5 marca 2023 r. |18:09

Uwaga dla Andy’ego Cohena: Może nie wyśmiewaj ludzi w krajowej telewizji, jeśli możesz później polegać na nich, aby uratować swój chwiejny program.

W zeszłym roku Cohen, dyrektor wykonawczy Bravo, na swoim czacie w programie „Watch What Happens Live” zasugerował, że oryginalna gwiazda „Real Housewives of New York City” Jill Zarin jest zdesperowana, aby wrócić na antenę Bravo.

Ale powiedziano nam, że w gorzkiej (lub słodkiej, w zależności od punktu widzenia) ironii, to faktycznie Zarin była nastawiona na take-it-or-leave-it do tak zwanej edycji programu Cohena „Legacy”, która całkowicie go zatopiła – a ona nie zapomniała o tym wykopie do czasu, gdy dotarła do stołu negocjacyjnego.

Jill Zarin, Andy Cohen
Źródła donoszą Page Six, że Jill Zarin nie zapomniała o ostrym wykopie, który Andy Cohen zrobił na jej temat, kiedy zdecydowała się odejść z nowej edycji „Legacy” franczyzy „Real Housewives”.
mrsjillzarin/Instagram

Po tym, jak trzynasty sezon serialu tak katastrofalnie zszedł z torów, że sieć musiała odwołać standardowy odcinek łączony, szefowie sieci ogłosili wielki plan podzielenia serialu na dwie części, odbudowując obsadę „Real Housewives of New York City” od podstaw, jednocześnie uruchamiając wersję „Legacy” z obsadą ulubionych przez fanów z poprzednich sezonów.

Jak donosi Page Six, do „Legacy” zgłosiły się obecne gwiazdy Luann de Lesseps i Sonja Morgan, plus weterani Zarin, Kelly Bensimon, Dorinda Medley i Tinsley Mortimer.

Co ciekawe, kiedy oba programy zaczynały nabierać kształtów, szef „Housewives” Cohen zrobił nieco ostry żart kosztem Zarina.

Powiedział w swoim późno nocnym programie, że była gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” Taylor Armstrong ma powrócić do Bravo, tym razem w „The Real Housewives of Orange County”

„Ona faktycznie mieszka w Orange County. To czyni ją pierwszą Housewife, która przeniosła się z [show opartego na jednym] miasta do innego.”

„W niepowiązanych wiadomościach, Jill Zarin zamyka domy w Potomac, New Jersey, Beverly Hills, Orange County, Atlancie, Miami, Dubaju i Salt Lake City”, powiedział, wymieniając wszystkie miasta, które goszczą serię programu. „Tylko żartuję! Kocham cię Jill” – dodał Cohen.

Czytaj również:  Courtney Love twierdzi, że Johnny Depp uratował jej życie po przedawkowaniu w 1995 roku

Ale, jak się okazało, daleka od wdzięcznego skoku na pierwszą ofertę dołączenia do „Legacy”, Zarin (być może niespodziewanie?) grała twardą piłkę podczas negocjacji – i odeszła, gdy szefowie nie chcieli spełnić jej żądań. Powiedziano nam, że po odejściu Zarin, szefowie „stracili zainteresowanie” edycją „Legacy” i całkowicie odwołali negocjacje.

Jill Zarin
Szef Bravo zasugerował w zeszłym roku, że Zarin była zdesperowana, by wrócić na antenę.
Bryan Bedder/Bravo via Getty Images

Źródło bliskie Bensimonowi powiedziało nam w czasie, gdy negocjacje się rozpadły, że „[Zarin] naciskając na dużą wypłatę była słomą, która złamała plecy wielbłąda.”

W „Legacy” wystąpiliby członkowie oryginalnej obsady z Nowego Jorku.
Getty Images

Ale źródło bliskie Zarin mówi nam: „Nie chodziło o pieniądze. Jill chciała tylko, żeby wszystkie kobiety były tak samo opłacane. Zaczęły w tym samym czasie. Razem budowały program. Czuła, że powinny być tak samo opłacane. Zrobiłaby to za 1 dolara, tak długo jak wszyscy dostawaliby takie same wynagrodzenie.” (Mówi się, że Bensimonowi zaoferowano więcej niż Zarinowi, a de Lessepsowi więcej niż Bensimonowi).

W tamtym czasie, osoby wtajemniczone w produkcję powiedziały nam, że wszystkie kobiety wydawały się dramatycznie przeceniać swoją wartość.

Problemem nie było to, że serial nie mógł się obejść bez Zarin. Piętą achillesową „Legacy” było to, że nie ma ogromnej listy ulubionych nowojorskich „gospodyń domowych”.

Większość programów typu „Real Housewives” ma od siedmiu do dziesięciu stałych członków obsady, więc kiedy Mortimer, długoletnia członkini obsady Ramona Singer i była gwiazda Bethenny Frankel zostały odliczone od „Legacy”, sieć naprawdę potrzebowała wszystkich innych – w tym Zarin – na pokładzie, aby uzupełnić liczby.

Jill Zarin, Luann de Lesseps
Luann de Lesseps również została poproszona o udział w programie.
mrsjillzarin/Instagram

Tymczasem mówi się nam, że Zarin wniosła do dyskusji o wynagrodzeniu swoją sytuację podatkową. Powiedziano nam, że Zarin mieszka ponad połowę roku na Florydzie, więc nie musi płacić podatku od stanu Nowy Jork, więc – jeśli filmowanie, promocja i inne prace związane z telewizją miałyby zatrzymać ją w Nowym Jorku na więcej niż sześć miesięcy w roku – musiałaby otrzymać wynagrodzenie co najmniej takie, jakie wynosiłoby jej wynagrodzenie podatkowe, żeby się wyrównało.

Czytaj również:  Domniemany prześladowca Taylor Swift złapany przed jej mieszkaniem w Nowym Jorku kilka dni po aresztowaniu

(Zarin i przedstawiciele Bravo odmówili komentarza.