niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Sarah Hyland opuszcza „Love Island USA” po dwóch sezonach w roli prowadzącej

Sarah Hyland ujawniła, że nie powróci do roli gospodarza szóstego sezonu Love Island USA na kanale Peacock.

Aktorka, która przez dwa sezony prowadziła randkową serię konkursową, ujawniła tę wiadomość na swoim Instagramie w środę.

„Cóż, właśnie dostałam SMS-a”, napisała, odnosząc się do sposobu, w jaki Wyspiarze komunikują się w programie. „Jestem rozczarowana, że wiadomości musiały zostać przekazane w ten sposób, ale to prawda, że nie wrócę na wyspę tego lata.”

Hyland kontynuowała: „Zaangażowałam się w ekscytujący projekt, który zostanie ogłoszony wkrótce i który koliduje bezpośrednio z datami zdjęć do Love Island USA. Chociaż jest mi smutno, że nie mogę wrócić, mam nadzieję, że zobaczę dużo miłości tego lata na Peacock w nadchodzącym sezonie!”

Absolwentka Modern Family początkowo dołączyła do Love Island USA na czwarty sezon w 2022 roku, kiedy serial przeniósł się z CBS do Peacock. Arielle Vandenberg była wcześniej gospodarzem randkowego reality show przez trzy sezony po premierze amerykańskiej wersji w 2019 roku.

W ubiegłym roku producent wykonawczy programu Simon Thomas powiedział The Hollywood Reporter, że „fantastycznie” było mieć Hyland jako gospodarza. „Jest po prostu taka naturalna i sympatyczna, i wiesz, myślę, że wszyscy mieszkańcy wyspy również ją podziwiają” – dodał. „Więc była, jest po prostu radością.”

W listopadzie Peacock ogłosił, że odnowił Love Island USA – który streamer nazwał swoim oryginalnym serialem reality nr 1 – na dwa dodatkowe sezony.

THR skontaktował się z Peacock w celu uzyskania komentarza i dowiedzenia się, kto zastąpi Hyland na czele.

Czytaj również:  Oglądaj na żywo czerwony dywan Złotych Globów

Latest Posts

Nie przegap