czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Kaskade zastąpi Tiësto na Super Bowl 2024 jako pierwszy w historii oficjalny DJ wielkiego meczu

DJ Tiesto
DJ Tiesto ogłosił, że wycofuje się z Super Bowl na trzy dni przed niedzielnym meczem.

Wprowadzają nowego DJ-a do gry.

Kaskade zastąpił Tiësto jako pierwszy DJ w grze podczas Super Bowl – po tym, jak ten ostatni został zmuszony do wycofania się z koncertu z powodu „osobistej sytuacji rodzinnej”, jak dowiedziała się wyłącznie Page Six.

„Jako dzieciak, który dorastał w Chicago, oglądając Super Bowl każdego roku z moją rodziną, ta szansa bycia jego częścią jest absolutnie oszałamiająca” – powiedział Kaskade w oświadczeniu.

Tiësto miał wystąpić na Super Bowl jako pierwszy oficjalny DJ tego wielkiego meczu – ale plany te zostały zerwane w czwartek, na kilka dni przed starciem Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers w Las Vegas.

DJ musiał zrezygnować z występu z powodu nagłej sytuacji rodzinnej.

„Ja i mój zespół przygotowywaliśmy coś naprawdę wyjątkowego od miesięcy, ale nagła sytuacja rodzinna zmusza mnie do powrotu do domu w niedzielę rano” – napisał Tiësto na X.

„Opuszczenie meczu było trudną decyzją, ale rodzina zawsze jest najważniejsza. Dziękuję @NFL za współpracę i z niecierpliwością czekam na współpracę z nimi, aby wspólnie dostarczyć coś niesamowitego w przyszłości!” dodał.

NFL trafiła jednak w dziesiątkę ze swoim rezerwowym wyborem, Kaskade, którego strona internetowa opisuje go jako „pierwszego DJ-a, który stworzył koncepcję i utrzymał obecnie zaśmiecony gwiazdami pop krajobraz rezydencji w Las Vegas.”

„Las Vegas było moim drugim domem przez ostatnią dekadę, jako architekt tworzenia krajobrazu, który obejmuje rezydencje muzyki house i dance jako część jego przeznaczenia” – powiedział Kaskade w oświadczeniu.

Kaskade będzie oficjalnym DJ-em Super Bowl w niedzielę. NFL

„Możliwość bycia pierwszym muzykiem elektronicznym, który będzie częścią pełnego doświadczenia Super Bowl odbywającego się w Las Vegas, wydaje się być jak powrót do domu i jestem niezmiernie podekscytowany, że mogę reprezentować moją społeczność” – napisał.

Czytaj również:  Carole Cook, protegowana Lucille Ball i gwiazda "Szesnastu świec", nie żyje w wieku 98 lat

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Usher zagra bardzo oczekiwany halftime show Super Bowl 2024 w niedzielę na Allegiant Stadium w Paradise, Nev.

Kaskade mówi, że jest bardzo podekscytowany możliwością reprezentowania Vegas podczas Super Bowl. AFP via Getty Images

Gwiazda R&B zdradziła, czego fani mogą spodziewać się po jego występie podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Apple Music w Las Vegas w czwartek rano.

„Pojawiły się te fantastyczne listy, ludzie próbowali dowiedzieć się, jaką piosenkę wykonam jako pierwszą, środkową, ostatnią” – powiedział 45-letni Usher tłumowi reporterów, w tym Page Six.

„Byłem bardzo świadomy mojej przeszłości, świętując moją teraźniejszość, która jest tutaj w Las Vegas, i myśląc o tym, dokąd zmierzamy w przyszłości. I taki był naprawdę pomysł.”

Latest Posts

Nie przegap