15 maja 2022 | 17:06

Meghan King jest tak samo beztroska jak oni po jej rozstaniu z bratankiem prezydenta Bidena, Cuffe Biden Owens.

Wychowanka „Real Housewives of Orange County” podzieliła się zdjęciami, na których widać, że wędruje nago podczas biwaku w Joshua Tree, Calif.

„Tak, zrobiłam to” King, 37, podpisała Instagram Story, w którym nie miała na sobie nic oprócz pary okularów przeciwsłonecznych i kapelusza z szerokim rondem.

King nosiła ze sobą duży plecak i używała emojis różowych serduszek, aby strategicznie ocenzurować swoje miejsca intymne.

„Oderwałam się od sieci i pojechałam na pustynię, aby rozbić obóz po raz pierwszy – kiedykolwiek”, podpisała drugie zdjęcie, na którym uprawia jogę.

„Więc jeśli nie wrócę przyjdź znaleźć mnie w Joshua Tree,” kontynuowała, dodając hashtag „#masterdating.”

Duszne snapy nie zatrzymały się jednak na tym. King zamieściła również selfie topless po kąpieli w wodzie, po raz kolejny używając emojis do zakrycia swoich sutków.

Meghan King
King udowodniła, że żyje najlepiej po rozstaniu z trzecim mężem.
Instagram/@meghanking

Była gwiazda reality show zabierała się ostatnio na mnóstwo solowych randek, odkąd Page Six ujawnił wyłącznie, że ona i Owens rozstali się w grudniu 2021 roku.

„Kocham narty i chciałem iść”, King napisał za pośrednictwem Instagrama w styczniu. „Ale mam moje dzieci tak często i żaden z moich przyjaciół nie mógł się tu ze mną spotkać. Więc co zrobiłam? Wykorzystałem moje wolne od dzieci dni i zarezerwowałem wycieczkę do Park City, [Utah].”

Meghan King and Cuffe Biden Owens
Page Six złamał wiadomość, że para rozstała się w grudniu 2021 roku.
Instagram

Kontynuowała, „To było trochę uprawniające jedzenie samemu z moim kieliszkiem szampana, to było trochę trudne rezerwowanie moich biletów i noszenie wszystkich moich rzeczy bez pomocy i rozgryzanie logistyki, i to było dużo trochę najbardziej satysfakcjonujące masterdate mojego życia. … Więc za mnie. Oto do FREAKING ME. I’m doing it! IM DOING IT!”

Czytaj również:  Byli Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid widziani w restauracji tej samej nocy

Pod koniec ubiegłego miesiąca King ujawniła, że jej krótkotrwałe małżeństwo z Owensem, 43, ma zostać unieważnione. Wcześniej była żonata z Jimem Edmondsem – z którym dzieli dzieci Aspen, 5, i bliźnięta Hart i Hayes, 3 – oraz Bradem McDill.

Meghan King
Matka trójki dzieci otworzyła się na temat znaczenia zabierania siebie na samotne randki.
Instagram/@meghanking

„Byłam [first] mężatką, kiedy miałam 22 lata. Tak, więc czuję, że tamten się nie liczył, wiesz, to było jak praktyka”, powiedziała na SiriusXM’s „Jeff Lewis Live.”

„Potem byłam żoną mojego byłego męża [Jim Edmonds], z którym mam dzieci, przez pięć lat. I to było prawdziwe. To było prawdziwe, zgodne z prawem małżeństwo i rozwód. A potem ten ostatni zostanie unieważniony, więc miałam trzy śluby i dwa małżeństwa.”

The recently single reality TV alum took herself to Joshua Tree for a camping trip.
Absolwentka reality TV jest w Joshua Tree na kempingu.
Instagram/@meghanking

King twierdziła również, że jej związek z Owensem przypominał zaaranżowane małżeństwo.

„Powiedział wszystkie właściwe rzeczy i rodziny były dobrym, dobrym dopasowaniem”, dzieliła się. „A on wydawał się dorastać podobnie do mnie i to było prawie jak zaaranżowane małżeństwo. Czułam, że poza tym, że wybraliśmy siebie nawzajem.”