28 lipca 2022 | 12:52pm

Szefowa kuchni Rachel Hargrove ujawnia swoje prawdziwe uczucia do gwiazdy „Southern Charm” Austen Kroll.

„Cheers to the most narsasitic [sic] t-t on @BravoTV”, gwiazda „Below Deck” zatweetowała we wtorek, wraz z artykułem o Krollu.

Hargrove następnie przystąpiła do dzielenia się serią rzekomych tekstów między nią a kimś z zespołu public relations Bravo, które od tego czasu zostały usunięte.

„I don’t sit down, I stand up… I’m tired of the BS… I refuse to participate in @BravoCon2022,” Hargrove podpisała post, dodając „Done with bullies on tv.”

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Krolla i Bravo w celu uzyskania komentarza.

W wątku tekstowym Hargrove twierdziła, że Kroll był wobec niej nieuprzejmy przy kilku okazjach.

Rachel Hargrove holding a knife.
Gwiazda reality twierdziła, że Kroll był wobec niej niegrzeczny przy kilku okazjach.
chefrachelhargrove/Instagram

„Był w Tampie i Fort Lauderdale, gdzie mieszkam… spotkaliśmy się… ale co było właściwie dobre, to poznałam jego zespół piwowarski”, napisała rzekomo do przedstawiciela PR. „Wszyscy się obściskiwaliśmy [hanging]. Nie podobało mu się to, że nie imprezuję i nie robię tego, co do mnie należy… jestem idiotką.”

Hargrove kontynuowała, twierdząc, że Kroll był dla niej niemiły również przy innej okazji.

„Chłopaki [guy’s] idiota … nawet kiedy on i chep [“Southern Charm” star Shep Rose] przez [sic] moja torba na podłodze w up fronts podczas oczekiwania, aby przejść do próby sukni.”

Wielu użytkowników Twittera było zaskoczonych szałem Hargrove’a na Twitterze.
chefrachelhargrove/Instagram

Gwiazda „Below Deck” zakończyła swój rant nazywając Krolla „pijanym koksownikiem”

Fani na Twitterze szybko zareagowali na ostre tweety, z wieloma argumentami, że kopnięcia Hargrove przeciwko Krollowi najwyraźniej pojawiły się znikąd.

„Dziewczyno… myślę, że Madison jest w tej samej kategorii”, napisała jedna osoba, odnosząc się do byłej dziewczyny Krolla i współpracowniczki „Southern Charm” Madison LeCroy.

Czytaj również:  Bevin Prince nazywa śmierć męża Williama Frienda "żywym koszmarem
Austen Kroll with his rumored girlfriend Olivia Flower.
Kroll is now rumored to be dating Olivia Flowers.
tayloranngreen/Instagram

„Nigdy jej nie spotkałem” – napisał w odpowiedzi Hargrove na Twitterze. „Ale miałem niefortunne doświadczenie przebywania w jego pobliżu”

Jak wcześniej donosiła Page Six, Kroll i LeCroy umawiali się na randki z przerwami przez dwa lata, zanim zerwali na dobre w 2020 roku. Po ich rozstaniu, exes kontynuowali waśń.

LeCroy od tego czasu ruszyła dalej i jest zaręczona z Brettem Randle, podczas gdy Kroll podobno spotyka się z Olivią Flowers.