poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Khloé Kardashian ujawnia, jak „pozostaje silna” po zawieszeniu Tristana Thompsona w NBA

Khloe Kardashian posing
Khloé Kardashian powiedziała, że pozostaje „silna” ćwicząc podczas sesji pytań i odpowiedzi na Snapchacie w weekend po zawieszeniu Tristana Thompsona w NBA.khloekardashian/Instagram

Ćwiczenia są jej muzą.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Snapchacie w weekend, Khloé Kardashian powiedziała, że chodzi na siłownię, aby poradzić sobie ze stresem.

„Trening to moja terapia” – zachwycała się gwiazda „Kardashianów”. „Dla mnie to najlepszy sposób na radzenie sobie ze stresem.”

„To pozwala mi się skupić. Dzięki temu jestem silny fizycznie i psychicznie.”

Notatka pojawiła się kilka dni po tym, jak ojciec jej dwójki dzieci, Tristan Thompson, został zawieszony w NBA na 25 meczów bez wynagrodzenia po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu na obecność zakazanych substancji ibutamoren i SARM LGD-403, które są uważane za wzmacniacze wydajności.

32-letni Thompson nie odniósł się publicznie do zawieszenia, ale jego drużyna, Cleveland Cavaliers, powiedziała, że „w pełni popiera” decyzję NBA w oświadczeniu dla NBC News.

„Trening jest moją terapią” – napisał wychowanek „Keeping Up with the Kardashians”. „Dla mnie to najlepszy sposób na radzenie sobie ze stresem” Khloe Kardashian/Snapchat

„Jego czas z dala od gry będzie miał wpływ na nasz zespół”, dodali.

„Wspieramy Tristana i oferujemy nasze wsparcie przez cały okres zawieszenia.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Thompson podpisał roczny kontrakt z drużyną we wrześniu 2023 roku.

Oczywiście nie jest to pierwszy skandal związany z oszustwami sportowca.

„Dzięki temu jestem skupiona. Dzięki temu jestem silna fizycznie i psychicznie” – dodała. Khloe Kardashian/Instagram
Kardashian często pokazuje swoje treningi w mediach społecznościowych. khloekardashian/Instagram

Jest powszechnie znany nie tylko jako gwiazda sportu i były chłopak Kardashian, ale także z tego, że kilkakrotnie ją zdradzał, gdy spodziewali się obojga swoich dzieci – nawet spłodził kolejne dziecko, gdy się spotykali.

Matka dwójki dzieci, 39-latka, niedawno opowiedziała o tym, jak radziła sobie z ich burzliwym związkiem na przestrzeni lat, gdy nadal wspólnie wychowywali swoje dzieci, 5-letnią True i 17-miesięcznego Tatuma.

Czytaj również:  Sophia Bush mówi, że została "złamana" i "zdradzona" przez 2023 po rozwodzie i romansie z Ashlyn Harris

„Musiałam nauczyć się kontrolować swoje uczucia”, wyjaśniła magazynowi tmrw w styczniowej sesji okładkowej.

Notatka Kardashian pojawiła się kilka dni po tym, jak jej były Tristan Thompson został zawieszony w NBA na 25 meczów po pozytywnym wyniku testu na obecność substancji zwiększających wydajność. REUTERS
Para ma wspólnego syna i córkę i utrzymywała cywilne relacje pomimo kilku skandali związanych z oszustwami sportowca. Getty Images

„Było tak wiele razy, że moje uczucia przejmowały kontrolę nade mną i byłem impulsywny i tweetowałem coś lub publikowałem coś i rzeczy, których żałujesz.”

„Czy mam dni, w których chcę być małostkową suką?” zastanawiała się. „Oczywiście! Ale robię to prywatnie.”

Kardashian z wdziękiem pokazała, jak odłożyć dramat na bok dla dobra swoich dzieci, jednocześnie budując pozytywne relacje z Thompsonem.

Pozwoliła nawet jemu i jego nastoletniemu bratu zamieszkać z nią po nagłej śmierci ich matki w styczniu 2023 roku, a dwa miesiące później złożyła mu życzenia urodzinowe w mediach społecznościowych.

Latest Posts

Nie przegap