niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Oliver Hudson wyjaśnia komentarze na temat „traumy” z dzieciństwa z matką Goldie Hawn

Oliver Hudson wyjaśnił, że „kocha” i „szanuje” swoją mamę, Goldie Hawn, po tym, jak jego komentarze na temat „traumy” z dzieciństwa zostały źle zinterpretowane.

„Boję się nawet o tym mówić, aby nie zaognić tego jeszcze bardziej, ponieważ wszystko jest tak bardzo wyrwane z kontekstu”, powiedział 47-letni aktor w poniedziałkowym odcinku swojego podcastu „Sibling Revelry” ze swoją siostrą, Kate Hudson.

„Jeśli posłuchasz całości, to bardziej chodzi o uczucia mojego dziecka w tym momencie, a nie o mnie i o to, jak czuję się z mamą jako rodzic.”

Oliver Hudson wyjaśnił swoje ostatnie komentarze na temat matki Goldie Hawn.
„Nie wiem, kim byłbym bez mojej matki”, powiedział w swoim podcaście „Sibling Revelry”. FilmMagic

Oliver następnie szczegółowo opisał swój podziw dla swojej mamy z listy A.

„Nie wiem, kim byłbym bez mojej matki” – powiedział. „Nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić. Miłość, jaką do niej żywię, szacunek i poważanie, jakim ją darzę, jest ponad wszystko. Więc to było całkowicie wyrwane z kontekstu.”

44-letnia Kate wtrąciła się, zauważając, że wiedziała, że oryginalne komentarze jej brata przyciągną nagłówki gazet.

Oliver powiedział, że rozmowa była „zaogniona” przez użycie przez niego słowa „trauma” Bettmann Archive
„Chodzi bardziej o uczucia mojego dziecka w tym momencie, a nie o mnie i o to, jak czuję się z mamą jako rodzic” – wyjaśnił. WireImage

„Użyłeś takich clickbaitowych słów”, powiedziała. „Nie mogę zostawić mojego brata samego nawet na sekundę.”

Gwiazda „Rules of Engagement” stwierdziła, że użycie przez niego słowa „trauma” prawdopodobnie „zaogniło” dyskusję.

„Nie było żadnej traumy pochodzącej od mojej matki, sposobu, w jaki mnie wychowała, w jakikolwiek sposób. Mówisz z perspektywy 5-, 6-latka – to właśnie robiłem. Bez niej byłbym nikim” – powiedział.

Jego współprowadząca, siostra Kate Hudson, zażartowała, że użył „takich clickbaitowych słów” podczas początkowej dyskusji. Getty Images
„Czasami czułem się bez ochrony” – powiedział Oliver o swoim dzieciństwie. Getty Images dla Netflix

Początkowa dyskusja miała miejsce podczas odcinka podcastu w zeszłym miesiącu, w którym Oliver ujawnił, że ukończył uwielbiany przez celebrytów kurs Hoffman Process, aby lepiej zrozumieć swoją „traumę” z dzieciństwa – i dowiedzieć się, jaką rolę odegrali jego ojciec, Bill Hudson, i ojczym, Kurt Russell.

Jednakże, ku jego zaskoczeniu, kurs skupił się na jego matce.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  absolwentka 'Teen Mom' Farrah Abraham została zbesztana za to, że jej 14-letnia córka robi sobie kolczyki w wargach

„Rozpakowujesz wzorce, które zostały ci narzucone przez rodziców i przybranych rodziców. Ten kurs polegał na zrozumieniu, jakie były te wzorce i nauczeniu się, jak się przez nie przebić i zbudować swój zestaw narzędzi” – powiedział wtedy.

„Moja matka była osobą, z którą miałem prawie największą traumę, co ciekawe, ponieważ była moim głównym opiekunem i byłem z nią przez cały czas” – kontynuował Oliver

Oliver myślał, że większość jego „traumy” będzie związana z jego ojcem, Billem Hudsonem i ojczymem, Kurtem Russellem. GC Images
Hawn poznała Russella w 1983 roku i od tego czasu para jest razem. Bruce Glikas/WireImage

„Czasami czułem się pozbawiony ochrony. Ona pracowała. Miała nowych chłopaków, których tak naprawdę nie lubiłem. Żyła swoim życiem i była wspaniałą matką. To jest moje własne postrzeganie jako dziecka, które nie miało ojca i potrzebowało jej obecności, a czasami jej nie było, a ona wychodziła o wiele bardziej niż nawet mój tata, którego nie było.”

Hawn, obecnie 78 lat, i Bill, obecnie 74 lata, rozwiedli się w 1982 roku, kiedy Oliver i Kate byli dziećmi. Gwiazda „Szeregowca Benjamina” poznała Russella, obecnie 73-letniego, w 1983 roku i od tego czasu są razem.

Oliver, ze swojej strony, poślubił Erinn Bartlett w 2006 roku, a para ma troje dzieci: synów Wildera, 16, i Bodhi, 14, oraz córkę Rio, 10.

Latest Posts

Nie przegap