niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Rebel Wilson twierdzi, że Adele „nienawidzi” jej, „nie lubiła być porównywana” do aktorki podczas ich „większych” lat

Rebel Wilson uważa, że Adele jej „nienawidzi” – wszystko przez to, że ludzie „mylili” je ze sobą w przeszłości.

44-letnia aktorka „Pitch Perfect” wypowiedziała się na ten temat w swoim nadchodzącym pamiętniku „Rebel Rising”, zgodnie z fragmentem uzyskanym przez Us Weekly.

„Niektóre aktorki obraziłyby się, gdybym nazwała je plus-size w tej książce, więc muszę uważać na to, co mówię. Myślę, że właśnie dlatego Adele mnie nienawidzi” – napisała w książce, która trafi na półki sklepowe we wtorek.

Rebel Wilson ujawniła, dlaczego uważa, że Adele jej „nienawidzi”. Getty Images for Red Sea IFF
Aktorka jest szczera w swojej nowej książce „Rebel Rising” Instagram/@rebelwilson
„Niektóre aktorki obraziłyby się, gdybym nazwała je plus-size” – zarzuciła w książce. rebelwilson/Instagram

„Był taki moment, kiedy była większa, a niektórzy ludzie mylili nas ze sobą” – kontynuowała Wilson, zauważając, że robiła założenie dotyczące piosenkarki „Easy On Me”.

„Szczerze mówiąc, nigdy jej o to nie pytałam” – przyznała.

Australijska aktorka twierdziła również, że spotkała Adele na kilku imprezach. Kiedy jednak próbowała do niej podejść, laureatka Grammy rzekomo „zawsze szybko” odwracała wzrok.

Wilson twierdziła, że za każdym razem, gdy próbowała podejść do Adele, laureatka Grammy „zawsze szybko” odwracała wzrok. Getty Images for The Recording Academy
„Jakby moja tłustość mogła się na niej odbić” – dodała. Getty Images

„Jakby moja tłustość mogła ją otrzeć, gdybym była blisko niej dłużej niż trzydzieści sekund” – zażartowała.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Nie lubiła być porównywana do 'Grubej Amy'”, twierdziła dalej Wilson, odnosząc się do swojej kultowej postaci z serii „Pitch Perfect”.

Page Six skontaktowała się z przedstawicielami Adele w celu uzyskania komentarza.

Gwiazda „Pitch Perfect” napisała również o Sacha Baron Cohen w książce. ©Universal/Courtesy Everett Collection
Nazwała aktora „Borata” „masywnym dupkiem” GC Images

Wspomnienia Wilson również trafiły na pierwsze strony gazet po tym, jak nazwała Sachę Barona Cohena „masywnym dupkiem”, którego „bała się” podczas kręcenia „Braci Grimsby”

„Czułam się tak, jakbym za każdym razem, gdy rozmawiałam z SBC, wspominał, że chciałby, abym wystąpiła nago w przyszłej scenie” – twierdzi Wilson we fragmencie książki opublikowanym przez People. „Odpowiadałem: 'Ha, nie robię nagości, Sacha'”

Czytaj również:  Żona gwiazdora "Boy Meets World" Williama Danielsa broni wzajemnej niewierności

52-letni aktor „Borata” rzekomo wezwał ją „do nakręcenia dodatkowej sceny” do ich filmu akcji z 2016 roku.

„Potem ściągnął spodnie”, twierdziła. „SBC mówi bardzo rzeczowo: 'Ok, teraz chcę, żebyś wsadził mi palec w tyłek’ A ja na to: „Co? … Nie!!!”

Cohen nazwał twierdzenia Wilsona o jego zachowaniu na planie ich filmu z 2016 roku „ewidentnie fałszywymi” Instagram/@rebelwilson

Aktorka „Druhny” twierdziła, że „w końcu poszła na kompromis”, klepiąc go po plecach i improwizując „kilka linijek”, aby „móc się stamtąd wydostać”

Od tego czasu Cohen nazwał twierdzenia Wilson „ewidentnie fałszywymi” Jego przedstawiciel powiedział Page Six, że zarzutom tym „bezpośrednio zaprzeczają obszerne, szczegółowe dowody, w tym współczesne dokumenty, nagrania filmowe i relacje naocznych świadków obecnych przed, w trakcie i po produkcji”

Gwiazda „Senior Year” podwoiła jednak swoje zarzuty, pisząc w zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych, że „nie da się zastraszyć”

Latest Posts

Nie przegap