poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

Hilary Duff, New Kids on the Block, Tyler Hilton składają hołd Aaronowi Carterowi: „Miałeś urok, który był absolutnie wylewny”

Gwiazdy wzięły do mediów społecznościowych w sobotę, aby oddać hołd byłej nastoletniej sensacji pop Aaron Carter, który zmarł w wieku 34 lat w swoim domu w Lancaster, Kalifornia.

Carter zdobył sławę na początku lat 2000 dzięki swojemu drugiemu studyjnemu albumowi, Aaron’s Party (Come and Get It). Potrójnie platynowy album zawierał jego kultową piosenkę „I Want Candy”, która pojawiła się w odcinku Lizzie McGuire, gdzie Lizzie (Hilary Duff) i jej przyjaciele dostali szansę wystąpienia w świątecznym teledysku do niej.

Nie podano przyczyny śmierci zmarłego artysty, ale rzecznik Departamentu Policji Los Angeles powiedział The Hollywood Reporter że podejrzana śmierć miała miejsce pod adresem jego rezydencji w Lancaster.

Tributes zostały umieszczone w mediach społecznościowych, ponieważ wiadomość o jego śmierci złamała sobotę, z Hilary Duff, kolegą sensacji muzycznej New Kids on the Block i One Tree Hill gwiazda Tyler Hilton dzieląc się, że byli zasmuceni stratą.

Duff napisał: „Jest mi głęboko przykro, że życie było dla ciebie tak trudne i że musiałeś walczyć przed całym światem. Miałeś urok, który był absolutnie wylewny… chłopcze, moje nastoletnie ja kochało cię głęboko”

New Kids on the Block napisali: „Jesteśmy zszokowani i zasmuceni nagłym odejściem Aarona Cartera. Przesyłając modlitwy do rodziny Cartera. Spoczywaj w pokoju, Aaron ❤️”

„No…. Ta wiadomość @aaroncarter jest łamiąca serce” – podzieliła się Hilton na Twitterze. „Ten dzieciak miał taką iskrę. Znałem go od lat i zawsze naprawdę go lubiłem, był ciepły i naprawdę zabawny. Uwielbiał robić show i był w tym dobry. Ill find some pics of us and post more later… damn RIP budddd #aaroncarter.”

Przeczytaj więcej wyrazów uznania poniżej.

No…. Ta wiadomość @aaroncarter jest łamiąca serce… ten dzieciak miał taką iskrę. Znałem go od lat i zawsze naprawdę lubiłem go, był ciepły i naprawdę zabawny. Uwielbiał dawać show i był w tym dobry. Ill find some pics of us and post more later… damn RIP budddd #aaroncarter

– Tyler Hilton (@TylerHilton) November 5, 2022

Niesamowicie smutne z powodu odejścia Aarona Cartera. Moje myśli i modlitwy wychodzą do jego przyjaciół i rodziny. 🕯️

– ChristyCarlsonRomano (@ChristyRomano) November 5, 2022

Sława w młodym wieku jest często bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem, a przetrwanie jej nie jest łatwe. RIP Aaron Carter🎤💔

– Diane Warren (@Diane_Warren) November 5, 2022

Spotkał Aaron Carter w 2018 roku, zabawny, utalentowany i fajny. Czułem, że starał się….he naprawdę starał się być po prostu szczęśliwy. Przykro mi słyszeć o jego odejściu… Kondolencje dla jego rodziny i fanów 💔 pic.twitter.com/XuoJLekj8h

– loni love (@LoniLove) November 5, 2022

Pracowałem z Aaronem Carterem w „7th Heaven”. Mimo że był młody i sławny, traktował pracę bardzo poważnie i był miły dla wszystkich.

Modlitwy w górę dla jego rodziny i bliskich. Damn. #RIPAaronCarter

– Matt Knudsen (@mattknudsen) November 5, 2022

Aaron Carter news jest tak smutny 😞

Poszedłem z moją siostrą na jej urodziny, aby go spotkać, kiedy miałem 9 lub 10 …

Był bardzo miły …

Niech spoczywa w pokoju 🕊️

– alecbenjamin (@AlecBenjamin) 5 listopada 2022

Czytaj również:  spinoff "Nancy Drew" "Tom Swift" odwołany w The CW po jednym sezonie

Latest Posts

Nie przegap