10 czerwca 2022 | 15:43pm

Może jest Lisem, ale nie jest bridezillą.

Megan Fox jest bardziej wyluzowana niż narzeczony Machine Gun Kelly, jeśli chodzi o planowanie ślubu, twierdzi reżyser filmu „Taurus” Tim Sutton.

„Podobno [Machine Gun Kelly is a] bridezilla bardziej niż ona [Fox] jest, ponieważ przeszła przez to wcześniej”, Sutton powiedział Us Weekly w czwartek.

Fox, 36, i aktor Brian Austin Green pobrali się w czerwcu 2010 roku i rozstali w maju 2020 roku.

Reżyser dodał, że rockman i aktorka porady dotyczące planowania ślubu udzielali od czasu do czasu, ale starali się ich nie przytłaczać.

„Ich każdy ruch jest nagrywany i uczyniłem to moją przestrzenią, aby, jak, pracować z nimi dramatycznie, odpowiadać na pytania, być tam, jeśli potrzebują, ale dać im ich przestrzeń.”

Chociaż MGK [née Colson Baker] i Fox zmierzają do alter, grają eks w „Taurus”, nadchodzącym filmie, w którym obaj występują.

machine gun kelly, megan fox and Tim Sutton at Taurus premiere
Sutton (drugi od prawej) mówi, że czasami dawał parze (po lewej) rady dotyczące planowania ślubu.
Getty Images dla Tribeca Festiva

„Ich życie osobiste zasila rolę”, powiedziała Sutton. „Wszystko z rzeczywistości karmi fikcję w tym filmie i wszystko w fikcji karmi rzeczywistość, więc kiedy go oglądamy, dostajemy Colsona i Megan Fox”

32-letni muzyk zaczął umawiać się z Fox wiosną 2020 roku po spotkaniu na planie ich filmu „Midnight in the Switchgrass,” a zaręczyli się dwa lata później.

Megan Fox shows off her engagement ring from Machine Gun Kelly.
MGK oświadczył się Foxowi w styczniu 2022 roku pierścionkiem ozdobionym diamentem i szmaragdem.
Machine Gun Kelly/Instagram

W zeszłym miesiącu punkrockowa para wywołała plotki, że już zawiązali węzeł i spodziewają się dziecka, kiedy Kelly odniósł się do Fox jako swojej „żony” i wspomniał o ich „nienarodzonym dziecku” podczas Billboard Music Awards w 2022 roku.

Żaden z celebrytów nie odniósł się do spekulacji, ale gwiazda „Jennifer’s Body” pochwaliła swojego wkrótce przyszłego męża za jego wrażliwość.

Czytaj również:  Michael Phelps i żona Nicole powitali na świecie dziecko nr 4, kolejnego syna
Megan Fox and Machine Gun Kelly posing
Fox i Kelly zaczęli spotykać się w 2020 roku.
Getty Images dla Tribeca Festiva

„Baby – tak dumna z ciebie za danie tak wrażliwego i emocjonalnego występu”, napisała wtedy na Instagramie.

Rocker dzieli córkę Casie, 12, z ex Emmą Cannon, podczas gdy aktorka ma trzech synów – Noah, 9, Bodhi, 8, i Journey, 5 – z byłym mężem Greenem.