środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Margot Robbie reaguje na odrzucenie „Barbie” na Oscarach 2024: „Nie ma sposobu, by czuć się smutnym

Margot Robbie w końcu wypowiedziała się na temat odrzucenia jej oscarowej roli najlepszej aktorki w filmie „Barbie”

„Nie ma sposobu, aby czuć się smutnym, kiedy wiesz, że jesteś tak błogosławiony”, powiedziała, zwracając się do publiczności podczas specjalnego pokazu SAG-AFTRA bijącego rekordy filmu we wtorek wieczorem, według Deadline.

Fani byli wściekli po zeszłotygodniowych nominacjach do Oscarów 2024, kiedy Greta Gerwig została pominięta w kategorii najlepszego reżysera, a Robbie nigdzie nie można było znaleźć w wyścigu o najlepszą aktorkę.

33-letnia australijska gwiazda powiedziała, że „oczywiście” uważa, że 40-letnia Gerwig powinna była zostać nominowana, ponieważ „to, co zrobiła, jest czymś, co zdarza się raz w karierze, raz w życiu.”

Nie omieszkała jednak uczcić wszystkich nominacji do Oscara, które film otrzymał, mówiąc, że jest „niezmiernie podekscytowana” z powodu zbiorowych ośmiu nominacji.

Margot Robbie ujawniła swoje prawdziwe uczucia po tym, jak film „Barbie” nie otrzymał Oscara. AP
„Nie ma sposobu, aby czuć się smutnym, kiedy wiesz, że jesteś tak błogosławiony” – powiedziała aktorka we wtorek wieczorem na specjalnym pokazie filmu SAG-AFTRA, według Deadline. Getty Images for Warner Bros.
Dodała, że „oczywiście” uważa, że reżyserka filmu, Greta Gerwig, powinna była zostać nominowana, ponieważ „to, co zrobiła, jest rzeczą raz w karierze, raz w życiu” Getty Images for Warner Bros.

„Wszyscy, którzy otrzymali ukłony, są po prostu niesamowici, a ukłon w stronę najlepszego filmu” – zachwycała się.

Oprócz nominacji za najlepszy film, która obejmuje Robbie, ponieważ była producentką, „Barbie” otrzymała nominacje za najlepszy scenariusz adaptowany, najlepszą piosenkę oryginalną (za „I’m Just Ken” i „What Was I Made For?”), najlepsze kostiumy i najlepszą scenografię.

Ryan Gosling został nominowany w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy, a America Ferrera otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Nie omieszkała jednak uczcić ośmiu nominacji do Oscara, jakie otrzymała „Barbie”. Getty Images for Warner Bros.
„Wszyscy, którzy otrzymali nominacje, są po prostu niesamowici” – powiedziała Robbie. Getty Images for Warner Bros.

Dalej wyjaśniając, jak dumna jest z filmu, Robbie dodała: „Postanowiliśmy zrobić coś, co zmieni kulturę, wpłynie na kulturę, po prostu wywrze jakiś wpływ.”

„I już to zrobił … o wiele bardziej, niż kiedykolwiek marzyliśmy. I to jest naprawdę największa nagroda, jaka może wyniknąć z tego wszystkiego.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  gwiazda 'Emily In Paris' mówi, że w 3. sezonie pojawi się moda z 'thrift shopów'

„Barbie” jest obecnie najbardziej dochodowym filmem wyreżyserowanym przez kobietę, zarabiając 1,4 miliarda dolarów w kasie światowej w zeszłym roku.

Był to również największy film 2023 roku i najlepsza krajowa premiera Warner Bros. Pictures w historii firmy.

Kontynuowała: „Postanowiliśmy zrobić coś, co zmieni kulturę, wpłynie na kulturę, po prostu wywrze jakiś wpływ” Warner Bros/Courtesy Everett Collection
„I już to zrobił, a nawet więcej, niż kiedykolwiek marzyliśmy” AP

„Reakcje ludzi na film były największą nagrodą za całe to doświadczenie. Nigdy nie byłem częścią czegoś takiego. Nie w taki sposób. … To wciąż zupełnie inne uczucie” – kontynuował Robbie.

„I nie mogę sobie wyobrazić czasu, kiedy film miał taki wpływ na kulturę. To niesamowite być w oku burzy.”

W międzyczasie jej współpracownicy podzielili się swoim rozczarowaniem, że ona i Gerwig nie zostały nominowane.

„Barbie” była najlepiej zarabiającym filmem 2023 roku i jedynym filmem wyreżyserowanym przez kobietę, który zgarnął ponad 1 miliard dolarów w kasie. AP

„Greta zrobiła prawie wszystko, co reżyser mógł zrobić, aby na to zasłużyć” – powiedziała Ferrera w wywiadzie dla Variety.

„Stworzyła ten świat i wzięła coś, co nie miało nieodłącznej wartości dla większości ludzi i uczyniła z tego globalny fenomen. To rozczarowujące, że nie ma jej na tej liście.”

Mówiąc o pominięciu Robbie, aktorka „Sisterhood of the Traveling Pants” dodała: „Jedną z rzeczy w Margot jako aktorce jest to, jak łatwo sprawia, że wszystko wygląda. I być może ludzie dali się nabrać, myśląc, że praca wydaje się łatwa.”

Po odrzuceniu Gerwig i Robbie, Ryan Gosling wyraził swoje rozczarowanie. AP
„Nie ma Kena bez Barbie i nie ma filmu o Barbie bez Grety Gerwig i Margot Robbie, dwóch osób najbardziej odpowiedzialnych za ten historyczny, znany na całym świecie film” – powiedział w oświadczeniu. Warner Bros. Pictures

Gosling również zareagował na wykluczenie swoich kolegów w oświadczeniu uzyskanym przez The Post.

„Jestem niezwykle zaszczycony, że zostałem nominowany przez moich kolegów obok tak wybitnych artystów w roku tak wielu wspaniałych filmów” – zaczął.

„I nigdy nie myślałem, że to powiem, ale jestem również niesamowicie zaszczycony i dumny, że to za portretowanie plastikowej lalki o imieniu Ken.”

America Ferrera również wyraziła swoją frustrację, że zostali pominięci w kategoriach najlepszej aktorki i najlepszego reżysera. Chris Pizzello/Invision/AP

Gwiazda „La La Land” kontynuowała: „Ale nie ma Kena bez Barbie i nie ma filmu 'Barbie’ bez Grety Gerwig i Margot Robbie, dwóch osób najbardziej odpowiedzialnych za ten tworzący historię, znany na całym świecie film.”

Czytaj również:  Kylie Jenner olśniewa w cekinowym gorsecie i welonie na pokazie mody Schiaparelli

„Żadne uznanie nie byłoby możliwe dla nikogo w filmie bez ich talentu, wytrwałości i geniuszu”, kontynuował.

„Powiedzieć, że jestem rozczarowany, że nie są nominowani w swoich kategoriach, byłoby niedopowiedzeniem.”

Latest Posts

Nie przegap