywiadzie dla The Hollywood Reporter, aby promować Halloween Kills.

„[Halloween Ends is] bardzo różni się w tonie od Halloween [2018] i Halloween Kills, i myślę, że to część mojej samowoli. Bardzo często skaczę po gatunkach i eksploruję różne tematy i postacie poprzez filmy” – mówił wtedy Green. „Właśnie wymyśliłem nowy twist na zakończenie, które istniało kilka tygodni temu i to jest coś, co tylko ja trzymam w ręku na kartce papieru, na której są te słowa.”

Obejrzyjcie zwiastun poniżej. Halloween Ends ma premierę 14 października.

Czytaj również:  Dakota Johnson mówi, że Streaming Execs nie ufa twórcom w podejmowaniu odważnych decyzji

Latest Posts

Nie przegap