27 maja 2022 | 17:05

Caitlyn Jenner jest „zszokowana” tym, że nie została zaproszona na włoski ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, który odbył się w miniony weekend – słyszymy.

„Jest zszokowana”, źródło w zespole Caitlyn mówi Page Six o byciu spławionym przez jej pasierbicę.

Caitlyn nie została zaproszona na uroczystości w Portofino w ostatni weekend, a źródło mówi TMZ, że nie ma żadnych trudnych uczuć na końcu Kourtney i że Jenner „po prostu nie zrobił cięcia.”

Caitlyn, która była żoną Krisa Jennera przez 22 lata, pomagała wychowywać Kourtney i jej siostry.

To nie pierwszy raz, kiedy 72-letnia była olimpijka została sponiewierana przez rodzinę. Nie zaproponowano jej również kontraktu na udział w ich najnowszym show na Hulu.

Caitlyn zatweetowała wtedy: „Oczywiście nie ma złej krwi. Kocham moją rodzinę i jestem podekscytowana tym, że serial będzie kontynuowany. Ale byłam zszokowana, gdy dowiedziałam się poprzez prasę, że zostałam wyraźnie wykluczona z nowego show.”

Picture of Caitlyn next to picture of Kourtney and Travis during wedding.
Caitlyn Jenner czuje się „zszokowana” z powodu braku zaproszenia na uroczystości.
Getty; Ellen von Unwerth

Z pewnością wydaje się być „zszokowana” bardzo często!

Dodała, że po 20 sezonach „Keeping Up With the Kardashians,” „To niefortunne, że nie dostałam możliwości kontynuowania programu. Z tym, że nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jestem szczęśliwa dla mojej rodziny, że to trwa!”

Podczas press tour dla swojej książki „Secrets of My Life” w 2017 roku, Jenner ujawniła, że nie jest już blisko z Kardashianami.

Kourtney and Travis on their wedding day.
Kourtney i Travis wzięli ślub podczas kameralnej ceremonii we Włoszech.
TheImageDirect.com

„Nie rozmawiam już z nimi,” powiedziała. „Kim i ja nie rozmawialiśmy od roku. Nie chcą mnie w swoim życiu, dość mocno mnie zbeształy. To jest druzgocące, kiedy twoje dzieci to robią. To naprawdę bolało. Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Zobaczymy.”

W listopadzie 2021 roku Jenner powiedziała, że jej relacje z Kris „nie są tak dobre, jak powinny być” i „chciałabym, żeby były bliższe.”

Czytaj również:  Dlaczego gwiazda "Downton Abbey" Elizabeth McGovern obawia się kolejnego filmowego sequela

Ale do kwietnia tego roku wydaje się, że rodzina była bliżej siebie.

„Jest nam dobrze”, powiedział Kris podczas specjalnego programu ABC News. „Jesteśmy przyjaciółmi. Widzę [Caitlyn], kiedy jest na czymś rodzinnym. To się bardzo uspokoiło.”

Kourtney, Kim, Caitlyn and Kendall posing in white at Kanye West's Yeezy fashion show together in 2016.
Rodzina uczestniczyła razem w pokazie mody Kanye Westa Yeezy w 2016 roku.
Kevin Mazur

Caitlyn, która przeszła transformację w 2015 roku i ma nowy zespół wyścigowy, stwierdziła również, że sprawy są w lepszym miejscu na ostatnim odcinku podcastu „Full Send”.

„Moje relacje z rodziną są, wiesz, w porządku”, powiedziała. „To znaczy, robimy rzeczy razem, moje dzieci, to i tamto… Oczywiście, Kendall i Kylie, moje ciało i krew, jestem z nimi bardzo blisko. Po stronie Kardashianów, widzę je tu i tam, ale nie jestem naprawdę blisko. Kim jest prawdopodobnie najbliżej.”

Caitlyn i Kris rozstali się w 2014 roku.