27 maja 2022 | 17:05

Caitlyn Jenner jest „zszokowana” tym, że nie została zaproszona na włoski ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, który odbył się w miniony weekend – słyszymy.

„Jest zszokowana”, źródło w zespole Caitlyn mówi Page Six o byciu spławionym przez jej pasierbicę.

Caitlyn nie została zaproszona na uroczystości w Portofino w ostatni weekend, a źródło mówi TMZ, że nie ma żadnych trudnych uczuć na końcu Kourtney i że Jenner „po prostu nie zrobił cięcia.”

Caitlyn, która była żoną Krisa Jennera przez 22 lata, pomagała wychowywać Kourtney i jej siostry.

To nie pierwszy raz, kiedy 72-letnia była olimpijka została sponiewierana przez rodzinę. Nie zaproponowano jej również kontraktu na udział w ich najnowszym show na Hulu.

Caitlyn zatweetowała wtedy: „Oczywiście nie ma złej krwi. Kocham moją rodzinę i jestem podekscytowana tym, że serial będzie kontynuowany. Ale byłam zszokowana, gdy dowiedziałam się poprzez prasę, że zostałam wyraźnie wykluczona z nowego show.”

Picture of Caitlyn next to picture of Kourtney and Travis during wedding.
Caitlyn Jenner czuje się „zszokowana” z powodu braku zaproszenia na uroczystości.
Getty; Ellen von Unwerth

Z pewnością wydaje się być „zszokowana” bardzo często!

Dodała, że po 20 sezonach „Keeping Up With the Kardashians,” „To niefortunne, że nie dostałam możliwości kontynuowania programu. Z tym, że nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jestem szczęśliwa dla mojej rodziny, że to trwa!”

Podczas press tour dla swojej książki „Secrets of My Life” w 2017 roku, Jenner ujawniła, że nie jest już blisko z Kardashianami.

Kourtney and Travis on their wedding day.
Kourtney i Travis wzięli ślub podczas kameralnej ceremonii we Włoszech.
TheImageDirect.com

„Nie rozmawiam już z nimi,” powiedziała. „Kim i ja nie rozmawialiśmy od roku. Nie chcą mnie w swoim życiu, dość mocno mnie zbeształy. To jest druzgocące, kiedy twoje dzieci to robią. To naprawdę bolało. Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Zobaczymy.”

W listopadzie 2021 roku Jenner powiedziała, że jej relacje z Kris „nie są tak dobre, jak powinny być” i „chciałabym, żeby były bliższe.”

Czytaj również:  Dom Kim Zolciak i Kroy'a Biermanna w Georgii w trakcie przejęcia, wystawiony na aukcję

Ale do kwietnia tego roku wydaje się, że rodzina była bliżej siebie.

„Jest nam dobrze”, powiedział Kris podczas specjalnego programu ABC News. „Jesteśmy przyjaciółmi. Widzę [Caitlyn], kiedy jest na czymś rodzinnym. To się bardzo uspokoiło.”

Kourtney, Kim, Caitlyn and Kendall posing in white at Kanye West's Yeezy fashion show together in 2016.
Rodzina uczestniczyła razem w pokazie mody Kanye Westa Yeezy w 2016 roku.
Kevin Mazur

Caitlyn, która przeszła transformację w 2015 roku i ma nowy zespół wyścigowy, stwierdziła również, że sprawy są w lepszym miejscu na ostatnim odcinku podcastu „Full Send”.

„Moje relacje z rodziną są, wiesz, w porządku”, powiedziała. „To znaczy, robimy rzeczy razem, moje dzieci, to i tamto… Oczywiście, Kendall i Kylie, moje ciało i krew, jestem z nimi bardzo blisko. Po stronie Kardashianów, widzę je tu i tam, ale nie jestem naprawdę blisko. Kim jest prawdopodobnie najbliżej.”

Caitlyn i Kris rozstali się w 2014 roku.