poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Patrick Mahomes świętuje debiut żony Brittany w SI Swimsuit Issue podczas prywatnej kolacji przed Super Bowl

Patrick Mahomes honoruje osiągnięcia swojej żony, Brittany Mahomes, przed Super Bowl LVIII.

Para została zauważona podczas świętowania sesji zdjęciowej Sports Illustrated Swimsuit w restauracji Carversteak w Las Vegas w piątek wieczorem, zaledwie dwa dni przed tym, jak 28-letni Patrick zmierzy się z San Francisco 49ers w Super Bowl 2024.

„Wszystkim opadły szczęki, gdy [Brittany] weszła ze swoimi przyjaciółmi” – powiedział People naoczny świadek po ich niespodziewanym pojawieniu się.

„A potem znowu, gdy Patrick wszedł później, aby dołączyć do imprezy w prywatnej jadalni.”

Brittany, lat 28, dała swoim obserwatorom na Instagramie podgląd uroczystości w swoim Story w piątek wieczorem, pokazując coś, co wyglądało jak espresso martini z napisem „Gratulacje Brittany” na górze.

Patrick i Brittany Mahomes świętowali swoją sesję zdjęciową dla Sports Illustrated w piątek wieczorem w Las Vegas. AFP via Getty Images
Świętowali z przyjaciółmi, rezerwując prywatny pokój w restauracji Carversteak, według People. Brittany Mahomes/Instagram
„Wszystkim opadły szczęki, gdy [Brittany] weszła ze swoimi przyjaciółmi” – powiedział naoczny świadek. Brittany Mahomes/Instagram
Według źródła, Patrick wszedł za Brittany i jej przyjaciółmi. Brittany Mahomes/Instagram

Udostępniła również zdjęcie dużej kości stekowej, która została ozdobiona twarzą Patricka i jego imieniem, a także logo Kansas City Chiefs.

Podzieliła się filmem przedstawiającym kilku jej uśmiechniętych przyjaciół tańczących na imprezie, a także kilkoma wesoło wyglądającymi selfie.

Brittany ubrała się na swoją uroczystość w czarny gorsetowy top w połączeniu z dopasowanymi rozkloszowanymi spodniami. Dodała do tego biały płaszcz ze sztucznego futra i wydawała się być w dobrym nastroju.

Była zawodowa piłkarka pokazała kilka przebłysków z uroczystości na swoim Instagramie, w tym napój z napisem „Gratulacje Brittany”. Brittany Mahomes/Instagram
Pokazała również specjalnie zdobioną kość stekową z nadrukowaną twarzą i imieniem Patricka oraz logo Kansas City Chiefs. Brittany Mahomes/Instagram

Była zawodowa piłkarka i nowa przyjaciółka Taylor Swift została w czwartek ogłoszona debiutantką w 60. jubileuszowym numerze Sports Illustrated.

Na przedpremierowych zdjęciach pokazała swoje atuty w kilku malutkich kostiumach kąpielowych na plażach Belize, w tym w szydełkowym komplecie Natalii Fedner i wyciętym jednoczęściowym kostiumie Muglera. Jej zdjęcia zostaną opublikowane w majowym wydaniu magazynu.


Śledź relację Page Six z Super Bowl 2024

  • Taylor Swift i Travis Kelce całują się po zwycięstwie Kansas City Chiefs w Super Bowl
  • Usher bez koszulki przywołuje Alicię Keys, Ludacrisa i innych gości specjalnych podczas występu w przerwie meczu
  • Randki Taylor Swift i Travisa Kelce’a na osi czasu
  • Beyoncé zapowiada nowy album country, dwa utwory podczas Super Bowl
  • Oś czasu związku Patricka i Brittany Mahomes
Czytaj również:  Tom Brady czuje się winny, gdy "uwaga" przenosi się na niego podczas imprez jego dzieci: "To trudne

„Jestem naprawdę pełna pokory i wciąż niedowierzam” – powiedziała Sports Illustrated.

Brittany została ogłoszona debiutantką Sports Illustrated Swimsuit w czwartek. Derek Kettela/Sports Illustrated
„Jestem naprawdę bardzo upokorzona i wciąż niedowierzam” – powiedziała publikacji. Derek Kettela/Sports Illustrated

„Jako dziewczyna z Tyler w Teksasie, która tak naprawdę znała się tylko na sporcie, nigdy w milionie lat nie myślałam, że znajdę się w [SI Swimsuit Issue]. Jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość.”

Dodała: „Chcę, aby ludzie wiedzieli, że mogą osiągnąć wszystko, nawet rzeczy, o których nigdy nie myśleli, że są możliwe w najśmielszych snach.”

Tego samego dnia zabrała się do swojej historii na Instagramie, aby bronić się przed nienawiścią, jaką otrzymała za pozowanie do magazynu sportowego.

Brittany będzie kibicować Patrickowi w najbliższą niedzielę, gdy ten zmierzy się z San Francisco 49ers w Super Bowl LVII. Instagram/patrickmahomes

„Jestem tu, by ci powiedzieć. Ludzie będą cię nie lubić. Ludzie cię pokochają” – napisała na swoim Instagramie wraz z zajawką jej skwierczącej sesji zdjęciowej.

„Nie pozwól, aby cokolwiek z tego cię definiowało. Błyszcz i bądź sobą.”

W niedzielę Brittany będzie kibicować Patrickowi, który zagra o swój trzeci pierścień Super Bowl. Wcześniej poprowadził Chiefs do zwycięstwa w 2020 i 2023 roku.

Latest Posts

Nie przegap