czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Kylie Jenner pokazuje trochę skóry w czerwonej sukni bez pleców na premierze perfum

Kylie Jenner wearing a red dress
Mama dwójki dzieci połączyła stylizację z połyskującym makijażem i błyszczącymi ustami.kyliejenner/Instagram

Kylie Jenner jak zwykle wygląda gorąco.

Gwiazda reality show była gwiazdą środowego wieczoru, świętując premierę swojego nowego zapachu, Cosmic, w Los Angeles w typowym dla siebie stylu glamazon.

26-letnia założycielka Kylie Cosmetics pojawiła się na wydarzeniu w wyróżniającej się stylizacji, zakładając przylegającą do ciała, asymetryczną czerwoną suknię Courrèges, która była otwarta z tyłu i zawierała tylko jeden rękaw.

Włosy nosiła upięte do tyłu, pozwalając pojedynczemu kręconemu kosmykowi zwisać luźno z przodu, decydując się jednocześnie na połyskujący makijaż oczu i błyszczące usta.

Jenner, 26, pokazała swoją czerwoną sukienkę bez pleców na Instagramie. kyliejenner/Instagram
Asymetryczna stylizacja była niestandardową kreacją od Courrèges. kyliejenner/Instagram
Na tę okazję upięła włosy, pozwalając jednemu loczkowi zwisać luźno z przodu.

Jenner wzięła na Instagram po zakończeniu nocy, dzieląc się wieloma zdjęciami swojego stroju i upewniając się, że pokazuje niestandardową kreację pod każdym kątem.

„Nie z tego świata. ☄️☄️” napisała w podpisie. „looooved this glam last night celebrating the launch of COSMIC 🌸”

Mama dwójki dzieci podzieliła się później osobnym pokazem slajdów z samego wydarzenia, dając fanom wgląd w wypełniony kwiatami korytarz i bar, który był dobrze zaopatrzony w jej nowe puszki wódki Sprinter i 818 Tequila siostry Kendall Jenner.

„Tak bardzo dziękuję każdej osobie, która przyszła świętować COSMIC ze mną ostatniej nocy ☄️🌸 najpiękniejszy wieczór dla mojego pięknego PIERWSZEGO zapachu” – dodała Kylie pod postem, który zawierał również zbliżenie rzeźbiarskiej butelki Cosmic i wiele zdjęć z przyjaciółmi Lauren Perez, Yris Palmer i Maguire Amundsen. „Miłość była OGROMNA i jestem bardzo wdzięczna 🥹”

Jenner podzieliła się również ujęciami z wnętrza imprezy, w tym z baru, który był zaopatrzony w wódkę sodową Sprinter i 818 Tequila Kendall Jenner. kyliejenner/Instagram
Na innym zdjęciu założycielka Kylie Cosmetics pozuje z przyjaciółmi. kyliejenner/Instagram
COSMIC jest opisywany jako „ambrowo-kwiatowy” zapach. kyliejenner/Instagram

W wydarzeniu wzięła również udział garstka influencerów, w tym Alix Earle, Brittany Xavier i Ella Thomas z serialu „Love Island”.

Według strony internetowej Kylie Cosmetic, Cosmic to „słodki, ciepły, kwiatowy, podniosły zapach, który jest idealny na dzień i na noc” i jest częścią rodziny zapachów „ambery floral”.

Czytaj również:  Ryan Reynolds dzieli się tym, jak Blake Lively radzi sobie po powitaniu dziecka nr 4

Nie ma wątpliwości, że Jenner była ostatnio zajęta, pracując nad wieloma projektami modowymi wraz z jej przedsięwzięciami kosmetycznymi.

Pod koniec ubiegłego roku gwiazda „The Kardashians” uruchomiła własną markę odzieżową Khy, a ostatnio pojawiła się w kampanii obuwniczej dla Sama Edelmana.

Latest Posts

Nie przegap