poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Indyjski duet filmowy Raj & DK podpisał wieloletnią umowę z Netflixem

Indyjski duet filmowy Raj Nidimoru i Krishna DK, lepiej znany jako Raj & DK, zawarł wieloletnią umowę na reżyserię i produkcję filmów i seriali dla Netflixa.

Znani z dziwacznych mashupów gatunkowych i charakterystycznego stylu, Raj & DK odnieśli sukces komercyjny i zdobyli uznanie krytyków w różnych formach w Indiach, pracując nad filmami niezależnymi, wielkobudżetowymi filmami fabularnymi, a ostatnio także nad serialami.

W 2021 roku założyli własną firmę produkcyjną D2R Indie, aby produkować niezależne projekty filmowe od wschodzących reżyserów. Pierwszą premierą firmy, którą wyprodukowali Raj & DK, był dobrze przyjęty telugu-language comedy drama Cinema Bandi, kierowany przez debiutującego filmowca Praveena Kandregula i wydany na Netflix w zeszłym roku.

Raj & DK mają już swój kolejny serial w pracach jako reżyserzy i showrunnerzy w Netflixie – nadchodzący komediowy serial kryminalny thriller Guns & Gulaabs. Netflix opisuje projekt jako „historię miłości i niewinności w świecie zbrodni, nostalgiczną opowieść o wszelkiego rodzaju pierwszych razach, od pierwszej miłości do pierwszego zabójstwa.”

„Raj & DK są jednym z najbardziej oryginalnych głosów kreatywnych w kraju” – powiedziała Monika Shergill, szefowa działu treści Netflix w Indiach. „Wraz z ich unikalnym i genialnym stylem opowiadania historii, są również studiem powerhouse. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować naszą relację z nimi w ramach wieloletniego partnerstwa kreatywnego, które zapewni superlatywną rozrywkę członkom Netflix na całym świecie.”

Dodali Raj & DK w oświadczeniu: „Nie możemy się doczekać tworzenia wielkich, unikalnych historii i stawiania sobie wyzwań, aby popchnąć storytelling w ekscytujące i świeże przestrzenie.”

Czytaj również:  MTV Movie & TV Awards: skecze, przemówienia i klipy "Best of" w obliczu strajku scenarzystów

Latest Posts

Nie przegap