środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Rose Byrne mówi, że „absolutnie” zrobiłaby sequel „Druhen”: „To było takie magiczne”

Rose Byrne jest najnowszą gwiazdą Bridesmaids, która powiedziała, że chętnie powróciłaby do sequela przebojowej komedii.

W wywiadzie dla magazynu People , opublikowanym online w czwartek, aktorka Sąsiadów powiedziała, że „oczywiście” zrobiłaby kontynuację filmu z 2011 roku, w którym wystąpiły także Kristen Wiig, Maya Rudolph, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey i Ellie Kemper.

Kontynuowała: „Gdyby wszystkie dziewczyny brały udział, absolutnie bym to zrobiła”

Ale Byrne zauważyła, że ponieważ pierwszy film był tak udany, będzie to „trudny akt do naśladowania” Dodając: „To było tak magiczne i tak ukochane”

W wyreżyserowanym przez Paula Feiga filmie Annie (Wiig) dokłada wszelkich starań, bez względu na to, jak szalone mogą one być, aby być najlepszą druhną, jaką może być dla swojej najlepszej przyjaciółki Lillian (Rudolph). Ale wszystko zaczyna obracać się w chaos, gdy prowadzi Lillian i grupę druhen przez niezapomnianą i pełną rywalizacji drogę do ślubu.

Byrne zasugerował również, że obsada mogłaby „zrobić razem inny film. Ponowne wyobrażenie sobie czegoś.”

„Tęsknię za nimi wszystkimi”, powiedziała. „Niedawno widziałam Kristen Wiig. Cudownie było ją zobaczyć. Nie widziałam jej od tak dawna, a oni wszyscy mają tak szczególne miejsce w moim sercu.”

W zeszłym miesiącu Melissa McCarthy powiedziała również magazynowi, że zebrałaby gang z powrotem do sequela „tego popołudnia, teraz.”

„Ta grupa kobiet była najbardziej magiczną rzeczą w historii” – powiedziała wówczas aktorka Małej Syrenki. „Prawie wszystkie byłyśmy już dobrymi przyjaciółkami. Myślę, że to był taki magiczny czas.”

Chociaż Byrne jest znana ze swoich komediowych ról w Druhnach i Sąsiadach, niedawno powiedziała The Hollywood Reporter, że jest również podekscytowana możliwością zagrania w swoim najnowszym serialu, Platonic, gdzie występuje u boku Setha Rogena.

„Myślę, że wiele telewizji i wiele moich ulubionych programów, nawet komedii, jest bardzo ciężkich, a ten program nie jest zbyt ciężki” – powiedziała o nowym serialu Apple TV+. „Jest bardzo lekki i naprawdę stara się rozśmieszyć.”

Czytaj również:  film "Kosmiczna góra" - showrunnerzy filmu "Cowboy Bebop" (na wyłączność)

Latest Posts

Nie przegap