środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

’The Night Agent’ Earns Speedy Season 2 Renewal at Netflix

Dramat od Sony i showrunnera Shawna Ryana zadebiutował na nr 1 na streamerze w zeszłym tygodniu.

(L to R) Luciane Buchanan as Rose Larkin, Gabriel Basso as Peter Sutherland in The Night Agent.

Luciane Buchanan i Gabriel Basso w „Nocnym agencie”.Dan Power/Netflix

Nocny Agent wraca do pracy w Netflixie.

Gigant streamingowy wręczył szybkie odnowienie drugiego sezonu dramatowi od Sony Pictures Television i showrunnera Shawna Ryana. Gwiazda Gabriela Basso zadebiutowała w czwartek i natychmiast osiągnęła nr 1 na liście angielskich telewizji Netflixa z ponad 168 milionami godzin oglądania, co czyni ją najczęściej oglądanym tytułem w tym tygodniu. Drugi sezon pojawi się w 2024 roku i będzie składał się z kolejnej serii 10 odcinków.

„Ostatni tydzień to był istny wir, ponieważ w końcu mogliśmy podzielić się The Night Agent ze światem. Widząc ogromną reakcję na ten serial, byliśmy bardzo zadowoleni i jest to zasługa naszej obsady, naszych scenarzystów, naszych reżyserów, naszej ekipy i naszych partnerów w Sony Pictures Television i Netflix. Nie moglibyśmy być ani bardziej dumni, ani bardziej podekscytowani, aby rozpocząć pracę nad drugim sezonem i podzielić się dalszymi przygodami Night Action z naszymi nowo poznanymi fanami” – powiedział Ryan w oświadczeniu ogłaszającym tę wiadomość w środę.

Ryan powiedział The Hollywood Reporter’s TV’s Top 5 podcast w zeszłym tygodniu, że kiedy pitched The Night Agent, który był pracami od końca 2020 roku, „powiedziałem, że każdy sezon będzie opowiadał samodzielną historię, która ma początek, środek i koniec. Możemy zostawić kilka rzeczy do realizacji w przyszłych sezonach”, ustawiając scenę dla nowej sprawy w sezonie drugim, jednocześnie kontynuując opowiadanie części większej historii o najmniej potężnym człowieku w Białym Domu.

„Jesteśmy dumni, że Nocny Agent dostarczył przełomowego przedstawienia i stał się natychmiastowo przyjęty na całym świecie. Shawn Ryan stworzył sensacyjny thriller szpiegowski, którego widzowie nie mogą się nasycić, z gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się Gabriel Basso, Luciane Buchanan i Hong Chau, a my jesteśmy tu po to, by dostarczyć im więcej akcji i napięcia, które kochają” – powiedziała Jinny Howe, vp drama w Netflix.

Czytaj również:  IATSE Local 798, Reel Works Partner w programie szkoleniowym dla wizażystów (na wyłączność)

Ryan został oparty o ogólną umowę w Night Agent producenci Sony Pictures Television od 2011 roku i powiedział, że on i studio celowali w Netflix dla serialu. „Jeśli spojrzysz na to, co działa w wielu z tych miejsc – The Crown, Cobra Kai, The Boys, The Last of Us i The Night Agent to seriale Sony. Istnieje presja na obniżenie kosztów w tych różnych placówkach i teraz nie chcą robić wszystkiego we własnym zakresie; chcą mieć zewnętrznych partnerów, z którymi mogą dzielić ciężar”, powiedział o atrakcyjności nazwania niezależnego studia, które nie ma własnego streamera, swoją bazą.

„Jesteśmy podekscytowani widząc, jak Nocny Agent staje się natychmiastową globalną sensacją i nie możemy się doczekać, aby kontynuować opowiadanie tej historii z naszą niezwykłą obsadą, liderem kreatywnym, Shawnem Ryanem i naszymi wspaniałymi partnerami w Netflixie”, powiedziała niedawno zainstalowana prezes Sony Pictures Television, Katherine Pope.

Ryan tymczasem czeka obecnie na słowo w sprawie przyszłości swojego produkowanego przez Sony procedurala CBS SWAT. The prolific showrunner said that hinges on Sony and CBS coming up with more favorable economics on the drama.

„W tej chwili nie wiadomo, czy SWAT dostanie siódmy sezon, a to nie ma nic wspólnego z ratingami. Nigdy nie byłoby takiej sytuacji 15 lat temu,” powiedział. „SWAT jest na trzecim miejscu w rankingu CBS; nie ma powodu, dla którego serial miałby nie zostać przyjęty, poza tym, że zmienia się ekonomia tego biznesu. CBS i Sony wymyślą lub nie wymyślą sposobu, aby ekonomicznie sprawić, że sezon siódmy będzie działał.”

Biuletyny THR

Zapisz się na wiadomości THR prosto do swojej skrzynki pocztowej każdego dnia

Subskrybuj Zapisz się

Latest Posts

Nie przegap