17 czerwca 2022 | 12:34pm

Scena imprezowa na Cannes Lions 2022 jest gotowa, by ponownie ryknąć po dwuletniej przerwie.

Odbywający się w dniach od 20 do 24 czerwca, coroczny Międzynarodowy Festiwal Kreatywności – który przyciąga czołowych specjalistów od reklamy i gwiazdy z listy A – powraca z obecnością megamarek, w tym NBCUniversal, Spotify, Meta, Snapchat i MediaLink.

Festiwal tradycyjnie znany jest z różanej sceny imprezowej, jak również z gorących paneli tematycznych.

W tym roku platforma streamingowa Spotify przejmie swoją część plaży w Cannes z nocnymi występami takich wykonawców jak Post Malone, The Black Keys, Dua Lipa, Kendrick Lamar i wielu innych, aby dać uczestnikom i mieszkańcom festiwalu wciągające doświadczenie koncertowe.

Mnóstwo imprez będzie miało miejsce również na morzu. Słyszeliśmy, że NBCUniversal i jego filia Bravo wypłyną na pokład jachtu Below Deck, na którym wystąpi Boy George. Chociaż nie jest jasne, które talenty Bravo będą na pokładzie, Page Six może potwierdzić, że Andy Cohen, gwiazdy „Real Housewives of Beverly Hills” Dorit Kemsley i Garcelle Beauvais będą na festiwalu, jak również gwiazdy „Below Deck” Kapitan Sandy Yawn i Kate Chastain.

spotify logo
Spotify powróci do Cannes, aby zorganizować swoje koncerty na plaży z udziałem takich artystów jak Dua Lipa i Kendrick Lamar.

Brand Innovators wyruszą również na pełne morze w rejs o zachodzie słońca do Monako, po którym odbędzie się kolacja VIP w Yacht Club de Monaco.

Wracając na ląd, powiedziano nam, że Snapchat i Vogue planują zorganizować bardzo ekskluzywną, prywatną kolację z założycielem Evanem Spiegelem – plus goście z listy A, w tym Naomi Campbell, Eva Longoria, Paris Hilton i dziedziczka Topshopu Chloe Green (bez jej „gorącego przestępcy” byłego narzeczonego) – przed wystawą „Redefining the Body”, która odbędzie się w Centre d’art La Malmaison.

Czytaj również:  Aspen pop-up Snow Lodge stanie się stałym elementem St. Regis
the weeknd and naomi campbell
Słyszeliśmy, że Naomi Campbell pojawi się na ekskluzywnej kolacji Vogue-Snapchat.
Getty Images dla iHeartMedia

Na wystawie zostaną zaprezentowane ikoniczne dzieła wysokiej mody z takich domów mody jak Balenciaga, Dior i Gucci, którym towarzyszyć będą doświadczenia w rozszerzonej rzeczywistości, pozwalające na samodzielne przymierzenie nici.

Sting zamknął festiwal Cannes Lions 2019 z zaskakującym występem w rozległej willi dla Live Nation i Citi’s final bash, ale źródło powiedziało nam, że grupa rozrywkowa nie jest gospodarzem najgorętszego biletowanego wydarzenia w mieście w tym roku, ponieważ skupia się na swoich festiwalach muzycznych, w tym Rolling Loud i Lollapalooza.

bravo logo
Bravo i NBCU zorganizują panel z gwiazdami „RHOBH” Dorit Kemsley i Garcelle Beauvais, a także imprezę jachtową „Below Deck”.

Podczas gdy ci, którzy mieli szczęście uczestniczyć w przyjęciu Live Nation w poprzednich latach, mogą opłakiwać utratę tak elitarnych doświadczeń tym razem, mogą być pocieszeni zdobyciem biletu na ekskluzywną kolację iHeartMedia i MediaLink w Hotelu du Cap-Eden-Roc w Antibes w tym roku – gdzie piosenkarz Sam Smith będzie bawił gości.

Po koktajlach i kolacji uczestnicy wyruszą na afterparty na jachcie iHeart.

Słyszeliśmy również, że nowo połączony Warner Bros. Discovery będzie gospodarzem wielu imprez związanych z marką, w tym „Gremliny po zmroku”, oraz „Tydzień rekina” na plaży.

„Na naszej imprezie „Gremliny po zmroku” spodziewam się, że nie będziecie się moczyć, nie będziecie mieli jasnych świateł i nie będziecie karmieni po zmroku”, powiedział Michael Ouweleen, prezes Cartoon Network i Adult Swim.

chrissy teigen and john legend
Chrissy Teigen i John Legend wzięli udział w Twitter Talk podczas Cannes Lions 2019.
Getty Images for Twitter

Amazon zamierza wysłać swoich gości – za pośrednictwem Prime shipping, jak zakładamy – na swoją imprezę po stronie portu, na której wystąpi pochodzący z Brooklynu zespół rockowy LCD Soundsystem, podczas gdy uwielbiana przez pokolenie Z aplikacja TikTok prawdopodobnie stanie się wirusowa z powodu planowanego „Sound on Soirée”, które może, ale nie musi, zawierać wyzwania i tańce.

Proste wyszukiwanie – jak również źródła – również potwierdziły Page Six, że Google będzie gospodarzem shebang z australijską piosenkarką Kylie Minogue, która jest doświadczonym wykonawcą na festiwalu.

Czytaj również:  Ariana Grande dzieli się ciałopozytywnym wideo Lizzo po obronie "cienkiej" ramy

Gwiazdy, w tym Ryan Reynolds, Issa Rae, Sir Patrick Stewart, Zoë Lister-Jones, Megan Thee Stallion i wiele innych, zostały potwierdzone, aby wygłosić prelekcje lub pojawić się w panelach – więc można bezpiecznie powiedzieć, że Cannes będzie po raz kolejny oświetlone gwiazdami.

Filed underbrawo, cannes, cannes lwy, gwiazdy, francja, nbcuniversal, strony, real housewives of beverly hills, snapchat, spotify, 6/17/22