poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

serial animowany „Among Us” w CBS Studios ustala obsadę głosową

W serialu animowanym opartym na Among Us obsadzono kilku znanych aktorów, którzy podkładają głos postaciom w wielokolorowych skafandrach kosmicznych.

Randall Park, Ashley Johnson, Yvette Nicole Brown i Elijah Wood wystąpią w serialu od CBS Studios i twórcy gry wideo, Innersloth. Serial, który nie ma jeszcze przypisanego producenta, będzie opierał się na podobnym założeniu, co gra: Załoga statku kosmicznego próbuje znaleźć zmiennokształtnego kosmitę, który podszywa się i zabija członków załogi.

Park (WandaVision, Always Be My Maybe) wcieli się w postać Reda, lubiącego ludzi, nadętego kapitana statku Skeld. Ashley Johnson (The Last of Us, Blindspot) zagra Purple, podejrzliwą i sarkastyczną szefową ochrony statku. Brown (Community, Apple’s Central Park) zagra Orange, szefa działu kadr. Wood (Yellowjackets, Władca Pierścieni) zagra Zielonego, bezpłatnego stażystę.

CBS Studios i jego ramię animacyjne, Eye Animation Productions, rozpoczęły prace nad Among Us latem 2023 roku; Titmouse (Big Mouth, Star Trek: Lower Decks) zajmuje się animacją. Innersloth i CBS Studios opublikowały zwiastun serialu pod koniec stycznia.

Owen Dennis (Infinity Train), który ma ogólną umowę z CBS Studios, stworzył serial Among Us i jest producentem wykonawczym wraz z Forestem Willardem, Marcusem Bromanderem i Carlem Neisserem z Innersloth oraz Chrisem Prynoskim, Shannon Prynoski, Antonio Canobbio i Benem Kaliną z Titmouse.

Czytaj również:  John Oliver mówi, że Alex Jones zamienił jego proces w "cyrk"

Latest Posts

Nie przegap