piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Robert Pattinson mówi, że czuje się „dość odłączony” od swoich filmów po ich zakończeniu

Robert Pattinson otwiera się na temat tego, co dzieje się w jego głowie po zakończeniu jego projektu.

Podczas niedawnej rozmowy ze współgwiazdą The Batman Barrym Keoghanem dla Wonderland magazine, gwiazda Twilight zapytała go, czy nadal czuje się związany ze swoimi filmami po ich zakończeniu.

Pattinson powiedział: „Kiedyś naprawdę trudno było mi oglądać samego siebie. Teraz, po zakończeniu, czuję się całkiem odłączony. To znaczy, nie odłączony w zły sposób, ale tak jakby….”

Aktor Saltburn zauważył, że czuje się „po prostu wyczerpany” i że kiedy film jest „skończony, jestem skończony” Keoghan wyjaśnił: „Staram się dać z siebie to, co dałem pierwszego i ostatniego dnia. Zawsze staram się o tym pamiętać i właśnie dlatego, grając główną rolę po raz pierwszy, pomyślałem, że ostatniego dnia dam dokładnie taką samą energię, jaką dałem pierwszego dnia. Po prostu dam z siebie wszystko, ponieważ czasami wiesz, że zbliża się koniec i możesz być w połowie w połowie poza. Ale ta scena może wypaść w połowie filmu”

Z drugiej strony, kiedy zaczyna pracę nad projektem, Pattinson powiedział: „Denerwuję się bardziej, gdy nie czuję się zdenerwowany”

„Dlatego za każdym razem, gdy zaczynam nową pracę… To znaczy, to naprawdę nie pomaga, że obecnie prawie nie wykonuję żadnej pracy, ponieważ chciałbym robić więcej”, powiedział aktor Water for Elephants podczas rozmowy przeprowadzonej przed zakończeniem strajku aktorów. „Po prostu czuję, że teraz znowu jestem na starcie. Wiem, że następnym razem, gdy będę coś robił, nie będę pamiętał, jak to się robi. Miło jest za każdym razem podchodzić do tego jako amator i myśleć: „To ogromna góra do zdobycia” To tak, jakbym znów była totalną podróbką.”

Keoghan kontynuował, mówiąc, że czuje, że „bycie zaznajomionym z tymi rzeczami jest niebezpieczne, ponieważ w pewnym sensie tracisz spontaniczność.”

Czytaj również:  Mercedes-Benz za 142 miliony dolarów stał się najdroższym samochodem, jaki kiedykolwiek został sprzedany

„Ogólnie rzecz biorąc, fajną rzeczą w tej pracy jest to, że jeśli coś zadziałało w poprzednim filmie i mówisz: „Och, wszyscy mówili, że to było dobre” i instynktownie myślisz, cóż, wszystkim się to podobało – chcę to zrobić ponownie” – kontynuował Pattinson. „A potem następnym razem wszyscy mówią, że to gówno, a ty myślisz, co do cholery? … Jesteś zmuszony do ponownego odkrycia.”

We wrześniu, podczas rozmowy z komikiem Jordanem Firstmanem dla magazynu Interview, Pattinson ujawnił, że tak naprawdę obawia się, że nie będzie w stanie w pełni zaangażować się w rolę i dać z siebie wszystkiego.

„Mam głęboki, głęboki strach przed upokorzeniem” – powiedział wtedy. „Poza tym, w pewnym sensie wiesz, że to zależy od ciebie. Możesz powiedzieć, że to gówniany scenariusz lub reżyser jest kutasem lub bla, bla, bla, ale pod koniec dnia nikt nie będzie dbał o powody. To ty jesteś tym, o którym wszyscy powiedzą, że jest kiepski. A zdecydowana większość ludzi powie, że jesteś kiepski, nawet jeśli starałeś się jak mogłeś.”

Latest Posts

Nie przegap