poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

Meghan Markle i książę Harry niespodziewanie pojawili się na Jamajce na premierze filmu „Bob Marley: One Love

Randka na czerwonym dywanie dla Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Para pojawiła się niespodziewanie na premierze filmu „Bob Marley: One Love” na Jamajce w Carib Theatre w Kingston we wtorek wieczorem i byli uśmiechnięci, gdy szli ramię w ramię.

42-letnia księżna Sussex miała na sobie czarną sukienkę na ramiączkach z księżniczkową spódnicą, a 39-letni Harry wyglądał elegancko w granatowym garniturze z białą koszulą zapinaną na guziki.

Film biograficzny „celebruje życie i muzykę ikony, która inspirowała pokolenia poprzez swoje przesłanie miłości i jedności”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem.

Premiera filmu to pierwsza podróż Meghan i Harry’ego na Jamajkę od 2017 roku.

Byli w karaibskim kraju, aby świętować ślub przyjaciela Harry’ego Toma „Skippy’ego” Inskipa z Larą Hughes-Young, ale podróż przerodziła się w coś znacznie więcej dla byłych starszych członków rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Bob Marley: One Love” na Jamajce we wtorek wieczorem. MEGA
Para trzymała się za ręce, uśmiechając się na czerwonym dywanie. MEGA
Księżna Sussex ubrana w czarną sukienkę na ramiączkach z księżniczkową spódnicą. MEGA
Harry tymczasem wyglądał elegancko w granatowym garniturze z białą koszulą zapinaną na guziki. MEGA

Według książki Katie Nicholl, królewskiej ekspertki, „Harry: Life, Loss, and Love”, zdał sobie sprawę, że Markle była kobietą, którą chciał poślubić po tym, jak cieszył się ślubem swojego kumpla z nią.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Pod koniec wieczoru odbył się powolny taniec, a po tym, jak Harry eskortował Meghan na parkiet, aby wykonać ostatni obrót … Harry był przekonany, że spotkał” tę jedyną „, pisze Nicholl.

Rzadkie wyjście na czerwony dywan nastąpiło po obecności Harry’ego na rozdaniu nagród Living Legends of Aviation Awards w Beverly Hills w Kalifornii, gdzie został uhonorowany w ubiegły piątek.

Nagrodę wręczył mu John Travolta, który słynnie tańczył z jego zmarłą matką, księżną Dianą, w Białym Domu 9 listopada 1985 roku.

Para nie była na Jamajce od 2017 roku, gdzie świętowali ślub przyjaciela. MEGA
Randka odbyła się po tym, jak Harry został uhonorowany w piątek wieczorem na gali Living Legends of Aviation Awards. MEGA

Absolwentka „Suits” nie towarzyszyła swojemu mężowi w wydarzeniu.

Wprowadzenie Harry’ego nastąpiło kilka godzin po tym, jak zrezygnował on z pozwu przeciwko Mail on Sunday. Pozwał ich w związku z artykułem, w którym twierdził, że skłamał, oferując zapłatę za ochronę policyjną podczas wizyty w Wielkiej Brytanii jako niepracujący członek rodziny królewskiej.

Czytaj również:  Najlepsze snapy gwiazd tygodnia: Kendall Jenner, Nina Dobrev i Shaun White rozpoczynają sezon strojów kąpielowych

„Jego uwaga skupia się … na bezpieczeństwie jego rodziny, a nie na postępowaniu sądowym, które daje ciągłą platformę dla fałszywych twierdzeń Mail sprzed tylu lat” – powiedział Page Six rzecznik księcia Sussex.

Latest Posts

Nie przegap