czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Meagan Good trzyma się za ręce z Jonathanem Majorsem przed sądem po tym, jak został uznany winnym molestowania i napaści

Meagan Good trzymała Jonathana Majorsa za rękę przed sądem w Nowym Jorku w poniedziałek po tym, jak został uznany winnym molestowania i napaści.

Good – która miała na sobie czarną marynarkę i brązowe wysokie buty – zachowała twarz bez wyrazu, gdy mocno trzymała byłą gwiazdę Marvela.

Jeśli chodzi o Majorsa, on również wyglądał stoicko, nosząc całkowicie szary garnitur na trzeci dzień swojego pojawienia się w sądzie.

Aktor został uznany winnym dwóch zarzutów po incydencie w marcu z jego ówczesną dziewczyną, Grace Jabbari, który miał miejsce w wynajętym samochodzie w Nowym Jorku.

Nakaz ochrony Jabbari przed Majorsem został również odnowiony.

Jednak ława przysięgłych uniewinniła Majorsa z dwóch innych zarzutów napaści i ciężkiego nękania.

Meagan Good i Jonathan Majors stanowią zjednoczony front po wyroku skazującym. Steven Hirsch

Po ogłoszeniu wyroku, prawniczka Majorsa, Priya Chaudhry, powiedziała Page Six: „To jasne, że ława przysięgłych nie uwierzyła w opowieść Grace Jabbari o tym, co wydarzyło się w SUV-ie, ponieważ uznała, że pan Majors nie spowodował u niej żadnych obrażeń celowo. Jesteśmy za to wdzięczni.”

„Jesteśmy jednak rozczarowani, że pomimo tego, że nie uwierzyliśmy pani Jabbari, ława przysięgłych uznała, że pan Majors był w jakiś sposób lekkomyślny, gdy go atakowała.”

„Pan Majors jest wdzięczny Bogu, swojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za ich miłość i wsparcie podczas tych wstrząsających ośmiu miesięcy.”

Majors został uznany winnym nękania i napaści na swoją byłą dziewczynę. Steven Hirsch

„Pan Majors nadal wierzy w proces i ma nadzieję na pełne oczyszczenie swojego imienia.”

Skazany ma zostać 6 lutego.

Good wspierała swojego chłopaka w miesiącach poprzedzających jego proces, posuwając się nawet do pojawienia się na jego czerwcowej rozprawie sądowej.

Oboje zostali po raz pierwszy romantycznie połączeni w maju, zanim zostali zauważeni razem na licznych randkach wypełnionych PDA w Nowym Jorku.

Dwójka aktorów zaczęła spotykać się w maju. Steven Hirsch

Good nie odniosła się publicznie do procesu i wyroku w sprawie jej chłopaka.

Czytaj również:  Jamie Lee Curtis żartuje o byciu "nepo baby" w monologu na SAG Awards 2023

Spór domowy między Jabbari i Majorsem miał rzekomo miejsce po tym, jak jego była dziewczyna zobaczyła sugestywną wiadomość tekstową na telefonie Majorsa, która brzmiała: „Chciałbym cię teraz pocałować.”

Kiedy próbowała wyrwać mu telefon, aktor rzekomo wykręcił jej rękę i uderzył ją.

Podczas procesu Jabbari zeznał, że Majors rzekomo wpadał w „gwałtowną” wściekłość podczas ich związku.

Jednakże ława przysięgłych uniewinniła Majorsa od dwóch innych zarzutów. Seth Wenig/AP

Brytyjska tancerka wspominała, jak „przestraszyła się” Majorsa w grudniu tego samego roku po tym, jak poruszył temat psa jej byłego chłopaka.

„To był pierwszy raz, kiedy się go przestraszyłam” – powiedziała Jabbari przysięgłym. „Wiedziałam, że nigdy więcej nie wspomnę o moim byłym ani o nikim, z kim umawiałam się wcześniej”

Jeśli chodzi o incydent, który miał miejsce w wynajętym samochodzie, ówczesny kierowca, Naveed Sarwar, zeznał, że miał „przeczucie”, że Jabbari mógł być agresorem.

Jednak Sarwar powiedział, że nie był świadkiem incydentu, ponieważ patrzył „prosto przed siebie” na drogę.

Aktor ma zostać skazany w lutym. Seth Wenig/AP

Sarwar powiedział również, że widział, jak Majors wepchnął Jabbariego z powrotem do zatrzymanego pojazdu – moment ten również został uchwycony na nagraniu z monitoringu.

„Próbował wrzucić ją do samochodu” – zeznał Sarwar. „Mówił: 'Zostaw mnie w spokoju. Muszę iść.”

Od tego czasu Majors został porzucony przez swojego menadżera i publicystę. Marvel również zwolnił aktora.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię National Domestic Violence Hotline pod numer 1.800.799.SAFE (7233) lub wyślij SMS o treści START na numer 88788.

Latest Posts

Nie przegap