22 maja 2022 | 11:49

Kylie Jenner i jej córka Stormi wiodą najlepsze życie we Włoszech.

Po wylądowaniu w Portofino na początku tego tygodnia – w związku z nadchodzącym ślubem Kourtney Kardashian z Travisem Barkerem – gwiazda rzeczywistości i jej 4-letnia mini-me nie marnowali czasu na robienie zdjęć podczas ich idyllicznego wypadu na Włoską Riwierę.

„Tylko ja, burza i kokos podróżujemy razem po świecie ✨♥️”, Jenner, 24, podpisała słodki pokaz slajdów, w którym dziecko mocno trzyma swoją lalkę, Kokos.

Kylie Jenner and Stormi in Italy
Kylie Jenner dzieli się najsłodszymi zdjęciami córki Stormi we Włoszech przed ślubem siostry Kourtney Kardashian z Travisem Barkerem.
Instagram/@kyliejenner

Duet pozował również na balkonie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne, podczas gdy trzecie zdjęcie przedstawiało Jenner pomagającą Stormi zejść po malowniczych schodach na zewnątrz.

W innym uroczym poście, duet matka-córka został sfotografowany przed kruszącym się, antycznym łukiem, który wystawał z kamiennej ściany.

Na pierwszych dwóch zdjęciach z serii, na których Jenner pozowała na loveseacie z lamparcim nadrukiem, nie było śladu Stormi.

Kylie Jenner i córka Stormi są w Portofino we Włoszech na ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera.
Instagram/@kyliejenner

Jednak maluch zmaterializował się, z aparatem w ręku, na ostatnim zdjęciu.

„My baby’s got me 📸♥️”, podpisała Jenner, która dzieli Stormi z raperem Travisem Scottem.

Jenner zdradziła, że Stormi była kreatywnym okiem za jej ostatnimi zdjęciami na IG.

Jak wcześniej donosiła Page Six, Kardashian, 43, i Barker, 46, zostali prawnie związani jako mąż i żona w zeszłym tygodniu podczas prywatnej ceremonii w Santa Monica, Calif.

Dwójka po raz pierwszy zawiązała węzeł w zeszłym miesiącu w Las Vegas po 2022 Grammys. Jednak założyciel Poosh później wyjaśnił, że akt ten nie był ani prawnie wiążący, ani zaplanowany z wyprzedzeniem.