30 maja 2022 r. | godz. 9:59

Pete Davidson rozjaśnia się po odejściu z „SNL”.

Tydzień po swoim ostatnim występie w nocnym skeczu, który uczynił go sławnym, komik został zauważony przed biurem dziewczyny Kim Kardashian w Calabasas z zupełnie nową fryzurą.

Davidson, 28, nosił czepek prysznicowy na swoich świeżo rozjaśnionych blond włosach i dołączył do platynowłosej założycielki Skims, która była ubrana w nagie dwuczęściowe zestawy z jej marki shapewear.

Kardashian, 41, pokazała rezultaty farbowania swojego ukochanego w niedzielę na Instagram Stories, dzieląc się serią słodkich filmików, na których para przytula się i ściska, a ich pasujące do siebie włosy są w pełni widoczne.

Kim Kardashian and Pete Davidson with blond hair
Davidson ujawnił swoją nową fryzurę na Instagramie Kardashian w niedzielę.
kimkardashian/Instagram

Gwiazda rzeczywistości ujawniła swoją własną blond transformację na czerwonym dywanie Met Gala 2022 wcześniej w tym miesiącu, gdzie przybyła w ikonicznej sukni Marilyn Monroe „Happy Birthday, Mr. President” z 1962 roku, i od tego czasu trzymała się jaśniejszego wyglądu.

„Chciałam zmiany fizycznej … więc pomyślałam, że poczekam i zrobię to dla tego, więc spędzam dzień prosto farbując moje włosy – 14 godzin prosto! – aby to zrobić,” Kardashian powiedziała Vogue przed balem.

Pete Davidson and Kim Kardashian outside an office
Jego włosy przykryte czepkiem pod prysznic, komik został zauważony przed biurem Kardashian w Calabasas w piątek.
BACKGRID

Wieloletni fryzjer gwiazdy, Chris Appleton, niedawno otworzył się na temat zrobienia jej blondu.

„To naprawdę jest proces,” powiedział E! News. „Zdecydowanie nie chodzi tylko o nałożenie koloru na całej długości i nadzieję na najlepsze … Byliśmy w pełni komfortowi i gotowi, ponieważ oboje wiedzieliśmy, że to będzie długa sesja. Kim robiła już wcześniej kolor. Ona wie.”

Podczas gdy Davidson był blond wcześniej również (tak naprawdę niedawno, bo w grudniu 2021 roku), być może on również szukał fizycznej zmiany, aby zaznaczyć kolejny rozdział swojej kariery.

Kim Kardashian and Pete Davidson at the Met Gala
Kardashian przeszła na blond, by w pełni wcielić się w Marilyn Monroe na Met Gala w 2022 roku i od tamtej pory nie oglądała się za siebie.
FilmMagic