czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift ujawnia poważną zmianę na nadchodzących koncertach Eras Tour: „Czy to brzmi dobrze?

Czy jesteś na to gotowy?

Taylor Swift zaskoczyła swoich fanów, gdy w niedzielę ogłosiła ważne oświadczenie w Melbourne w Australii.

34-letnia piosenkarka powiedziała tłumowi na swoim ostatnim koncercie, że nie będzie już zabraniać sobie wykonywania żadnej ze swoich akustycznych „piosenek-niespodzianek” więcej niż raz podczas trasy Eras Tour.

„To było dla mnie wyzwanie, aby naprawdę dotrzeć do wszystkich tych, do których naturalnie nie ciągnę, i czuję się naprawdę dumna z tego, że to zrobiłam” – zaczęła piosenkarka „Bad Blood”.

„Ale to jest rodzaj publicznego ogłoszenia dla wszystkich, którzy mogą być gdziekolwiek indziej na trasie, lub cokolwiek innego, lub oglądając to – mamy wielu ludzi, mamy wielkie szczęście, że wielu ludzi ogląda to w Internecie i dba o te występy, jeśli nie są tutaj.”

„Właśnie przemyślałam sprawę i pomyślałam, że chcę być tak kreatywna, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o akustyczny set i nie chcę niczego ograniczać ani mówić: „Jeśli zagrałam tę piosenkę, nie mogę jej zagrać ponownie”” – powiedziała.

Taylor Swift zmienia sposób, w jaki występuje podczas swojej trasy koncertowej Eras Tour. TikTok/briannajj
Podczas koncertu 18 lutego w Melbourne w Australii, Swift ujawniła, że nie będzie już zabraniać sobie dwukrotnego wykonywania tej samej „piosenki-niespodzianki”. JOEL CARRETT/EPA-EFE/Shutterstock
„Po prostu przemyślałam to i pomyślałam, że chcę być tak kreatywna, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o akustyczny set i nie chcę niczego ograniczać ani mówić: 'Jeśli zagrałam tę piosenkę, nie mogę jej zagrać ponownie'” – powiedziała. Getty Images for TAS Rights Management

„Więc od teraz nie chcę wyjmować żadnych kolorów farb ze skrzynki z farbami ani narzędzi ze skrzynki z narzędziami.”

„Chcę mieć możliwość odtwarzania utworów więcej niż raz, jeśli mam na to ochotę i chcę mieć możliwość wprowadzania zmian w utworach. Czy to brzmi w porządku?” dodała.

Natychmiast po tym, jak piosenkarka „Cruel Summer” zasugerowała, 96.000 uczestników wewnątrz Melbourne Cricket Ground wybuchło aplauzem.

„Chcę mieć możliwość odtwarzania piosenek więcej niż raz, jeśli mam na to ochotę i chcę mieć możliwość wprowadzania zmian w piosenkach. Czy to brzmi w porządku?” dodała. Getty Images for TAS Rights Management
Po tej sugestii Swift zaskoczyła tłum mashupem „Come Back… Be Here” z albumu „Red” i „Daylight” z albumu „Lover”. Getty Images for TAS Rights Management

Następnie Swift zaskoczyła tłum mashupem „Come Back… Be Here” z albumu „Red” i „Daylight” z albumu „Lover”.

Drugą piosenką-niespodzianką Swift była „Teardrops on My Guitar”, którą zagrała na pianinie.

Czytaj również:  65-letnia Michelle Pfeiffer bez makijażu na wiosennym selfie: "Dreamboat

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

A te występy miały miejsce dzień po tym, jak wykonała mashup „Getaway Car”, „August” i „The Other Side of the Door” podczas swojego koncertu 17 lutego w tym samym miejscu.

Artystka wykonała również mashup utworów „Getaway Car”, „August” i „The Other Side of the Door” podczas występu 17 lutego w tym samym miejscu w Melbourne. JOEL CARRETT/EPA-EFE/Shutterstock

Swift, która ogłosiła swój nowy album – „The Tortured Poets Department” – podczas rozdania nagród Grammy 2024 na początku tego miesiąca, zakończyła swoje trzy koncerty w Melbourne wiadomością do fanów na Instagramie.

„Melbourne, co mam ci powiedzieć po tym, jak ponad 288 000 z was przyszło i tańczyło z nami przez ostatnie 3 noce?! To było niezapomniane. Byliście na innym POZIOMIE. Dziękuję za wspomnienia. Będę często wracać do tych z tego weekendu 🥲🫶” – napisała w niedzielę, publikując serię zdjęć i filmów z ostatnich koncertów w Australii.

Swift uda się następnie do Sydney na cztery daty Eras Tour na Accor Stadium, które rozpoczną się 23 lutego.

Latest Posts

Nie przegap