12 czerwca 2022 | 9:22pm

7-letni syn Kourtney Kardashian może otrzymywać wskazówki dotyczące stylu od swojego nowego punkrockowego ojczyma.

Kardashian podzieliła się w niedzielę na Instagramie zdjęciami swojego synka Reign’a, który ma nowego mohawk’a – à la Travis Barker z 2000 roku.

Gwiazda „Keeping Up With the Kardashians” zamieściła serię czarno-białych zdjęć młodego człowieka z przyciętymi włosami po bokach głowy i włosami na środku, ułożonymi w odbierające grawitację kolce.

Reign prezentuje swój nowy mohawk siedząc bez koszulki na stołku w łazience z kawałkami świeżo zgolonych włosów na spodniach i ramionach.

Mohawk był charakterystyczną fryzurą 46-letniego Barkera przez pewien czas w latach 2000, kiedy zdobywał sławę u boku kolegów z zespołu Blink-182.

Kardashian, 42, podpisała zdjęcia emojisami brzytwy i rock-and-rollowego znaku dłoni.

Koledzy rockmani okazali swoje wsparcie w poście na Instagramie.

Skye Hoppus, żona kolegi Barkera z zespołu Blink-182, Marka Hoppusa, skomentowała zdjęcia trzema emojisami rock-and-rollowych dłoni, a gwiazda pop-punku Avril Lavigne skomentowała kilkoma serduszkami.

Reign Disick
Ojczym małego Disicka, Travis Barker, był kiedyś znany z noszenia mohawki.
Instagram/kourtneykardash
Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian wspiera najnowszą fryzurę syna.
Maciel / BACKGRID
Kourtney Kardashian and Travis Barker
Nowożeńcy dzielą teraz mieszaną rodzinę ze swoimi dziećmi z poprzednich związków.
HULU/Stewart Cook

Kardashian i Barker po raz trzeci zawiązali węzeł przed rodziną i przyjaciółmi we Włoszech pod koniec maja, tydzień po tym, jak wzięli legalny ślub w Santa Barbara w Kalifornii. Miesiąc wcześniej mieli ceremonię ślubną w Las Vegas bez licencji małżeńskiej.

Reign jest jednym z trójki dzieci, które Kardashian dzieli z ex Scottem Disickiem. Barker ma dwójkę własnych dzieci z byłą żoną Shanna Moakler.