poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Najlepsze przenośne ładowarki do każdego rodzaju urządzeń

Jeśli kupisz niezależnie zrecenzowany produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

W czasach, gdy baterie laptopów i smartfonów są tak mocne, jak nigdy dotąd, kusi, by zostawić ładowarkę w domu, zwłaszcza jeśli miejsce pracy jest w ciągłym ruchu. Znalezienie kawiarni lub biblioteki, która byłaby jednocześnie wygodna i praktyczna, może być kłopotliwe. A może jesteś osobą często podróżującą samolotem lub w trasie, która chce być przygotowana i mieć w pełni naładowane urządzenia.

Dlatego właśnie przenośna ładowarka może być dobrą inwestycją. Dobra ładowarka, pozwalająca na doładowanie urządzenia w podróży, a przy tym niezbyt kłopotliwa, może znacznie ułatwić życie zawodowe.

Należy jednak wziąć pod uwagę pewne kryteria. Dobra przenośna ładowarka powinna być na tyle mała, by zmieścić się w plecaku lub torbie na laptopa. Powinna też być lekka, smukła i wystarczająco wydajna, aby zapewnić zasilanie baterii przez cały dzień lub dłużej. A jeśli jesteś fotografem, twórcą treści lub kimkolwiek, kto potrzebuje naładować coś więcej niż tylko telefon, przenośna ładowarka z wyjściem AC jest kluczowa do podłączania akumulatorów do aparatu, dysków twardych i innych urządzeń elektronicznych.

Mając to wszystko na uwadze, poniżej przedstawiamy ponad 10 najlepszych przenośnych ładowarek do laptopów, smartfonów, baterii, a nawet samochodów.

1. Belkin PowerBank 20 000 mAh

BEST OVERALL

Szybko ładujący się PowerBank firmy Belkin łączy w sobie wartość i praktyczność, a wszystko to w niewielkim pudełku. Jest mniej więcej wielkości najnowszego iPhone’a, więc przy długości sześciu cali wygląda dość niewinnie. Ale ma aż 20 000 mAh (miliamperów) mocy, dzięki czemu może naładować MacBooka nawet do 20 godzin pracy, a telefon komórkowy do prawie 80. Ma też dwa porty, dzięki czemu można jednocześnie zasilać wiele urządzeń, a większość smartfonów można szybko naładować do 50 procent w ciągu około 36 minut.

Belkin PowerBank

Belkin USB-C Power Bank$54.99na Amazon.com

Kup teraz

2. Przenośna ładowarka SinKeu 24 000 mAh

NAJLEPSZA DLA WIELU URZĄDZEŃ

Przenośna ładowarka SinKeu odznacza się niezwykłą wszechstronnością. Posiada nie mniej niż pięć sposobów ładowania, może przyjmować wszystko, od USB i zwykłej wtyczki AC po wtyczkę 12 V. Wszystkie mogą być używane jednocześnie. Wszystkie te sposoby mogą być używane jednocześnie, dzięki czemu można ładować wiele urządzeń naraz (lub, jak sugerują zdjęcia, nawet choinkę). W jej obudowie jest też dużo energii – do dyspozycji jest 24 000 mAh, co wystarcza na dwa pełne ładowania MacBooka lub laptopa o podobnej specyfikacji.

Czytaj również:  Jon Cryer mówi, że chciałby być bardziej podobny do swojej "aspirującej" postaci z "Pretty in Pink

SinKeu

Przenośna ładowarka SinKeu$84.99w Amazon.com

Kup teraz

3. Przenośna ładowarka Anker PowerHouse 100

NAJLEPSZA PRZENOŚNA ŁADOWARKA ZE ŚWIATŁEM AWARYJNYM

Firma Anker jest znana z niezawodności i nie inaczej jest w przypadku modelu PowerHouse. Zawiera wszystkie podstawowe elementy, których można oczekiwać od przenośnej ładowarki: jest lekka, praktyczna i ma wiele różnych portów. Ładowarka ma pojemność 27 000 mAh i wyróżnia się doskonałą szybkością ładowania – przy użyciu wtyczki AC jest w stanie naładować MacBooka od zera procent w nieco ponad dwie godziny. Zawiera także oddzielną ładowarkę USB-C o mocy 45 W i wbudowaną latarkę.

Anker PowerBank

Przenośna ładowarka Anker PowerHouse 100$199.99w sklepie Amazon.com

Kup teraz

4. Przenośna ładowarka Baseus

BEST VALUE

Przenośna ładowarka firmy Baseus to najmocniejsze urządzenie za mniej niż 100 USD na tej liście, zapewniające 30 000 mAh energii, aby uruchomić komputer. Taka moc wystarcza do naładowania MacBooka do poziomu 50 procent w mniej niż godzinę, a do pełnego naładowania w ciągu 90 minut. Port USB-C jest też przydatny, jeśli chcesz się skupić wyłącznie na odpaleniu laptopa.

Baseus Laptop Charger

Przenośna ładowarka Baseus$67.99na Amazon.com

Kup teraz

5. Halo Bolt Wireless Laptop Power Bank

NAJLEPSZA ŁADOWARKA Z ROZRUSZNIKIEM SAMOCHODOWYM

Firma Halo przoduje pod względem wszechstronności. Firma twierdzi, że jej bank energii Bolt może ładować laptopa lub telefon, służyć jako gniazdko, a nawet ponownie uruchomić akumulator samochodowy. Przy 120 woltach mocy jest to z pewnością prawdopodobne. Ale jeśli szukasz tylko ładowarki do laptopa, to również nie jest to złe rozwiązanie. Czas ładowania laptopa wynosi około 10 godzin, a telefonu nawet dłużej. Dostępne są także różne opcje kolorystyczne – szczególnie atrakcyjna jest wersja w kolorze różowego złota.

HALO Bolt Charger

Ładowarka bezprzewodowa Halo Bolt$119.99w sklepie Amazon.com

Czytaj również:  Prezes Hartbeat, Thai Randolph, mówi o przekraczaniu granic w opowiadaniu historii i podwojeniu wysiłków na rzecz integracji

Kup teraz

6. Powkey 42,000mAh przenośny bank energii z zestawem generatora słonecznego

NAJLEPSZA ŁADOWARKA Z PANELEM SŁONECZNYM

Przenośny bank energii Powkey z zestawem generatora słonecznego jest nieco droższy niż niektóre inne urządzenia z tej listy, które służą wyłącznie jako ładowarki. Jednak zapewnia on aż 42 000 mAh energii – wystarczająco dużo, aby naładować laptopa w mniej niż godzinę. Posiada cztery porty USB, dwa wyjścia AC, jedno wyjście 12 V oraz możliwość podłączenia dołączonego panelu słonecznego w celu ładowania. (Można też kupić samą ładowarkę). Jest jednak pewna wada: nie można zabrać Powkey do samolotu z panelem słonecznym. Mimo to warto zainwestować, jeśli jesteś miłośnikiem kempingów lub często podróżujesz.

Powkey 42,000mAh Portable Power Bank with Solar Generator Kit

Przenośny bank energii Powkey z generatorem słonecznym$219.99w sklepie Amazon.com

Kup teraz

7. Anker 622 Magnetic Battery 5,000 mAh Wireless Portable Charger

NAJLEPSZA LEKKA BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA DO IPHONE’ÓW

Składana bezprzewodowa przenośna ładowarka MagGo 622 firmy Anker to dobry wybór, jeśli szukasz jednego z najlepszych magnetycznych banków energii dla iPhone’ów. Mierząca zaledwie pół cala grubości ładowarka ma poręczną podstawkę, dzięki której można wygodnie przeglądać lub oglądać materiały. Akumulator ma pojemność 5000 mAh i można go ładować za pomocą złącza USB-C. Podoba nam się też niezliczona liczba stylowych kolorów.

Anker 622 Magnetic Battery

Anker 622 Magnetic Battery 5,000 mAH Bezprzewodowa przenośna ładowarka$69.99w Amazon.com

Kup teraz

8. Ładowarka przenośna ChargeTech Premium 27 000 mAh

BEST ANTIMOCROBIAL

Ładowarka ChargeTech ma kilka ciekawych cech, które wyróżniają ją z zatłoczonego rynku. Po pierwsze, może ładować urządzenia, gdy jest podłączony do prądu, co jest zaskakująco rzadką cechą. Pojemność baterii 27 000 mAh jest również imponująca i wystarcza do pełnego naładowania laptopa w mniej niż dwie godziny. Ostatnią zaletą CargeTech jest powłoka antybakteryjna, która chroni przed szkodliwymi patogenami.

Czytaj również:  gwiazdy "True Detective" Jodie Foster i Kali Reis wyjaśniają premierowe napięcie: "Absolutnie się nienawidzą"

ChargeTech Premium

Ładowarka przenośna ChargeTech Premium$219

Kup teraz

9. Bezprzewodowa przenośna ładowarka Anker PoewrCore III 10 000 mAh

Jeśli chcesz tylko naładować telefon i zależy Ci na dużej mocy, PowerCore III jest dobrym rozwiązaniem. Dzięki pojemności 10 000 mAh bezprzewodowa podkładka może naładować telefon do pełna w czasie krótszym niż kilka godzin. I działa także przez obudowy telefonów o grubości do jednego centymetra!

PowerCore III

Ładowarka bezprzewodowa Anker PowerCore III$49.99w Amazon.com

Kup teraz

10. Mgreb Solar Power Bank

NAJLEPSZA PRZENOŚNA ŁADOWARKA SŁONECZNA

W tej cenie solarny bank energii Mgreb jest jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Chociaż może ładować się wyłącznie energią słoneczną (według marki ładowanie trwa kilka dni przy pełnym nasłonecznieniu), można go również podłączyć do prądu na około 10,5 godziny. Tak czy inaczej, oferuje 42 800 mAh energii i może obsługiwać wiele urządzeń jednocześnie przez dłuższy czas – dzięki czemu jest idealną przenośną ładowarką outdoorową.

Mregb Solar Power Bank

Mgreb Solar Power Bank$29.99na Amazon.com

Kup teraz

11. OCOOPA Hand Warmers

NAJLEPIEJ Z OGRZEWACZAMI DO RĄK

Tak, technicznie rzecz biorąc, są to ogrzewacze do rąk, ale te podstępne urządzenia z możliwością ładowania zawierają również przenośną ładowarkę o pojemności 5200 mAh, która może zasilić Twój telefon na mrozie. Są to poręczne urządzenia, które śledzą temperaturę ciała i reagują odpowiednim poziomem ciepła, aby zapewnić Ci wystarczające ciepło – a także są wystarczająco naładowane, abyś mógł się połączyć z resztą świata.

OCOOPA Hand Warmers

OCOOPA Ogrzewacze do rąk$27.99na Amazon.com

Kup teraz

12. PhoneSoap Bezprzewodowy odkażacz i ładowarka do telefonów komórkowych UV

Utrzymuj swój telefon w czystości i naładowany, podłączając go do bezprzewodowej odkażarki UV PhoneSoap. Marka twierdzi, że żarówki UV-C urządzenia zabijają 99,99 procent bakterii i zarazków, a porty USB i USB-C mogą być używane do ładowania dowolnego urządzenia (w tym smartwatcha), które zmieści się w sanityzatorze.

PhoneSoap Wireless UV Cell Phone Sanitizer and Charger

PhoneSoap Bezprzewodowa ładowarka i odkażacz do telefonów komórkowych UV$99.95w Amazon.com

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap