sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift w barwach Chiefs na meczu Buffalo Bills w playoffach

Taylor Swift
Taylor Swift przybyła na Highmark Stadium w Orchard Park, N.Y., w niedzielę gotowa do stylowego kibicowania swojemu chłopakowi Travisowi Kelce.AP

Życie w apartamencie wygląda dobrze na Taylor Swift.

Zdobywczyni nagrody Grammy przybyła w wielkim stylu na niedzielny mecz Chiefs vs. Bills w Orchard Park, N.Y., by kibicować chłopakowi Travisowi Kelce, owijając się w kurtkę Gant Blank Canvas Project x Kilo Kish Bouclé Varsity Jacket ($1,800) w barwach drużyny Kansas City.

Swift, która weszła na Highmark Stadium u boku Brittany Mahomes, również miała na sobie szkarłatną czapkę, którą połączyła ze swoją charakterystyczną czerwoną szminką.

Gwiazda popu została nawet zauważona, gdy całowała tłum, gdy wchodziła do środka.

Tymczasem Kelce przybył na stadion w wielkim stylu.

Piłkarz wyszedł z autobusu ubrany w musztardowo-żółtą marynarkę i dopasowane spodnie z wielokolorową koszulą w paski pod spodem.

Kelce miał również na sobie okulary i czerwoną czapkę, a także skórzaną torbę.

Piosenkarz miał na sobie kurtkę Gant Blank Canvas Project x Kilo Kish, która kosztuje 1800 dolarów. Jeffrey T. Barnes/AP
Na mecz wybrała swoją charakterystyczną czerwoną szminkę. Jeffrey T. Barnes/AP
Swift uzupełniła swój ciepły look czerwoną czapką. Twitter/PaulaFeese

Odkąd Kelce zaczął spotykać się z nią zeszłego lata, Swift stała się stałym bywalcem meczów Kelce’a, często ubierając się w stroje oddające hołd rozgrywającemu.

Oprócz wypełnienia swojej szafy sprzętem w stylu vintage Chiefs od lokalnych firm z Kansas City, została również zauważona w akcesoriach ozdobionych pseudonimem i numerem koszulki jej chłopaka – od bransoletek przyjaźni po dzianinowe czapki.


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Ostatnio odważyła się na „niebezpiecznie niskie” temperatury, aby wspierać swojego „faceta z Chiefs” podczas meczu z Miami Dolphins na początku tego miesiąca, ubrana w niestandardową koszulkę Kelce zaprojektowaną przez koleżankę WAG Kristin Juszczyk, która jest żoną 49ers fullback Kyle Juszczyk.

Czytaj również:  Lance Bass twierdzi, że Britney Spears po objęciu jej opieką konserwatorską wciąż ma wokół siebie "mur
Kelce również ubrał się na swój przyjazd, mając na sobie musztardowo żółtą marynarkę i spodnie. Twitter

Dzwony weselne mogą wkrótce zabrzmieć także dla Swift i Kelce’a; źródło niedawno powiedziało Page Six, że gwiazda NFL planuje oświadczyć się tego lata, mówiąc o parze: „Zaręczą się w swoją roczną rocznicę w lipcu”

Filadelfijski jubiler Steven Singer zaoferował nawet Kelce’owi niestandardowy pierścionek zaręczynowy o wartości 1 miliona dolarów, jak donosi wyłącznie Page Six Style.

„Moja córka jest zagorzałą fanką Taylor Swift i podziwiamy nie tylko ją, ale także wartości, których jest orędowniczką”, powiedział nam, żartując: „Być może, prezentując im pierścionek ich marzeń, może to ułatwić zdobycie biletów na koncerty na jej następną trasę koncertową.”

Latest Posts

Nie przegap