9 sierpnia 2022 | 8:38pm

Kim Kardashian „bardzo wspiera” decyzję Pete’a Davidsona o szukaniu pomocy po tym, jak był nękany przez jej byłego męża, Kanye Westa.

Od czasu, gdy po raz pierwszy pojawiła się wiadomość, że Kardashian i gwiazda „Saturday Night Live” zaczęli się spotykać, West oddawał strzały w Davidsona w sieci, nadając mu nawet przydomek „Skete”

A kiedy Kardashian i gwiazda „King of Staten Island” rozstali się w zeszłym tygodniu, West zamieścił fałszywą okładkę gazety ogłaszającą śmierć „Skete”

„Kim bardzo wspierała Pete’a chodzącego na terapię”, jedno źródło powiedziało Page Six.

„Kanye był bardzo szkodliwy. Zamieszczał negatywne rzeczy – teraz dodaj tysiące i tysiące komentarzy. Ktoś musi pracować z tobą, aby poradzić sobie z czymś takim” – dodali.

Davidson otrzymał również groźby śmierci od fanów Westa, co jest częściowo powodem, dla którego był w kwietniu na „terapii traumatycznej”, według źródła.

„Otrzymywanie gróźb śmierci od [Kanye’s] fanów i cała negatywna uwaga online nie czuje się dobrze dla przeciętnej osoby – dodaj kogoś, kto zmagał się z chorobą psychiczną, a jest jeszcze gorzej”, wskazało inne źródło.

Kim Kardashian
Kim Kardashian bardzo wspierała swojego byłego chłopaka, Pete’a Davidsona, szukającego pomocy.
NBC/NBCU Photo Bank via Getty Im

Davidson zawsze był otwarty na temat swoich problemów ze zdrowiem psychicznym.

W 2018 roku wywołał panikę, pisząc na Instagramie: „Naprawdę nie chcę już być na tej ziemi. Właściwie nie wiem, jak długo jeszcze wytrzymam. wszystko, co kiedykolwiek próbowałem zrobić, to pomóc ludziom.”

I faktycznie, pochwalił Westa – który również publicznie zmagał się z problemami ze zdrowiem psychicznym – za to, że jest o nich otwarty.

Pete Davidson
Wiele źródeł twierdziło, że to zajęty harmonogram Davidsona podczas kręcenia filmu przyczynił się do rozstania.
Backgrid AU / BACKGRID

„Brawo Kanye West za stanięcie w obronie siebie i wypowiedzenie się przeciwko zdrowiu psychicznemu”, napisał w tym samym roku.

„Nie mogę ci wystarczająco wyjaśnić, jak trudne i przerażające jest bycie szczerym o takich rzeczach. Potrzebujemy takich ludzi jak Kanye”

Czytaj również:  "Niepewna" Sia poddała się liposukcji po przybraniu na wadze: "Nie wzięło się to z diety i ćwiczeń
Kanye West
Davidson wcześniej pochwalił Kanye Westa za otwarcie się na temat jego zmagań ze zdrowiem psychicznym.
Corbis via Getty Images

Po tym jak Kardashian i Davidson zakończyli swój dziewięciomiesięczny związek, West zareagował zamieszczając na Instagramie post o fałszywej śmierci Davidsona, a źródła powiedziały nam, że Kardashian była „ożywiona i niesamowicie zdenerwowana.”

Davidson nie odpowiedział publicznie na post, ale źródła powiedziały nam, że Kardashian odmawia tolerowania zastraszania przez Westa. W końcu usunął post.


Biblia, fani Kim Kardashian nie mogą przestać czytać o…

  • Oś czasu związku Kim Kardashian i Pete’a Davidsona
  • Pełna historia randek Kim Kardashian
  • Ewolucja stylu Kim Kardashian
  • Wszystkie razy, kiedy Kim Kardashian została zwyzywana za wpadki w photoshopie

Tymczasem Davidson pracował nad filmem w Australii przez około trzy miesiące, gdzie „był w stanie leczyć się jak normalny człowiek”, powiedziało drugie źródło.

Pierwsze źródło potwierdziło, że Davidson „nadal jest na terapii, ale skupia się na swoim filmie.”

„Odległość od oczu publicznych prawdopodobnie była w pewnym sensie dobra”, powiedzieli.

Kim Kardashian and Pete Davidson
Pomimo rozstania, ta dwójka postanowiła zachować polubowne stosunki.
kimkardashian/Instagram

I pomimo tego, że raper ryczy zdrowie Davidsona, źródła upierają się, że West nie spowodował jego rozstania z Kardashian. Wiele źródeł przypisało rozstanie jako „spowodowane odległością i harmonogramami.”

„Byli razem przez dziewięć miesięcy. On był [in Australia] od trzech miesięcy. Ona ma czworo dzieci i kilka ogromnych firm. To po prostu nie działało”, powiedziało drugie źródło.

Trzecie źródło opisało rozstanie „tak czyste i polubowne, jak tylko mogło być.”

„Tak bardzo, jak oboje chcieli, aby związek działał i cieszyli się z bycia razem, kiedy mogli być, zdali sobie sprawę, że mogą to być miesiące w czasie, kiedy mogą się widzieć, więc zdecydowali, że najlepiej będzie być przyjaciółmi”, powiedzieli.