15 kwietnia 2023 r. |16:55

Kendall Jenner została zauważona podczas Coachelli, gdy tańczyła noc w towarzystwie swojego rumianego ukochanego, Bad Bunny’ego.

W wideo udostępnionym na TikTok, supermodelka mogła być widziana poruszająca biodrami na terenie Empire Polo Club w Indio, Calif. w piątek wieczorem, gdy piosenkarz – urodzony jako Benito Antonio Martínez Ocasio – wykonał „Depués de la Playa.”

Jenner, 27 lat, miała na sobie czarną skórzaną kurtkę, biały top i dżinsową mini spódniczkę.

Uroczyste wyjście gwiazdy rzeczywistości ma miejsce ponad dwa tygodnie po tym, jak ona i Bad Bunny, 29, zostali podobno zauważeni „otwarcie całujący się” podczas kolacji w Los Angeles.

W tym czasie, źródło powiedziało Us Weekly, że gwiazda „Kardashians” i zdobywca Grammy pokazali ciężkie PDA w Sushi Fumi 29 marca.

Kendall Jenner at Coachella.
Kendall Jenner była widziana jak poruszała biodrami, gdy jej rumiany beau, Bad Bunny, występował na Coachella.
TikTok
Bad Bunny performing at Coachella.
Portorykański raper poprowadził festiwal w piątek wieczorem.
Getty Images for Coachella

Osoba wtajemniczona powiedziała również, że duet „był bardzo czuły”, kiedy cieszył się swoimi posiłkami.

Kilka dni wcześniej, para próbowała ukryć się przed paparazzi podczas opuszczania klubu Bird Streets w West Hollywood, Calif. we wspólnym samochodzie.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Jenner próbowała osłonić się przed fotografowaniem, zasłaniając twarz rękami, podczas gdy Bad Bunny patrzył w bok z ręką nad twarzą.

Piosenkarz „Tití Me Preguntó” i Jenner po raz pierwszy wywołali plotki o randkach w lutym, kiedy zostali zauważeni, jak opuszczają tę samą restaurację w Beverly Hills przez osobne wyjścia.

Kendall Jenner in a dress.
Modelka i Bad Bunny po raz pierwszy rozpętali plotki o randce w lutym, kiedy zostali zauważeni wychodząc z tej samej restauracji.
Instagram/@kendalljenner

Justin Bieber i jego żona, Hailey, również byli obecni w jadłodajni na pozornej podwójnej randce.

Rzekomy nowy romans Jenner z Bad Bunny pojawił się miesiące po tym, jak ona i ex Devin Booker nazwali to quits na dobre pod koniec ubiegłego roku.

Czytaj również:  Kotka Taylor Swift Olivia Benson ma wyższą wartość netto niż Travis Kelce

Po tym jak pojawiły się informacje, że gwiazda „Kardashians” odeszła od 26-letniego gracza NBA, ten odrzucił Jenner na Instagramie.

Kendall Jenner and Devin Booker at a fashion show.
Jenner i ex Devin Booker rozstali się na dobre w zeszłym roku.
WWD via Getty Images

Fani oskarżyli Bad Bunny’ego o rzucenie cienia na gwiazdę Phoenix Suns w jego wersie do nowej piosenki Eladio Carrióna „Coco Chanel”.

„I’m not bad baby, that’s a gimmick / But the Puerto Rico sun is warmer than the one in Phoenix”, rapował portorykański muzyk.

Booker odpowiedział na diss, komentując na fanpage’u „Znowu martwi się o innego MAN-a.”