czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Syn Kim Kardashian i Kanye Westa, Saint, debiutuje z rozjaśnionymi włosami w dniu 8. urodzin

Kim Kardashian and Saint West
Saint West zadebiutowała w nowej fryzurze podczas wtorkowego meczu Lakersów z mamą Kim Kardashian.Getty Images

Syn Kim Kardashian i Kanye Westa, Saint West, pochwalił się we wtorek nowym wyglądem z okazji swoich 8. urodzin, kołysząc świeżo rozjaśnionymi włosami podczas meczu Los Angeles Lakers z mamą.

Saint – który zwykle nosi swoje kręcone czarne włosy długie lub w warkoczu – zadebiutował w ogolonej czarnej fryzurze z dłuższym kręconym, platynowym blond topem, gdy oglądał mecz Lakersów z Phoenix Suns.

Rozjaśniona fryzura może być hołdem dla jednego z ulubionych piłkarzy fanów piłki nożnej, Neymara, lub być może dla Odella Beckhama Jr., o którym krążą plotki.

Wraz z przyciągającymi wzrok włosami, Saint założył żółtą koszulkę Lakersów na czarną koszulkę Shaquille’a O’Neala i szorty, gdy siedział na korcie z gwiazdą „Kardashianów”, która była ubrana na czarno z ostrymi okularami.

Mama Sainta opublikowała również hołd na Instagramie z okazji jego urodzin we wtorek, pisząc „Mój bliźniak Sainto! Jak to możliwe, że masz już 8 lat! Tak bardzo cię kocham!”

Saint pokazał we wtorek nową, ostrą fryzurę. USA TODAY Sports via Reuters Con
Duet matki i syna wydawał się świetnie bawić podczas meczu. Getty Images
Saint zwykle nosi dłuższe, całkowicie czarne włosy. @broadimage / SplashNews.com

Wielu fanów i bliskich Kim przesłało 8-latkowi życzenia urodzinowe, jak Scott Disick, który napisał: „HBD Saint!!! 🍰” i Paris Hilton, która zostawiła emoji z serduszkiem w poście.

„Aww jego fryzura wygląda tak uroczo! Wszystkiego najlepszego” – napisał jeden z fanów, a inny dodał: „baby neymar hair.”

Jeden z fanów nie był jednak zadowolony z fryzury, komentując: „8 i rozjaśniasz mu włosy”, co skłoniło innego do obrony wyglądu.

„On jest fanem piłki nożnej🤣🤣 dorastając wokół mnie zawsze byli mali chłopcy rozjaśniający włosy, to nic wielkiego” – napisał fan.

Neymar miał podobną fryzurę podczas Paris Fashion Week 2022. Getty Images dla Balmain
Saint nosił pod koszulką czarną koszulkę Shaquille’a O’Neala. Getty Images
Duet (na zdjęciu z kwietnia) często chodzi razem na mecze koszykówki. London Entertainment / SplashNews.com

Saint – który niedawno został zbesztany przez swoją mamę za odepchnięcie paparazzi – również oddał hołd Neymarowi (którego pełne nazwisko brzmi Neymar da Silva Santos Júnior) w przeszłości, przebierając się za zombie wersję gwiazdy piłki nożnej na Halloween.

Czytaj również:  Austin Butler i Kaia Gerber "całują się przez całą noc" na imprezie W mag

Założyciel Skims zabrał nawet Sainta i jego przyjaciół na zagraniczną wycieczkę piłkarską, zabierając dzieci do Londynu i Paryża w podróż udokumentowaną w ostatnim odcinku ich programu Hulu.

Jeśli chodzi o tatę Kanye Westa, on również związał się z synem poprzez piłkę nożną, zabierając go na mecz we Włoszech w październiku.

Być może Saint będzie mógł wkrótce zrobić sobie selfie ze swoją inspiracją do włosów.

Latest Posts

Nie przegap