17 lipca 2022 | 7:57pm

Jennifer Lopez upewniła się, że ma swoje „coś starego” na swoim kameralnym ślubie w Las Vegas z Benem Affleckiem w ten weekend.

Gwiazda „Marry Me” potwierdziła swoje małżeństwo z aktorem „Gone Girl” w swoim biuletynie „On The JLo” w niedzielę, ujawniając, że powiedziała „I do” w „sukience ze starego filmu.”

Lopez, 52, faktycznie pojawił się mieć dwa różne spojrzenia na jej zaślubiny, z których jeden był biały koronkowy off-the-shoulder suknia z długimi rękawami, dekolt sweetheart, gorset bodice i fishtail pociąg wraz z dopasowanym koronki-trimed welon z kolekcji ślubnej Zuhair Murad.

jennifer-lopez-ben-affleck-wedding-2

Jennifer Lopez miała na sobie dwie różne stylizacje na swój ślub w Las Vegas z Benem Affleckiem.

On The JLo

jennifer-lopez-ben-affleck-wedding-1

Jedna z jej sukni ślubnych, autorstwa Zuhaira Murada, miała dekolt typu off-the-shoulder, długie koronkowe rękawy i dramatyczny tren.

On The JLo

jennifer-lopez-ben-affleck-wedding-3

Sparowała ten wygląd z dopasowanym koronkowym welonem.

On The JLo

Up Next

Lopez potwierdziła swoje małżeństwo z Affleckiem w lipcowym 17…

Zdjęcia zawarte w jej newsletterze pokazują również supergwiazdę modelującą białą suknię bez rękawów w łódkę z pikowaną teksturą – przypuszczalnie jest to znalezisko vintage.

Jennifer Lopez wedding dress
Drugi look Lopez był prostszy, bez rękawów i zawierał pikowany materiał.
On The JLo

Affleck miał na sobie biały smoking z własnej szafy, jak napisała Lopez, gdy para wymieniła „obrączki, które będziemy nosić przez resztę naszego życia” w Little White Wedding Chapel.

J.Lo i Affleck, 49, poznali się w 2001 roku na planie ich filmu „Gigli”, co sprawiło, że inspirowana starym Hollywood suknia ślubna była odpowiednim wyborem.

lace wedding dress
A full-length look at Lopez’s Zuhair Murad gown.
Zuhair Murad

Po raz pierwszy zaręczyli się w następnym roku, a reżyser „Argo” zadał pytanie 6.10-karatowym różowym diamentem Harry Winston o szacunkowej wartości 2.5 miliona dolarów.

Chociaż nigdy nie udało im się przejść do ołtarza, Affleck zdołał prześcignąć ten błyskotliwy prezent za drugim razem; w kwietniu oświadczył się z 8,5 karatowym naturalnym zielonym diamentem, otoczonym duetem białych diamentów w kształcie trapezu.

Czytaj również:  Rodzina "żony" Kanye Westa, Bianki Censori, reaguje na tajny ślub
Jennifer Lopez's engagement ring
Instagram/@tombachik

„Zielony diament tej wielkości jest niewiarygodnie rzadki i skarlałby wartość ich poprzedniego pierścionka zaręczynowego,” The Diamond Pro CEO Mike Fried powiedział Page Six Style w tym czasie. „Wyceniłbym pierścień znacznie powyżej 5 milionów dolarów i [it] mógłby być wart więcej niż 10 milionów dolarów”.

Napisała Lopez w swoim newsletterze, „Miłość jest piękna. Miłość jest życzliwa. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa.”