21 lipca 2022 | 15:09

Kourtney Kardashian zamknęła plotki, że Kylie Jenner wychodzi za mąż po tym, jak fałszywe konto na Instagramie podające się za jej 12-letniego syna Masona, wywołało spekulacje dotyczące zaręczyn.

„Witam wszystkich, mam nadzieję, że jest to piękny czwartek”, założyciel Poosh, 43, zatweetował w czwartek. „Po miesiącach i miesiącach myślenia, że wszyscy wiedzielibyście, że to NIE jest Mason na tych fałszywych kontach, niektórzy z was nie.

„Więc spell out wyraźnie”, napisała dalej. „To NIE jest Mason na tych fałszywych kontach w mediach społecznościowych mówiących o naszej rodzinie.”

Kardashian, która jest również matką córki Penelope, 10, i syna Reign, 7, zamieściła to samo oświadczenie na swoim Instagram Story.

Wyjaśnienie gwiazdy rzeczywistości przyszło po tym, jak konto podszywające się pod jej najstarsze dziecko zarzuciło, że Jenner, 24, niedawno świętowała przyjęcie weselne.

Kourtney Kardashian
Kardashian zatweetowała, że konto „NIE” należy do jej syna Masona.
kyliejenner/Instagram

„Hey guys! Mason tutaj jesteś [sic] ulubioną osobą LOL. Oto aktualizacja na temat życia”, czytał post, według Radar Online. „Kylie wychodzi za mąż i … dlatego tylko ona ma na sobie biel!!!”

Użytkownik podzielił się nawet zrzutami ekranu wiadomości tekstowych, które rzekomo twórca Kylie Cosmetics wysłał do swojego siostrzeńca.

Kourtney Kardashian and Kylie Jenner
The account claimed Jenner recently celebrated a bridal shower.
FilmMagic

„Musisz przestać”, czytał pierwszy tekst, po którym następowały „Usuń to teraz” i „MASON”.

Podczas gdy konta hoax dla najstarszego dziecka Kardashianów trafiły na pierwsze strony gazet w przeszłości, Mason stworzył swoje własne w marcu 2020 roku – które jego mama szybko usunęła.

Kourtney Kardashian and son Mason
Mason stworzył konta na Instagramie i TikTok w 2020 roku, które Kardashian usunęła.
kourtneykardash/Instagram

„Zrobiłem to prywatne, a następnie [Mason] odwrócił go z powrotem do publicznego bez mojej wiedzy … więc po prostu [deleted it],” Kardashian powiedział swoim zwolennikom Instagram w tym czasie. „To już nie ma. Zostało usunięte.”

Czytaj również:  Braunwyn Windham-Burke, GF i ex Sean omawiają dynamikę w napiętym wspólnym wywiadzie

Absolwentka „Keeping Up With the Kardashians” dodała, że ona i tata Masona, Scott Disick, czuli, że preteen jest zbyt młody, aby być w aplikacji.

„On ma 10 lat. Myślę, że jest limit wieku z Instagramem, myślę, że to 13 lat,” wyjaśniła. „Myślę, że rzeczą, która naprawdę martwi mnie z dziećmi jest, ludzie mogą być tak wredni”.

Jeszcze w tym samym tygodniu Mason założyła konto na TikTok, które również zostało ostatecznie usunięte.

„I went viral,” Mason powiedział w wideo Live przed utratą dostępu do aplikacji. „Miałbym już 2,7 miliona [followers], gdybym to utrzymał”.

Wydaje się, że Mason nie wrócił do mediów społecznościowych od tego czasu, chociaż jego siostra często zamieszcza TikToksy z konta, które dzieli z Kardashian.