sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Spice Girl Mel B narratorką animowanego programu Sky Kids „Happy Town

Mel B, jedna ze Spice Girls i była prowadząca America’s Got Talent, będzie narratorką swojego pierwszego serialu telewizyjnego. Sky Kids poinformowało we wtorek, że Scary Spice będzie narratorką nowego serialu animowanego dla dzieci o nazwie Happy Town.

„Narrowany przez Mel B, Happy Town śledzi rozwiązujące problemy przygody uroczego jeża i najlepszego przyjaciela biedronki, Pepa i Tabithy, w uroczej i wyjątkowej społeczności” – podała sieć. „Jasność światła w Happy Town zależy od radości mieszkańców , więc za każdym razem, gdy zaczyna gasnąć, duet wyrusza na misję, aby znak znów świecił jasno, pomagając innym i zachęcając wszystkich do pomagania sobie nawzajem”

„To dla mnie wielka chwila, aby być głosem Happy Town dla Sky Kids – mój pierwszy raz jako narrator” – powiedziała Mel B. „Spędziłam lata szukając idealnego programu dla dzieci, w który mogłabym się zaangażować, ponieważ jestem mamą trójki dzieci i mocno wierzę, że maluchy uczą się tak wiele dzięki błyskotliwym, kolorowym, kreatywnym opowieściom”

Dodała: „Happy Town opowiada o życzliwości i społeczności oraz uroczym duecie biedronki i jeża, których misją jest pomaganie ludziom. Jestem całkowicie zakochana w tym wspaniałym programie Sky Kids. Jego sercem jest zabawa, przygoda i świetna rozrywka – tak jak ja!”

Kariera telewizyjna gwiazdy muzyki obejmowała również pracę jako trener i mentor w The Voice Kids Australia (2014) oraz jako sędzia w The Masked Singer Australia od 2022 roku.

Do Sky Kids dołącza również animowany serial komediowy Let’s Go, Bananas!, stworzony i napisany przez Tima Baina, który napisał dla takich animowanych hitów dla dzieci jak Bluey i PJ Masks, „koncentrując się na społeczności trzech słodkich i głupich sąsiednich rodzin zwierząt, które dzielą się swoimi triumfami, dramatami i całkowicie bananowym życiem”

Czytaj również:  Cannes: Pięć wniosków z Festiwalu Filmowego w 2022 r

Sky Kids powiedział: „Program jest dobrym uczczeniem różnych struktur rodzinnych oraz całego wspaniałego chaosu, radości i niechlujnych chwil, które zostaną rozpoznane i pokochane przez młodych widzów i ich własne rodziny”

Nowe programy dla dzieci są częścią szeregu nowych oryginalnych i ekskluzywnych tytułów, które Sky, należący do Comcast, prezentuje na 2024 rok przed corocznym wydarzeniem „Up Next” w Londynie w czwartek.

„Pełne pozytywnego nastawienia i zachęcające do kreatywnego myślenia, Happy Town to wybuch kolorów i radości, który jest całkowicie zamknięty w ciepłej i wciągającej narracji genialnej Mel B” – powiedziała Lucy Murphy, dyrektor Sky Kids. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Timem Bainem nad przezabawnym Let’s Go Bananas , który pokazuje dzieciom, że rodzina jest tym, co ją tworzy”

Oto więcej szczegółów na temat dwóch seriali dla dzieci.

Happy Town (50 odcinków po siedem minut), zamówiony przez Lucy Murphy, dyrektor ds. treści dla dzieci w Zai Bennett, dyrektor zarządzający ds. treści w Sky U.K. i Irlandii. Redaktorem zamawiającym dla Sky jest Ian France. Serial jest produkowany przez Happy Town Productions. James Fox jest twórcą i reżyserem; Dominic Buttimore jest producentem.

Let’s Go, Bananas! (52 odcinki po 11 minut), na zlecenie Lucy Murphy dla Bennett. Producentem wykonawczym dla Sky Kids jest Lisa Mackintosh. Serial jest produkowany przez 9 Story Media Group i Brown Bag Films. Producentem jest Sonia Santarelli.

Latest Posts

Nie przegap