czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Kumail Nanjiani ujawnia, że poszedł na terapię z powodu złych recenzji „Eternals”: „Mam traumę”

Kumail Nanjiani otworzył się na temat psychicznego żniwa promowania filmu z surowymi recenzjami, mówiąc w tym tygodniu, że skończył szukając doradcy po ukończeniu Eternals obwód prasowy w 2021 roku.

„Recenzje były złe, a ja byłem tego zbyt świadomy” – powiedział Nanjiani podczas występu w Inside of You with Michael Rosenbaum. „Czytałem każdą recenzję i sprawdzałem zbyt wiele”

Wydany w 2021 roku film Chloe Zhao Eternals ma obecnie 47 procent na Rotten Tomatoes, co czyni go jednym z najgorzej ocenianych wpisów Marvela w kinowym uniwersum.

„To było naprawdę, naprawdę trudne, ponieważ Marvel myślał, że ten film będzie naprawdę, naprawdę dobrze oceniany, więc wcześnie znieśli embargo i umieścili go na kilku fantazyjnych festiwalach filmowych i wysłali nas w wielką globalną trasę promującą film zaraz po zniesieniu embarga” – kontynuował Nanjiani.

Czas oznaczał, że on i jego współpracownicy mieli za zadanie robić prasę dla filmu, podczas gdy widzowie oglądali jego porażkę.

„Myślę, że w atmosferze panowała jakaś dziwna zupa, dlaczego ten film został tak bardzo odrzucony i myślę, że niewiele ma to wspólnego z rzeczywistą jakością filmu” – kontynuował. „To było naprawdę trudne i wtedy pomyślałem, że to niesprawiedliwe dla mnie i niesprawiedliwe dla [mojej żony] Emily, i nie mogę już tak podchodzić do mojej pracy. Coś musi się zmienić, więc zacząłem się leczyć. Nadal rozmawiam o tym z moim terapeutą”

„Emily mówi, że mam po tym traumę” – kontynuował. „Właśnie byliśmy na kolacji z kimś innym z tego filmu i mówiliśmy: „To było trudne, prawda?”, A on na to: „Tak, to było naprawdę trudne” i myślę, że wszyscy przeszliśmy przez coś podobnego” – powiedział.

Przed premierą filmu Nanjiani trafił również na pierwsze strony gazet za rolę w Eternals po imponującej transformacji fizycznej w ramach przygotowań do roli.

Czytaj również:  Len Goodman odchodzi z "Tańca z gwiazdami

„Rok temu dowiedziałem się, że wystąpię w Marvel’s Eternals i zdecydowałem, że chcę zmienić swój wygląd” – napisał wówczas na Instagramie. „Nie byłbym w stanie tego zrobić, gdybym nie miał całego roku z najlepszymi trenerami i dietetykami opłacanymi przez największe studio na świecie. Cieszę się, że tak wyglądam, ale rozumiem też, dlaczego nigdy wcześniej tak nie było. Bez tych zasobów i czasu byłoby to niemożliwe”

Od tego czasu Nanjiani otwarcie mówił o tym, że nadal czuje się niekomfortowo rozmawiając o swoim ciele.

„Odkryłem w ciągu ostatniego półtora roku, odkąd zrobiłem to zdjęcie, że czuję się bardzo niekomfortowo rozmawiając o swoim ciele – i staje się to coraz mniej wygodne” – powiedział GQ w 2021 roku.

Latest Posts

Nie przegap